Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 11 miesięcy 24 dni 15 godzin i 27 min.

Sukcesy 2018/19

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Kwalifikacja do Astro Pi Misja Laboratorium – Zespół Turtlez: Gabriela Hendzel, Jakub Frączek,Bartosz Królikowski, Maciej Pawlik, Wiktor Tuleja, Emilia Zegarowska
  • Kwalifikacja do Astro Pi Misja Laboratorium – Zespół AstroWarriors: Dawid Domasławski, Julia Kosiek, Kinga Moskal

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Mandat Posła XXV Sejmu Dzieci i Młodzieży – Kacper Skuba
  • Mandat Posła XXV Sejmu Dzieci i Młodzieży – Maciej Sroka
  • Mandat Posła XXV Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktoria Gorczyca
  • Mandat Posła XXV Sejmu Dzieci i Młodzieży – Gabriela Schmidt
  • I miejsce w Konkursie Robotycznym World Space Week Junior Rover Cup 2018 dla drużyny Warriors–Dawid Domaslawski, Jakub Frączek, Gabriela Hendzel, Julia Kosiek, Bartosz Królikowski
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "KosmoSzkoła z PAK" dla Koła Astronomicznego
  • Kwalifikacja do dalszego udziału w programie „The Voice Kids” – Adrian Bałucki
  • Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Dawid Domasławski
  • Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Królikowski
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” – Artur Czech

KONKURSY KURATORYJNE

  • Ida Zalewska – Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego
  • Dagmara Cyran - Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z języka niemieckiego
  • Dawid Domasławski– Laureat Konkursu Kuratoryjnego z chemii
  • Gabriela Hendzel – Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z geografii
  • Aleksandra Wilk – Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z biologii
  • Natalia Ryznar– Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z biologii
  • Maciej Sroka – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z historii
  • Wiktor Tuleja – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z historii
  • Maksymilian Kiełtyka – Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego (etap rejonowy)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce w Konkursie
  • Maciej Sroka – Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej” (kwalifikacja do finału ogólnopolskiego)
  • Monika Ochwat – Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej” (kwalifikacja do finału ogólnopolskiego)
  • Karolina Malikowska – Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej” (kwalifikacja do finału ogólnopolskiego)
  • Artur Czech – Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej” (kwalifikacja do fianłu ogólnopolskiego)
  • Dawid Domasławski – Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej” (kwalifikacja do fianłu ogólnopolskiego)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w XI edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Du bist dran” – Dagmara Cyran
  • II miejsce w VI Dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę” – Aleksandra Wilk
  • III miejsce w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Natalia Ryznar
  • III miejsce w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Karolina Sokołowska
  • III miejsce w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Katarzyna Sokołowska
  • Wyróżnienie w XVII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2019 – Emilia Gałuszka
  • Wyróżnienie wV Powiatowym Internetowym Konkursie Wiedzy „Ptak Mój Przyjaciel” - Bartosz Królikowski
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Młodzików E – sportowy o Puchar Dyrektora ZST Jasło – Counter Strike – Jerzy Michowicz, Maciej Pawlik, Rafał Mach, Jakub Kosik, Eryk Setlak, Dawid Nachman
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym dla uczniów klas III gimnazjum – Natalia Ryznar, Bartosz Królikowski, Dawid Domasławski

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • Wyróżnienie w Konkursie MBP „Literacka Nagroda Nike” – kat. muzyczna interpretacja wiersza – Adrian Bałucki

ZAWODY SPORTOWE

  • III miejsce w Mistrzostwach Jasła w Tenisie Stołowym – Dawid Domasławski

KONKURSY SZKOLNE

  • I miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Artur Czech
  • III miejsce w Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Natalia Ryznar
  • Wyróżnienie w Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Emilia Gałuszka

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt Erasmus + STEAM TIME – Solve UNESCO crime 2018 – 2020
  • Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
  • Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”
  • Projekt „Weź poetę na tapetę”
  • Projekt edukacyjny „Młodzież i Przedsiębiorczość”
  • Projekt Jasielska Liga Naukowa z LOTOSem
  • Program „Spójrz inaczej”
  • Program profilaktyczny „Trzymaj formę”
  • Program prozdrowotny „Bieg po zdrowie”
  • Program profilaktyki czerniaka
  • Program Domowych Detektywów
  • Projekt „Się gra się ma… Odlotowy Playroom”
  • Mleko w szkole
  • Owoce i warzywa w szkole
  • Ogólnopolska Liga Czytelnicza
  • Szkolne przygody – Gang Słodziaków

