Przejdź do treści
Osiągnięcia, rok szkolny 2023/24
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
- Odkrycie trzech nowych planetoid: 2022 UU127 – Jakub Leśniak, Antoni Moskal, 2022 UA42 i 2022 US60 – Antoni Moskal
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- IV miejsce Ogólnopolskim Konkursie Online w Pisaniu na Klawiaturze „Klawiaturowe wyzwanie” – drużyna: Jakub Leśniak, Hubert Michałowski, Oliwier Matysik
- VI miejsce Ogólnopolskim Konkursie Online w Pisaniu na Klawiaturze „Klawiaturowe wyzwanie” – Jakub Leśniak
- XXIII miejsce Ogólnopolskim Konkursie Online w Pisaniu na Klawiaturze „Klawiaturowe wyzwanie” – Hubert Michałowski
- LXII miejsce Ogólnopolskim Konkursie Online w Pisaniu na Klawiaturze „Klawiaturowe wyzwanie” – Oliwier Matysik
- Laureat II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik – Albert Czeluśniak
- Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik – Gabriela Michalska
- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik – Jan Czech
- Etap (III) finałowy Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik – Szymon Sztaba
- Laureat II stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Karol Wietecha
- Laureat II stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Albert Czeluśniak
- Laureat III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Jakub Tutro
- Laureatka III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Maja Żebracka
- Laureatka III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Milena Pancarowicz
- Laureatka III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Zuzanna Mitoraj
- Laureatka III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Maja Czyżowicz
- Laureatka III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Martyna Kowal
- Laureat III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Cyprian Kwaśniewski
- Laureat III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Filip Kania
- Laureat III stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Seweryn Chajec
- Laureatka IV stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Natalia Kobak
- Laureatka V stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Aleksandra Budziak
- Laureat V stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Marek Brożyna
- Laureat V stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Barnaba Wroński
- Laureat V stopnia OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA – Filip Czeliśniak
KONKURSY KURATORYJNE
- Laureat Konkurs Kuratoryjny z geografii – Oliwier Matysik
- Laureat Konkurs Kuratoryjny z geografii – Ernest Garbuliński
- Oliwier Matysik – Konkurs Kuratoryjny z fizyki (etap rejonowy)
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- III miejsce w I Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie pod patronatem honorowym profesora Karola Myśliwca „W PIASKACH SAKKARY. EGIPT W OKRESIE STAREGO PAŃSTWA” – Michał Machowski
- V miejsce w I Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie pod patronatem honorowym profesora Karola Myśliwca „W PIASKACH SAKKARY. EGIPT W OKRESIE STAREGO PAŃSTWA” – Oliwier Matysik
- Etap wojewódzki Wielkiej Ligi Czytelników – Maja Czyżowicz
- Etap wojewódzki Wielkiej Ligi Czytelników – Emilia Smyka
- Etap wojewódzki Wielkiej Ligi Czytelników – Amelia Kuzak
- Etap wojewódzki Wielkiej Ligi Czytelników – Zofia Jodłoska
- Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ZERO WASTE” – Katarzyna Cich
KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE
- II miejsce w XXII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej Skołyszyn 2024 kat. klasy IV – VI – Maciej Stopkowicz
- I miejsce ex aequo w XXII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej Skołyszyn 2024 kat. klasy VII – VIII – Michał Ziajka
- I miejsce ex aequo w XXII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej Skołyszyn 2024 kat. klasy VII – VIII – Mikołaj Żebracki
- II miejsce w Konkursie literacko – plastyczny inspirowanym życiem Marii Skłodowskiej-Curie „Silna kobieta to ta, która wie, czego chce” – Anna Czech
- II miejsce w Konkursie literacko – plastyczny inspirowanym życiem Marii Skłodowskiej-Curie „Silna kobieta to ta, która wie, czego chce” – Zuzanna Więcek
- III miejsce w Konkurs na Kartkę świąteczną Urzędu Miasta Jasła – Albert Czeluśniak
- III miejsce w XX edycji Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH PASS-PORT org. przez I LO w Jaśle – Oliwier Matysik
- Laureatka w XIV Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Nic wiecznego na świecie…” – Klaudia Żychowska
- Laureat w XIV Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Nic wiecznego na świecie…” – Wiktor Leś
- Laureat w XIV Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Nic wiecznego na świecie…” – Hubert Michałowski
- VI miejsce w XX edycji Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH PASS-PORT org. przez I LO w Jaśle – Martyna Malarczyk
- Wyróżnienie w XX edycji Konkursu dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych English is easy – Kacper Nowak
