Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
w roku szkolnym 2016/17

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

ElżbietaAdamik-Szotjęzyk angielski
ElżbietaBarwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
KatarzynaBarzykjęzyk polski, nauczyciel wspomagający
JolantaBolekjęzyk angielski
AgnieszkaBosakfizyka, nauczyciel wspomagający
JanuszBudziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaBuglewiczpedagog szkolny
WiolettaBuglewiczedukacja wczesnoszkolna, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
BognaCzajkajęzyk polski
MonikaCzajkowskalogopeda
WiolettaCzechjęzyk angielski
MartaDąbkowicz-Błasikmatematyka, nauczyciel wspomagający
ArturDomasławskiinformatyka, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, nauczyciel wspomagający
IlonaDrankanauczyciel wspomagający
BożenaDubielgeografia, przyroda
MartaDzikhistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
MartaFilareligia, nauczyciel wspomagający
KrystynaFilipjęzyk niemiecki, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
AnnaGierlickajęzyk niemiecki
RenataGoleńjęzyk polski
RyszardGoryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
AgataHapjęzyk angielski
DariuszHapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
RobertHapwychowanie fizyczne
WiesławHaphistoria, wos
WiolettaHapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
AnnaJagielskapsycholog szkolny
AgnieszkaJanowiecchemia, przyroda
AgnieszkaJuryśnauczyciel-bibliotekarz, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
AnnaKielarjęzyk niemiecki, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
AnetaKobaterapia pedagogiczna
JolantaKoniecznaedukacja wczesnoszkolna
BarbaraKopećchemia, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
EwaKorczyńskamatematyka, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
EwaKosiekmatematyka
MariaKosiekbiologia, nauczyciel wspomagający
DariuszKośinformatyka, zajęcia komputerowe, nauczyciel wspomagający
HannaKośjęzyk angielski
GrzegorzKowalskiwychowanie fizyczne
MateuszMądroreligia
MartaMichałowskaedukacja wczesnoszkolna
BożenaMilukmatematyka
JadwigaMoskalgeografia, nauczyciel wspomagający
GrzegorzMuniawychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
BarbaraMyśliwiecedukacja wczesnoszkolna
KrystynaMyśliwiecnauczyciel-wychowawca w świetlicy
JoannaNawracajrehabilitant, nauczyciel wspomagający, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
MartaNocleg-Zduńskarehabilitant, nauczyciel wspomagający, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
JolantaPoliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
DominikRadońreligia
EwaRuwińskanauczyciel wspomagający
AdamSmorulzajęcia techniczne
ElżbietaStolarzbiologia, nauczyciel wspomagający
JolantaSzafarzjęzyk polski
MałgorzataSzajnamatematyka, nauczyciel wspomagający
WojciechSzajnamatematyka
AntoniSzpakwychowanie fizyczne, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
SylwiaSzura-Papciakjęzyk angielski
EwaSzykjęzyk polski
JolantaUchmannauczyciel wspomagający, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
MagdalenaUlaszekwychowanie fizyczne, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
AntoniZającplastyka, nauczyciel wspomagający
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
IwonaZamorskainformatyka, zajęcia komputerowe, nauczyciel wspomagający
MałgorzataZawadzkanauczyciel wspomagający, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
LeszekZduńskiwychowanie fizyczne
AlicjaZosselnauczyciel wspomagający
MagdalenaŻołądźedukacja wczesnoszkolna