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Akcja „Szlachetna Paczka 2018”
  • Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
  • Akcja zbiórki zabawek w ramach akcji PSP na rzecz oddziałów onkologicznych dla dzieci
  • Akcja zbiórki zabawek na rzecz Oddziału Alergologii i Pediatrii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
  • Akcja zbiórki makulatury z Fundacją PRZYJAZNY ŚWIAT DZIECKA z Warszawy
  • 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Akcja zbiórki nakrętek dla naszej koleżanki z SP 12
  • Zbiórka zużytych baterii
  • Zbiórka zużytych telefonów komórkowych i tabletów

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE I NAUKOWE

  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
  • Apel pamięci
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 12 i klas Gimnazjum nr 2 w Jaśle
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Bieg przełajowy „O Złoty Liść Dębu”
  • Dyskoteka dla uczniów klas VII – VIII SP 12 i III gimnazjalnych
  • Udział w happeningu „Jasło dla Niepodległej”
  • Prezentacja uczniów dla podopiecznych Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Koncert z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości „(…) bo wolność to… wiara w ludzi” w JDK
  • Przedstawienie „Balladyna” dla klas gimnazjalnych
  • Uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle
  • Uroczyste odśpiewanie hymnu Polski z 10 – lecia odzyskanie Niepodległości przez Polskę (godz. 11:11)
  • Warsztaty profilaktyczne „Jestem wolny, mam przewagę” dla uczniów gimnazjum
  • Warsztaty profilaktyczne „Złość da ci w kość” dla uczniów szkoły podstawowej
  • Lekcja muzyki z Łódzkim Biurem Koncertowym WIRTUOZ
  • Andrzejki szkolne
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (happening)
  • Dzień Życzliwości
  • Udział uczniów kl. 8 w spektaklu profilaktycznym „Rób to co kochasz”
  • Spotkanie z paraolimpijczykiem
  • Mikołajki szkolne
  • Próbny egzamin gimnazjalny
  • Wyjazd do Chorwacji grupy uczniów w ramach projektu STEAM TIME – Solve UNESCO crime
  • Zajęcia przyrodnicze „Poznajmy świat mrówek” dla uczniów kl. I – III SP 12
  • Dzień czapki Mikołajkowej
  • Dzień Herbaty
  • Teledysk świąteczny
  • Wigilie klasowe
  • Próbny egzamin ósmoklasisty
  • Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu – „Teatralne ABC” i „Brzechwolandia”
  • Koncert Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle
  • Warsztaty fotograficzno – filmowe
  • Warsztaty w ramach projektu „Młodzież i przedsiębiorczość”
  • Trzydniowy biwak zimowy 139. DH „Lisy” w Szebniach
  • Wizyta przedstawicieli szkoły węgierskiej Hunyadi János Általános Iskola z miejscowości Délegyháza odbędzie w ramach projektu „Dwa Bratanki” Fundacji im. Wacława Felczaka
  • Ferie zimowe
  • Zabawa karnawałowa
  • Zajęcia otwarte dla przedszkolaków
  • Spotkanie z podróżnikiem – ISLANDIA
  • Rekolekcje szkolne 2019
  • Wyjście na Giełdę zawodów
  • Wyjścia na Dni Otwarte Szkół Średnich
  • Wizytacja kanoniczna JE Ks. bp Edwarda Białogłowskiego
  • Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu
  • Udział 139. DH „Lisy” Drużyny Sztandarowej Hufca w uroczystościach miejskich „Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
  • Wycieczka 139. DH „Lisy” do Rzeszowa w związku z 100. rocznicą śmierci Patrona Płka Leopolda Lisa – Kuli
  • Wyjście na Giełdę zawodów
  • Egzamin Gimnazjalny
  • Egzamin Ósmoklasisty
  • Udział 139. DH „Lisy” w parafialnej Drodze Krzyżowej
  • Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Udział w uroczystościach miejskich 139. DH LISY i wolontariuszy Sekcji Wolontariatu
  • Olimpiada Hufca ZHP
  • Zorganizowanie i przeprowadzenie przez wolontariuszy Gry Miejskiej „Jasielski pociąg do Funduszy” w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich
  • Światowy Dzień Pieczenia i sprzedaż ciasteczek przez SU
  • Apel Katyński
  • Wycieczka do Wielkiej Brytanii
Ostatnia modyfikacja: 31-05-2019/19:26:14