Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 23 godziny i 36 min.

rok szkolny 2006/2007

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Barzyk Katarzynaj. polski
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brzeżowska Agnieszkanaucz. wspomagający
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Cholewiak-Dublanin Beataj. angielski
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
ks. Fijałkiewicz Mariuszreligia
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenanaucz. wspomagający
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gąsior Annaj. niemiecki
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
ks. Guzior Grzegorzreligia
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Jagielska Annapsycholog
Janowiec Agnieszkachemia
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annalogopeda + naucz. wspomagający
Kielar Annanaucz. wspomagający
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Kurdziel Annaj. niemiecki
Kuźniarowicz Wiolettaj. niemiecki
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Moskal Jadwigageografia
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannarewalidacja
Nocleg-Zduńska Martarewalidacja
Ogonek Magdalenaj. polski
Okarma Jolantanaucz. wspomagający
Poliwka Jolantamatematyka
Przetacznik Martahistoria
Rozmus Pawełfizyka
Ruwińska Ewanaucz. wspomagający
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wasik Sylwiaj. angielski
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Wójcik Joannaj. angielski
Wyderka Renataj. niemiecki
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Domasławska Anetageografia
Dubiel Halinaterapeuta
Lechowska Renatageografia
Łucka Alicjanaucz. wspomagający
Szot Elżbietareligia
Zegarowska Iwonaj. niemiecki

rok szkolny 2005/2006

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Barzyk Katarzynaj. polski
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brzeżowska Agnieszkanaucz. wspomagający
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Ćwik Ewanaucz. wspomagający
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenanaucz. wspomagający
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gąsior Annaj. niemiecki
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
ks. Guzior Grzegorzreligia
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Janowiec Agnieszkachemia
Jagielska Annapsycholog
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annalogopeda + naucz. wspomagający
Kielar Annanaucz. wspomagający
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kurdziel Annaj. niemiecki
Kowalski Grzegorzw.f.
Kuźniarowicz Wiolettaj. niemiecki
Moskal Jadwigageografia
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannarewalidacja
Nocleg-Zduńska Martarewalidacja
Okarma Jolantanaucz. wspomagający
Ogonek Magdalenaj. polski
Poliwka Jolantamatematyka
Przetacznik Martahistoria
Rozmus Pawełfizyka
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tomalski Lucjaninformatyka
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wasik Sylwiaj. angielski
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
ks. Fijałkiewicz Mariuszreligia
Łucka Alicjanaucz. indywidualne
Szot Elżbietareligia
Ogonek Arturdowóz
Potrawska Alicjabiblioteka
Rączka Robertdowóz
Rzepiela Monikaj. polski
Wyderka Renataj. niemiecki

rok szkolny 2004/2005

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Banaś Jadwigageografia
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Ćwik Ewanaucz. wspomagający
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenaświetlica
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gąsior Annaj. niemiecki
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Janowiec Agnieszkachemia
Jagielska Annapsycholog
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annalogopeda
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Joannaj. angielski
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Leśniak Martaj. polski
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannarewalidacja
Nocleg-Zduńska Martarewalidacja
Ogonek Arturw.f.
Olesiński Arturj. angielski
Panaś-Kogut Urszulaj. angielski
Poliwka Jolantamatematyka
Przetacznik Martaj. polski + historia
Rączka Robertinformatyka
Rozmus Pawełfizyka
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tomalski Lucjaninformatyka
Tomkiewicz Katarzynaj. polski
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wasik Sylwiaj. angielski
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
ks. Fijałkiewicz Mariuszreligia
Szot Elżbietareligia
Leśniak Danutanaucz. indywidualne

rok szkolny 2003/2004

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Banaś Jadwigageografia
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Ćwik Ewanaucz. wspomagający
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
ks. Dyło Marekreligia
Dzik Martahistoria + WOS
Dziadosz Joannanaucz. wspomagający
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenaświetlica
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Janowiec Agnieszkachemia
Jagielska Annapsycholog
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annanaucz. wspomagający
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Leśniak Martaj. polski
Marek Magdalenaj. polski
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Mołodecka Beataj. angielski
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannaw.f. + rehabilitacja
Nocleg-Zduńska Martaw.f. + rehabilitacja
Ogonek Arturw.f.
Olesiński Arturj. angielski
Panaś-Kogut Urszulaj. angielski
Poliwka Jolantamatematyka
Przetacznik Martaj. polski
Radwan Bożenahistoria
Rączka Robertinformatyka
Rozmus Pawełfizyka
Skiba Bernadettabiologia
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tomalski Lucjaninformatyka
Tomkiewicz Katarzynaj. polski
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Czyżowicz Magdalenaj. polski
Dubiel Halinaterapeuta
ks. Fijałkiewicz Mariuszreligia
Gierlicki Krzysztofj. niemiecki
Gorczyca Marcinnaucz. wspomagający + w.f.
Rydarowska Janinanaucz. indywidualne
Szawan Stanisławj. francuski
Tęcza Elżbietareligia
Wardęga Grażynanaucz. indywidualne
Wróbel Dominikbiologia
Żołądź Elżbietaj. angielski