rok szkolny 2016/17

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

ElżbietaBarwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
KatarzynaBarzykjęzyk polski, nauczyciel wspomagający
JaninaBieleńjęzyk polski
JolantaBolekjęzyk angielski
AgnieszkaBosakfizyka, nauczyciel wspomagający
JanuszBudziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaBuglewiczpedagog szkolny
WiolettaBuglewiczedukacja wczesnoszkolna
BognaCzajkajęzyk polski
MonikaCzajkowskalogopeda
WiolettaCzechjęzyk angielski
MartaDąbkowicz-Błasikmatematyka, nauczyciel wspomagający
AnetaDomasławskajęzyk angielski
ArturDomasławskiinformatyka, nauczyciel wspomagający
IlonaDrankahistoria, nauczyciel wspomagający
BożenaDubielgeografia, przyroda
MartaDzikhistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
MartaFilareligia, nauczyciel wspomagający
KrystynaFilipjęzyk niemiecki
AnnaGierlickajęzyk niemiecki, nauczyciel wspomagający
RenataGoleńjęzyk polski
RyszardGoryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
AgataHapjęzyk angielski
DariuszHapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
RobertHapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
WiesławHaphistoria, wos
WiolettaHapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
AnnaJagielskapsycholog szkolny
AgnieszkaJanowiecchemia, przyroda, nauczyciel wspomagający
AgnieszkaJuryśnauczyciel wspomagający
AnnaKielarjęzyk niemiecki
AnetaKobaterapia pedagogiczna
JolantaKoniecznaedukacja wczesnoszkolna
BarbaraKopećchemia
EwaKorczyńskamatematyka
PiotrKorczyńskiinformatyka, fizyka
EwaKosiekmatematyka
MariaKosiekbiologia
DariuszKośinformatyka, nauczyciel wspomagający
HannaKośjęzyk angielski
GrzegorzKowalskiwychowanie fizyczne
AnnaKurdybachaedukacja wczesnoszkolna
MateuszMądroreligia
MartaMichałowskaedukacja wczesnoszkolna
BożenaMilukmatematyka
JadwigaMoskalgeografia, nauczyciel wspomagający
GrzegorzMuniawychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
BarbaraMyśliwiecedukacja wczesnoszkolna
KrystynaMyśliwiecnauczyciel-wychowawca w świetlicy
JoannaNawracajrehabilitant, nauczyciel wspomagający
MartaNocleg-Zduńskarehabilitant, nauczyciel wspomagający
JolantaPoliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
ValentynaRudnievareligia
EwaRuwińskanauczyciel wspomagający
AdamSmorulzajęcia techniczne
JolantaSzafarzjęzyk polski
MałgorzataSzajnamatematyka
WojciechSzajnamatematyka
AntoniSzpakwychowanie fizyczne
SylwiaSzura-Papciakjęzyk angielski
EwaSzykjęzyk polski
AnnaŚliwawychowanie fizyczne, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
JolantaUchmannauczyciel-wychowawca w świetlicy
MagdalenaUlaszekwychowanie fizyczne, nauczyciel-wychowawca w świetlicy
MariuszUryniakreligia
AntoniZającplastyka, nauczyciel wspomagający
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
IwonaZamorskainformatyka, zaj.komputerowe, nauczyciel wspomagający
MałgorzataZawadzkanauczyciel-bibliotekarz
LeszekZduńskiwychowanie fizyczne
AlicjaZosselnauczyciel wspomagający
MagdalenaŻołądźedukacja wczesnoszkolna

