Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 16 dni 5 godzin i 57 min.

KOŁO PLASTYCZNE

Uczestnicy zajęć koła plastycznego brali udział w następujących konkursach organizowanych przez różne instytucje kulturalno-oświatowe:

Rok szkolny 2010/11

IV Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. „Muzyka Chopina ubrana w barwy” zorganizowany przez JDK (poziom powiatu)

VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Porozmawiajmy o AIDS” zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

ojcowie niepodległości„Na wesoło i krzywym zwierciadle”- wewnątrzszkolny konkurs plastyczny na karykaturę Ojców polskiej niepodległości

Kat. Szkoła podstawowa

I miejsce – Judyta Czajkowska (kl.4a)

II miejsce – Szymon Michałowski (kl.3a)

III miejsce – Jakub Fila (kl. 3a)

Kat. Gimnazjum

I miejsce – Paulina Uchman (kl.2g)

II miejsce – Weronika Wójcik (kl.2g)

III miejsce – Patryk Wierdak (kl. 3d)

Interdyscyplinarny konkurs dotyczący mitologii greckiej i rzymskiej pt. „Mity w słowie ,dźwięku i obrazie” zorganizowany przez MDK w Jaśle (poziom powiatu)

Kat. Plastyczna

III miejsce - Dominika Cichy (kl.2e)

Wyróżnienie – Kinga Hawrylik (kl.2d)

mity_III_Dominika_Cichy_2e.jpg mity_wyr_Kinga_Hawrylik_2d.jpg

III Powiatowy Konkurs Plastyczno – Historyczny pt. „Moja wizja piramidy” zorganizowany przez I. Drankę i A. Zająca w Gimnazjum Nr2 w Jaśle

I miejsce – Dominika Cichy (kl.2e)

III miejsce – Anna Sorys (kl.1e)

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza” zorganizowany przez Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych i Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie

T_Aleksandra_Modras_4a.jpg T_Dominika_Cichy_2e.jpg T_Iwona_Biernacka_3d.jpg
T_Kinga_Hawrylik_2d.jpg T_Natalia_Socha_1d.jpg T_Wojciech_Zychowski_1e.jpg

VIII edycja konkursu pt. „Fascynujący świat natury”(wysłano 6 prac plastycznych)

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny XI edycja konkursu „Wielcy znani i nieznani” pt. „Paul Klee – spacer z kolorem”

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Poezja w obrazach” zorganizowany przez MDK w Szczecinie

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Ptaki cudaki” zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury „Wilkowyja” – filia Rzeszowskiego Domu Kultury

pc_DOMINIKA_CICHY_2E.JPG pc_KRZYSZTOF_TARNAWSKI_1A.JPG pc_MARTYNA_SZEWC_2A.JPG
pc_MARZENA_MERKWA_1A.JPG pc_PATRYCJA_POTRAWSKA_1A.JPG pc_SYLWIA_JURCZAK_2A.JPG

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II pt. „Jasło pamięta” zorganizowany przez JDK (poziom miejski)

„Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle (poziom powiatu)

Kat. Plastyczna

II miejsce – Marzena Merkwa (kl.1a)

JPII_II_Marzena_Merkwa_1a.JPGJPII_wystawa.JPG

„Dekalog dla Polaków” konkurs zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury w Brzyszczkach pod patronatem Burmistrza miasta Jasła i Ojców Franciszkanów

Kat. Plastyczna

I miejsce – Marzena Merkwa (kl. 1a)

II miejsce – Kinga Hawrylik (kl. 2d)

Wyróżnienie – Paulina Uchman (kl. 2g)

Wyróżnienie – Dominika Cichy (kl. 2e)

„Życie i działalność Ignacego Łukaszewicza”- Międzywojewódzki Konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle

Kat. Plastyczna

III miejsce – Patryk Wierdak (kl. 3d)

V miejsce – Marzena Merkwa (kl. 1a)

Wyróżnienie – Patrycja Potrawska (kl. 1a)

il1.jpg il_III_Patryk_Wierdak_3d.jpg il_V_Marzena_Merkwa_1a.jpg
il_wyr_Patrycja_Potrawska_1a.jpg il_wystawa.jpg
opiekun koła:
Antoni Zając

lata 2006-10