- Wyróżnienie w XX edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego ON-THE-ROLL 2024 – Oliwier Matysik
- Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Nic wiecznego na świecie…” – Filip Koba
KONKURSY ARTYSTYCZNE
- I miejsce w VI edycja konkursu „Wielkanocna Kartka Miasta Jasła” – Adam Ślusarczyk
- II miejsce w VI edycja konkursu „Wielkanocna Kartka Miasta Jasła” – Karolina Kinel
- I miejsce w XXIX Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto: pod hasłem „Jasło malowane światłem” – Miłosz Majewski
- III miejsce w XXIX Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto: pod hasłem „Jasło malowane światłem” – Emilia Dusza
- Nagroda w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „JA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ – MÓJ ZAWÓD” pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia – Franciszek Potera
- Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Burmistrza Miasta Jasła na Kartkę Bożonarodzeniową – Anna Czech
- Wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Lajkuję - nie hejtuję” – Anna Czech
- Wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Wiosenny spacer po Jaśle” – Milena Godfryd
ZAWODY SPORTOWE
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Drużynowe biegi przełajowe: Szymon Ruwiński, Mateusz Stępień, Oliwier Furmanek, Bartek Miśkiewicz, Fabian Bąkowski, Jakub Machowski
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Drużynowe biegi przełajowe: Julia Przebięda, Amelia Witalec, Maja Okarma, Lena Maczuga, Julia Różycka
- I miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. chłopcy – Szymon Ruwiński
- II miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. chłopcy – Mateusz Stępień
- III miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. chłopcy – Oliwier Furmanek
- I miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. dziewczęta – Julia Różycka
- II miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. dziewczęta – Julia Przebięda
- III miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej kat. dziewczęta – Amelia Witalec
- I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci – Drużynowe biegi przełajowe: Dybaś Nikodem, Jurkowski Szymon, Kaszowicz Kuba, Kozicki Marcel, Szura Mikołaj
- II miejsce w Indywidualnych biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci kat. chłopcy – Szymon Jurkowski
KONKURSY SZKOLNE
- I miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Karol Kijowski
- I miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Wiktor Kinel
- II miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Honorata Furmanek
- II miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Aleksander Fryc
- III miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Milena Ziemba
- III miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Franciszek Potera
- III miejsce w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Adam Reby
- I miejsce w IX Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (klasy młodsze) – Oliwia Olbrot
- I miejsce w IX Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (klasy starsze) – Klaudia Żychowska
- Tytuł Mistrza Szkoły w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Miłosz Majewski
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Seweryn Chajec
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Maciej Nowosielski
- II miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Kuba Kaszowicz
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Jan Czech
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Natalia Flok
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Norbert Garbuliński
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Tadeusz Machlarz
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Szymon Sztaba
- III miejsce ex aequo w Szkolnym Turnieju w szachach szybkich – Nikodem Wojnarowicz
- Tytuł Mistrza Czytelnictwa klas I w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” – Adrian Dusza
- Tytuł Mistrza Czytelnictwa klas III w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” – Aleksandra Budziak
- Mistrz klas V – VI Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego – drużyna: Anna Czech, Marcelina Jamer, Aleksandra Woźniak
- Mistrz klas VII – VIII Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego – drużyna: Hubert Michałowski, Wiktor Leś, Oliwier Matysik
- Tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia w Szkolnym Konkursie Tabliczki Mnożenia dla klas III – Aleksandra Budziak
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” – Mikołaj Marczyński
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” – Natasza Smyka
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” – Mateusz Jarecki
- I miejsce w Szkolnym konkursie "Mistrz tabliczki mnożenia" dla klas III – Hubert Turek
- I miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Jakub Leśniak
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Kacper Wojdyła
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Jan Matysik