rok szkolny 2014/15

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

ElżbietaAdamik-Szotjęzyk angielski
BeataBarszczjęzyk angielski
ElżbietaBarwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
KatarzynaBarzykjęzyk polski, nauczyciel wspomagający
JaninaBieleńjęzyk polski
JolantaBolekjęzyk angielski
AgnieszkaBosakfizyka, nauczyciel wspomagający
JanuszBudziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaBuglewiczpedagog
WiolettaBuglewiczedukacja wczesnoszkolna
BognaCzajkajęzyk polski
MonikaCzajkowskalogopeda
WiolettaCzechjęzyk angielski
MartaDąbkowicz-Błasikmatematyka, nauczyciel wspomagający
AnetaDomasławskajęzyk angielski, nauczyciel wspomagający
ArturDomasławskiinformatyka, nauczyciel wspomagający
IlonaDrankahistoria, nauczyciel wspomagający
ZofiaDrwalnauczyciel-wychowawca w świetlicy
BożenaDubielgeografia, przyroda
MartaDzikhistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
MartaFilareligia
KrystynaFilipjęzyk niemiecki
AnnaGierlickajęzyk niemiecki
RenataGoleńjęzyk polski
RyszardGoryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
AgataHapjęzyk angielski
DariuszHapwychowanie fizyczne
RobertHapwychowanie fizyczne
WiesławHaphistoria, wos
WiolettaHapwychowanie fizyczne
AnnaJagielskapsycholog
AgnieszkaJanowiecchemia, przyroda, nauczyciel wspomagający
AgnieszkaJuryśnauczyciel -bibliotekarz
AnnaKielarjęzyk niemiecki
AnetaKobaterapia pedagogiczna
JolantaKoniecznaedukacja wczesnoszkolna
BarbaraKopećchemia
EwaKorczyńskamatematyka
PiotrKorczyńskiinformatyka, fizyka
EwaKosiekmatematyka
MariaKosiekbiologia, chemia, nauczyciel wspomagający
DariuszKośinformatyka, nauczyciel wspomagający
HannaKośjęzyk angielski
GrzegorzKowalskiwychowanie fizyczne
MateuszMądroreligia
MartaMichałowskaedukacja wczesnoszkolna
BożenaMilukmatematyka
JadwigaMoskalgeografia, nauczyciel wspomagający
GrzegorzMuniawychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
BarbaraMyśliwiecedukacja wczesnoszkolna
KrystynaMyśliwiecnauczyciel-wychowawca w świetlicy
JoannaNawracajrehabilitant, nauczyciel wspomagający
MartaNocleg-Zduńskarehabilitant, nauczyciel wspomagający
JolantaPoliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
ValentynaRudnievareligia
EwaRuwińskanauczyciel wspomagający
AdamSmorulzajęcia techniczne, nauczyciel wspomagający
ElżbietaStolarzbiologia, nauczyciel wspomagający
JolantaSzafarzjęzyk polski
MałgorzataSzajnamatematyka
WojciechSzajnamatematyka
DorotaSzelągnauczyciel-wychowawca w świetlicy
AntoniSzpakwychowanie fizyczne
SylwiaSzura-Papciakjęzyk angielski
EwaSzykjęzyk polski
AnnaŚliwawychowanie fizyczne
JolantaUchmannauczyciel-wychowawca w świetlicy
MagdalenaUlaszekwychowanie fizyczne
MariuszUryniakreligia
AntoniZającplastyka, nauczyciel wspomagający
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
IwonaZamorskainformatyka., zaj.komputerowe, nauczyciel wspomagający
MałgorzataZawadzkanauczyciel wspomagający
LeszekZduńskiwychowanie fizyczne
AlicjaZosselnauczyciel wspomagający
MagdalenaŻołądźedukacja wczesnoszkolna