rok szkolny 2002/2003

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Banaś Jadwigageografia
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brudz Annapsycholog
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Ćwik Ewanaucz. wspomagający
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenaświetlica
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gierlicka Annaj. niemiecki
Gierlicki Krzysztofj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goleń Annaj. angielski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Janowiec Agnieszkachemia
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annanaucz. wspomagający
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Leśniak Martaj. polski
Marek Magdalenaj. polski
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannaw.f. + rehabilitacja
Nocleg-Zduńska Martaw.f. + rehabilitacja
Ogonek Arturw.f.
ks. Prajsnar Marekreligia
Poliwka Jolantamatematyka
Panaś-Kogut Urszulaj. angielski
Przetacznik Martaj. polski
Radwan Bożenahistoria
Rączka Robertinformatyka
Rozmus Pawełfizyka
Skiba Bernadettabiologia
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tomalski Lucjaninformatyka
Tomkiewicz Katarzynaj. polski
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
ks. Dyło Marekreligia
Olesiński Arturj. angielski
Rydarowska Janinanaucz. indywidualne
Skocz Agnieszkamatematyka
Tęcza Elżbietareligia
Urbanek Krzysztofświetlica
Wardęga Grażynanaucz. indywidualne
Wróbel Dominikbiologia
Żołądź Elżbietaj. angielski
foto

rok szkolny 2001/2002

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Banaś Jadwigageografia
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brudz Annapsycholog
Budziak Januszsztuka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Ćwik Ewaterapeuta
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gierlicka Annaj. niemiecki
Gierlicki Krzysztofj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goleń Annaj. angielski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kędzior Annalogopeda
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrfizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariusztechnika + informatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Leśniak Martaj. polski
Marek Magdalenaj. polski
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannaw.f. + rehabilitacja
Nocleg-Zduńska Martaw.f. + rehabilitacja
Ogonek Arturw.f.
Poliwka Jolantamatematyka
Panaś-Kogut Urszulaj. angielski
Przetacznik Martaj. polski
Radwan Bożenahistoria
Rozmus Pawełfizyka
Skocz Agnieszkamatematyka
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tęcza Elżbietareligia
Tomalski Lucjaninformatyka
Tomkiewicz Katarzynaj. polski
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
Dziedzic Bernadetatechnika
ks. Prajsnar Marekreligia
Rączka Robertinformatyka
Rydarowska Janinanaucz. indywidualne
Wardęga Grażynanaucz. indywidualne
Wróbel Dominikbiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Żołądź Elżbietaj. angielski

rok szkolny 2000/2001

Dyrektor: mgr Jan Kopeć

Wicedyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr inż. Lucjan Tomalski

Banaś Jadwigageografia
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bieleń Janinaj. polski
Bobula Monikareligia
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brudz Annapsycholog
Budziak Januszsztuka
Buglewicz Elżbietapedagog
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Dranka Ilonahistoria
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gierlicka Annaj. niemiecki
Gierlicki Krzysztofj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goleń Annaj. angielski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Janw.f.
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrfizyka
Kosiek Ewamatematyka
Koś Dariusztechnika + informatyka
Koś Hannaj. angielski
Leśniak Martaj. polski
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Radwan Bożenahistoria
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Tomalski Lucjaninformatyka
Trzeciak Małgorzataw.f.
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wickel Pawełw.f.
Woźniacki Leszekmatematyka
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zduński Leszekw.f.
Żołądź Magdalenaj. polski
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dziedzic Bernadetatechnika
Kita Barbaraj. angielski
ks. Prajsnar Marekreligia
Rozmus Pawełfizyka
Tęcza Elżbietareligia
Wardęga Grażynanaucz. indywidualne
Żołądź Elżbietaj. angielski

rok szkolny 1999/2000

PIERWSZY ROK SZKOLNY POWSTAŁEGO GIMNAZJUM NR 2

Dyrektor: mgr Jan Kopeć

Wicedyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Banaś Jadwigageografia
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Bolek Jolantaj. angielski
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brudz Annapsycholog
Budziak Januszsztuka
Buglewicz Elżbietapedagog
Drwal Zofiaświetlica
Filip Krystynaj. niemiecki
ks. Franczak Kazimierzreligia
Gierlicki Krzysztofj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kluska Annaw.f.
Kopeć Barbarachemia
Kopeć Janw.f.
Kopeć Wojciechw.f.
Korczyński Piotrfizyka
Kosiek Ewamatematyka
Koś Dariusztechnika
Miluk Bożenamatematyka
Myśliwiec Barbarareligia
Smorul Adamtechnika
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Wojciechmatematyka
Szyk Ewaj. polski
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zduński Leszekw.f.
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Hap Dariuszw.f.
Żołądź Elżbietaj. angielski
Koś Hannaj. angielski
Gomuła Martaświetlica