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Michał Ślusarczyk
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Julia Piękoś
- II miejsce w Szkolnym konkursie "Mistrz tabliczki mnożenia" dla klas III – Natalia Kobak
- II miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Hubert Michałowski
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Zaczarowane Słowa” ” – Maja Fatyga
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Julia Szewczyk
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Marcel Ochałek
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Sandra Podkul
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Zofia Surowiak
- III miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Oliwier Matysik
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Emilia Smyka
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Tabliczki Mnożenia dla klas III – Zuzanna Barzyk
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Lena Kardaś
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Karol Wietecha
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym TEG 2023 „Pokój na świecie…” – Emilia Konieczny
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Julia Szewczyk
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Zuzanna Barzyk
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie na plakat zachęcający młodych jaślan do ograniczenia spożywania cukru zorganizowany przez zespół ligowy Jasielskiej Ligi Naukowej z Orlenem – Wanesa Huczko
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie dla klas „Dzień Życzliwości” – klasa I c
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Dzień Życzliwości” – Julia Szweczyk
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Dzień Życzliwości” – Julia Fatyga
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Dzień Życzliwości” – Zuzanna Barzyk
DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE
- Projekt Krokus
- Program MEiN „Poznaj Polskę”
- Projekt MEiN #SzkołaPamięta
- Projekt MEiN #SzkołaDoHymnu
- Projekt BohaterOn
- Akcja International Astronomical Search Collaboration
- Program „Nie zagubić talentu”
- Akcja Żonkile
- Program „Szkoła Dialogu”
- Jasielska Liga Naukowa z ORLENem
- Projekt „Młodzież i Przedsiębiorczość”
- Akcja #SprzątamyDlaPolski
- Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
- Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”
- Program „Spójrz inaczej”
- Program profilaktyczny „Trzymaj formę”
- Program prozdrowotny „Bieg po zdrowie”
- Projekt Tygodnia Edukacji Globalnej 2023
- Code Week 2023
- Międzynarodowy Dzień Kropki
- Mleko i przetwory mleczne w szkole
- Owoce i warzywa w szkole
AKCJE CHARYTATYWNE
- Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
- Akcja „Ile waży św. Mikołaj?”
- Zbiórka Szlachetna Paczka
- Zbiórka karmy dla zwierzaków z jasielskiego przytuliska
- Zbiórka zużytych baterii
- Zbiórka „Charytatywna torba”
- Udział w zbiórce na rzecz Ksawerego na MOSiRze
INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE
- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24
- Spotkanie z rodzicami
- Apel Pamięci
- Dzień Kropki 2023
- Dzień Jabłka
- Wybory do Samorządu Szkolnego
- Dzień Chłopaka
- Spotkanie klas pierwszych ze Strażą Miejską i zajęcia „Z Autochodzikiem nauka i dobra zabawa”
- Akcja #SprzątamyDlaPolski
- Szkolny Konkurs „Mistrz klawiatury”
- Naukowe wyjście uczniów klas pierwszych do Generatora Nauki w Jaśle
- Wycieczka klas 4aI i 5cIn do Krakowa
- Wycieczka klas 5aI i 5bI do Rzeszowa
- Akademia z okazji 250–lecia Dnia Edukacji Narodowej
- Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
- Code Week 2023
- Spotkanie szkoleniowe dla rodziców „Ocenianie kształtujące”
- RAPPedagogika spotkanie dla uczniów klas IV - VIII
- Spotkanie wychowawców z rodzicami
- Tydzień Edukacji Globalnej 2023
- I Regionalne Spotkanie Szkolnych Kół Młodych Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego
- Święto Piernika
- Zabawa andrzejkowa klas I – III
- Dyskoteka andrzejkowa
- Spotkanie z podróżnikiem „Tajlandia”
- Uroczystość 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości – akcja #SzkołaPamięta
- Akcja #SzkołaDoHymnu
- Warsztaty zdobienia baniek klas 3ci i 3d
- Warsztaty przedsiębiorczości i spotkanie z przedsiębiorcą w ramach projektu „Młodzież i Przedsiębiorczość – VI edycja miejska”
- Szkolne Mikołajki
- Światowy Dzień Życzliwości
- Wigilie klasowe
- Jasełka szkolne
- Zabawa karnawałowa klas I – III
- Dyskoteka karnawałowa
- Pasowanie na czytelnika pierwszoklasistów
- Dzień Otwarty szkoły
- Rekolekcje wielkopostne
- Dzień Dinozaura
- Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
- Wyjazd do Rzeszowa młodych przedsiębiorców w ramach programu „Młodzież i przedsiębiorczość”
- Szkolny Turniej Szachowy
- Tydzień Kolorów Kwiatów Wiosennych
- Niebieski Dzień Autyzmu
- Pokaz Talentów w ramach JLN z Orlenem
- Udział w rewii na lodzie „Przygody Sindbada Żeglarza”
- Akcja Żonkil – zasadzenie żonkili na pamiątkę powstania w Getcie Warszawskim przez wolontariuszy