rok szkolny 2013/14

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

ElżbietaAdamik-Szotjęzyk angielski
AnnaBaczaedukacja wczesnoszkolna
BeataBarszczjęzyk angielski
ElżbietaBarwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie, nauczyciel świetlicy
KatarzynaBarzykjęzyk polski, nauczyciel wspomagający
JaninaBieleńjęzyk polski
JolantaBolekjęzyk angielski
AgnieszkaBosakfizyka, nauczyciel wspomagający
JanuszBudziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaBuglewicznauczyciel pedagog
WiolettaBuglewiczedukacja wczesnoszkolna
BognaCzajkajęzyk polski
MonikaCzajkowskanauczyciel logopeda
WiolettaCzechjęzyk angielski
MartaDąbkowicz-Błasiknauczyciel wspomagający, matematyka
AnetaDomasławskajęzyk angielski
ArturDomasławskiinformatyka, nauczyciel wspomagający
IlonaDrankahistoria, nauczyciel wspomagający
ZofiaDrwalnauczyciel świetlicy
BożenaDubielgeografia, przyroda
MartaDzikhistoria, nauczyciel wspomagający
MartaFilareligia
KrystynaFilipjęzyk niemiecki
AnnaGierlickajęzyk niemiecki
RenataGoleńjęzyk polski
RyszardGoryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
AgataHapjęzyk angielski
DariuszHapw-f
RobertHapw-f
WiesławHaphistoria, wos
WiolettaHapw-f
AnnaJagielskanauczyciel psycholog
AgnieszkaJanowiecchemia, przyroda
AgnieszkaJuryśnauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wspomagający
AnnaKielarjęzyk niemiecki
AnetaKobanauczyciel specjalista terapii pedagogicznej
JolantaKoniecznaedukacja wczesnoszkolna
BarbaraKopećchemia
EwaKorczyńskamatematyka
PiotrKorczyńskiinformatyka, fizyka
EwaKosiekmatematyka
MariaKosiekbiologia, nauczyciel wspomagający
DariuszKośinformatyka, nauczyciel wspomagający
HannaKośjęzyk angielski
GrzegorzKowalskiw-f
ks. PrzemysławKrzysztońreligia
MartaMichałowskanauczanie indywidualne
BożenaMilukmatematyka
JadwigaMoskalgeografia, nauczyciel wspomagający
GrzegorzMuniaw-f, edukacja dla bezpieczeństwa
BarbaraMyśliwiecreligia, nauczyciel wspomagający
KrystynaMyśliwiecnauczyciel świetlicy, nauczyciel wspomagający
JoannaNawracajrehabilitant, w-f
MartaNocleg-Zduńskarehabilitant, w-f
JolantaPoliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaRocheckareligia
EwaRuwińskanauczyciel wspomagający
AdamSmorulzajęcia techniczne, nauczyciel wspomagający
ElżbietaStolarzbiologia, nauczyciel wspomagający
JolantaSzafarzjęzyk polski
MałgorzataSzajnamatematyka, nauczyciel wspomagający
WojciechSzajnamatematyka
DorotaSzelągnauczanie indywidualne
AntoniSzpakw-f
SylwiaSzurajęzyk angielski
EwaSzykjęzyk polski
AnnaŚliwaw-f
JolantaUchmannauczyciel świetlicy, nauczyciel wspomagający
MagdalenaUlaszekw-f
ks. MariuszUryniakreligia
AntoniZającplastyka, nauczyciel wspomagający
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
IwonaZamorskainformatyka, nauczyciel wspomagający
MałgorzataZawadzkanauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wspomagający
LeszekZduńskiw-f
AlicjaZosselnauczyciel wspomagający
MagdalenaŻołądźedukacja wczesnoszkolna

rok szkolny 2012/13

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

ElżbietaAdamik-Szotjęzyk angielski
AnnaBaczaedukacja wczesnoszkolna, język angielski
BeataBarszczjęzyk angielski
ElżbietaBarwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
KatarzynaBarzyknauczyciel wspomagający
JaninaBieleńjęzyk polski
JolantaBolekjęzyk angielski
AgnieszkaBosakfizyka, nauczyciel wspomagający
JanuszBudziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
ElżbietaBuglewiczpedagog
WiolettaBuglewiczedukacja wczesnoszkolna
BeataCholewiak-Dublaninjęzyk angielski
BognaCzajkajęzyk polski
ks. TomaszCzeluśniakreligia
MartaDąbkowicz-Błasiknauczyciel wspomagający, matematyka
AnetaDomasławskajęzyk angielski, nauczyciel wspomagający
ArturDomasławskinauczyciel wspomagający
IlonaDrankahistoria, nauczyciel wspomagający
BożenaDubielgeografia, przyroda
AnnaDudekkatecheta
MartaDzikhistoria, nauczyciel świetlicy
MartaFilareligia, nauczyciel świetlicy
KrystynaFilipjęzyk niemiecki
AnnaGierlickajęzyk niemiecki
RenataGoleńjęzyk polski
RyszardGoryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
AgataHapjęzyk angielski
DariuszHapw-f
RobertHapw-f
WiesławHaphistoria, wos
WiolettaHapw-f
AnnaJagielskanauczyciel psycholog
AgnieszkaJanowiecchemia, nauczyciel wspomagający, przyroda
AgnieszkaJuryśbiblioteka, nauczyciel wspomagający
AnnaKędziornauczyciel logopeda
AnnaKielarjęzyk niemiecki
AnetaKobanauczyciel specjalista terapii pedagogicznej
JolantaKoniecznaedukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy
BarbaraKopećchemia, nauczyciel wspomagający
EwaKorczyńskamatematyka
PiotrKorczyńskiinformatyka, fizyka
EwaKosiekmatematyka
MariaKosiekbiologia, chemia, nauczyciel wspomagający
DariuszKośinformatyka, nauczyciel wspomagający
HannaKośjęzyk angielski
GrzegorzKowalskiw-f
ks. PrzemysławKrzysztońreligia
MartaMichałowskanauczyciel wspomagający
BożenaMilukmatematyka
JadwigaMoskalgeografia, nauczyciel wspomagający
GrzegorzMuniaw-f, edukacja dla bezpieczeństwa
BarbaraMyśliwiecreligia, nauczyciel świetlicy
KrystynaMyśliwiecnauczyciel świetlicy, nauczyciel wspomagający
JoannaNawracajrehabilitant, nauczyciel wspomagający
MartaNocleg-Zduńskarehabilitant, nauczyciel wspomagający
JolantaPoliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
EwaRuwińskanauczyciel wspomagający
AdamSmorulzajęcia techniczne, nauczyciel wspomagający
ElżbietaStolarzbiologia, nauczyciel świetlicy
JolantaSzafarzjęzyk polski
WojciechSzajnamatematyka
DorotaSzelągnauczanie indywidualne
AntoniSzpakw-f
SylwiaSzurajęzyk angielski
EwaSzykjęzyk polski
AnnaŚliwaw-f
JolantaUchmannauczyciel świetlicy, nauczyciel wspomagający
MagdalenaUlaszekw-f
AntoniZającplastyka, nauczyciel wspomagający
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
IwonaZamorskainformatyka, nauczyciel wspomagający
MałgorzataZawadzkabiblioteka, nauczyciel wspomagający
LeszekZduńskiw-f
IwonaZegarowskajęzyk niemiecki
AlicjaZosselnauczyciel wspomagający, nauczanie indywidualne
MagdalenaŻołądźedukacja wczesnoszkolna
RenataŻołnajęzyk niemiecki

rok szkolny 2011/12

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

Elżbieta Adamik-Szotjęzyk angielski
Anna Baczaedukacja wczesnoszkolna, język angielski
Anna Bajoreknauczyciel wspomagający, język polski
Beata Barszczjęzyk angielski
Elżbieta Barwikowskahistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
Katarzyna Barzykjęzyk polski, nauczyciel wspomagający
Janina Bieleńjęzyk polski
Jolanta Bolekjęzyk angielski
Agnieszka Bosakfizyka, nauczyciel wspomagający
Agnieszka Brzeżowskanauczyciel wspomagający, edukacja wczesnoszkolna
Janusz Budziakmuzyka, nauczyciel wspomagający
Elżbieta Buglewicznauczyciel pedagog
Wioletta Buglewiczedukacja wczesnoszkolna
Beata Cholewiak-Dublaninjęzyk angielski
Bogna Czajkajęzyk polski
Monika Czajkowskaedukacja wczesnoszkolna
Wioletta Czechjęzyk angielski
Marta Dąbkowicz-Błasiknauczyciel wspomagający, matematyka
Aneta Domasławskajęzyk angielski, nauczyciel wspomagający
Artur Domasławskinauczyciel wspomagający, informatyka
Ilona Drankahistoria, wos, nauczyciel wspomagający, wych. do życia w rodzinie
Zofia Drwalnauczyciel świetlicy
Bożena Dubielgeografia
Anna Dudekreligia
Joanna Dziadosznauczyciel wspomagający
Marta Dzikhistoria, wos, wych. do życia w rodzinie
Marta Filareligia, nauczyciel wspomagający
Krystyna Filipjęzyk niemiecki
Magdalena Forysteknauczyciel wspomagający
Anna Gierlickajęzyk niemiecki
Renata Goleńjęzyk polski
Ryszard Goryczkachemia, fizyka, nauczyciel wspomagający
Agata Hapjęzyk angielski
Dariusz Hapwychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
Robert Hapwychowanie fizyczne
Wiesław Haphistoria, wos
Wioletta Hapwychowanie fizyczne
Anna Jagielskanauczyciel psycholog
Agnieszka Janowiecchemia, nauczyciel wspomagający, przyroda
Agnieszka Juryśnauczyciel bibliotekarz, nauczyciel świetlicy
Anna Kędziornauczyciel logopeda, nauczyciel wspomagający
Jacek Kędziorreligia
Anna Kielarjęzyk niemiecki
Aneta Kobanauczyciel specjalista terapii pedagogicznej
Jolanta Koniecznaedukacja wczesnoszkolna
Barbara Kopećchemia
Wojciech Kopećwychowanie fizyczne
Ewa Korczyńskamatematyka
Piotr Korczyńskiinformatyka, fizyka
Ewa Kosiekmatematyka
Maria Kosiekbiologia, chemia
Dariusz Kośinformatyka, nauczyciel wspomagający
Hanna Kośjęzyk angielski
Grzegorz Kowalskiwychowanie fizyczne
ks. Przemysław Krzysztońreligia
Marta Michałowskanauczyciel wspomagający
Bożena Milukmatematyka
Jadwiga Moskalgeografia
Grzegorz Muniawychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Barbara Myśliwiecreligia, nauczyciel wspomagający
Krystyna Myśliwiecnauczyciel świetlicy
Joanna Nawracajrehabilitant, nauczyciel wspomagający
Marta Nocleg-Zduńskawychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający, rehabilitant
Magdalena Ogonekjęzyk polski
Jolanta Poliwkamatematyka, nauczyciel wspomagający
Ewa Ruwińskanauczyciel wspomagający
Anna Sawaedukacja wczesnoszkolna
Adam Smorultechnika, nauczyciel wspomagający
Jolanta Srokanauczyciel wspomagający
Elżbieta Stolarzbiologia
Jolanta Szafarzjęzyk polski
Małgorzata Szajnamatematyka
Wojciech Szajnamatematyka
Dorota Szelągnauczyciel świetlicy
Antoni Szpakwychowanie fizyczne
Sylwia Szurajęzyk angielski
Ewa Szykjęzyk polski
Anna Śliwawychowanie fizyczne
Jolanta Uchmannauczyciel świetlicy
Magdalena Ulaszekwychowanie fizyczne
Paweł Wickelwychowanie fizyczne
Edyta Wiktorskanauczyciel wspomagający
Joanna Wójcikjęzyk angielski
Antoni Zającplastyka, nauczyciel wspomagający
Aleksandra Zajdel-Kijowskabiologia
Iwona Zamorskainformatyka, nauczyciel wspomagający
Małgorzata Zawadzkanauczyciel bibliotekarz, nauczyciel świetlicy
Leszek Zduńskiwychowanie fizyczne
Alicja Zosselnauczyciel wspomagający
Magdalena Żołądźedukacja wczesnoszkolna
Renata Żołnajęzyk niemiecki

rok szkolny 2010/11

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
AgnieszkaJuryśbiblioteka
MałgorzataZawadzkabiblioteka
ElżbietaStolarzbiologia
AleksandraZajdel-Kijowskabiologia
MariaKosiekbiologia + chemia
AgnieszkaJanowiecchemia
BarbaraKopećchemia
RyszardGoryczkachemia + fizyka
AgnieszkaBosakfizyka
AnetaDomasławskageografia
BożenaDubielgeografia
JadwigaMoskalgeografia
ElżbietaBarwikowskahistoria + wos
IlonaDrankahistoria + wos
MartaDzikhistoria + wos
WiesławHaphistoria + wos
DariuszKośinformatyka
IwonaZamorskainformatyka
PiotrKorczyńskiinformatyka + fizyka
ArturDomasławskiinformatyka + technika
JolantaBolekjęzyk angielski
ElżbietaAdamik-Szotjęzyk angielski
BeataBarszczjęzyk angielski
BeataCholewiak-Dublaninjęzyk angielski
WiolettaCzechjęzyk angielski
AgataHapjęzyk angielski
HannaKośjęzyk angielski
SylwiaSzurajęzyk angielski
JoannaWójcikjęzyk angielski
KrystynaFilipjęzyk niemiecki
AnnaGierlickajęzyk niemiecki
AnnaKielarjęzyk niemiecki
IwonaZegarowskajęzyk niemiecki
RenataŻołnajęzyk niemiecki
KatarzynaBarzykjęzyk polski
JaninaBieleńjęzyk polski
BognaCzajkajęzyk polski
RenataGoleńjęzyk polski
MagdalenaOgonekjęzyk polski
JolantaSzafarzjęzyk polski
EwaSzykjęzyk polski
AnnaDudekkatecheta
MonikaCzajkowskalogopeda + n. wspomagający
AnnaKędziorlogopeda + n. wspomagający
EwaKorczyńskamatematyka
EwaKosiekmatematyka
BożenaMilukmatematyka
JolantaPoliwkamatematyka
MałgorzataSzajnamatematyka
WojciechSzajnamatematyka
JanuszBudziakmuzyka
ZofiaDrwaln. świetlicy
AnnaBajorekn. wspomagający
MartaDąbkowicz-Błasikn. wspomagający
JoannaDziadoszn. wspomagający
MagdalenaForystekn. wspomagający
MagdalenaKamińskan. wspomagający
JoannaKosarowicz-Schwachern. wspomagający
MartaMichałowskan. wspomagający
SylwiaKuchtanauczanie indywidualne
DanutaLeśniaknauczanie indywidualne
MałgorzataMyśliwiecnauczanie indywidualne
ElżbietaBuglewiczpedagog
AntoniZającplastyka
AnnaJagielskapsycholog
JoannaNawracajrehabilitacja + n. wspomagający
MartaNocleg-Zduńskarehabilitacja + n. wspomagający
WacławKlimekreligia
MartaFilareligia + n. wspomagający
BarbaraMyśliwiecreligia + n. wspomagający
WojciechKopećświetlica
AnikaŚlawskaświetlica
JolantaUchmanświetlica
AdamSmorultechnika
HalinaDubielterapeuta
AnetaKobaterapeuta + n. wspomagający
MagdalenaSypieńterapeuta psycholog-pedagog
DariuszHapwychowanie fizyczne
RobertHapwychowanie fizyczne
WiolettaHapwychowanie fizyczne
GrzegorzKowalskiwychowanie fizyczne
GrzegorzMuniawychowanie fizyczne
AntoniSzpakwychowanie fizyczne
AnnaŚliwawychowanie fizyczne
MałgotrzataTrzeciakwychowanie fizyczne
MagdalenaUlaszekwychowanie fizyczne
LeszekZduńskiwychowanie fizyczne

rok szkolny 2009/10

Dyrektor: Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: Renata Goleń

Wicedyrektor: Ewa Kosiek

GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Elżbieta Adamik-Szotjęzyk angielski
Anna Bajoreknauczanie indywidualne
Beata Barszczjęzyk angielski
Elżbieta Barwikowskahistoria + wos
Katarzyna Barzykjęzyk polski
Janina Bieleńjęzyk polski
Jolanta Bolekjęzyk angielski
Agnieszka Bosakfizyka
Janusz Budziakmuzyka
Elżbieta Buglewiczpedagog
Beata Cholewiak-Dublaninjęzyk angielski
Bogna Czajkajęzyk polski
Monika Czajkowskalogopeda + n. wspomagający
Wioletta Czechjęzyk angielski
Marta Dąbkowicz-Błasikn. wspomagający
Aneta Domasławskageografia
Artur Domasławskiinformatyka + technika
Ilona Drankahistoria + wos
Zofia Drwaln. świetlicy
Bożena Dubielgeografia
Joanna Dziadoszn. wspomagający
Marta Dzikhistoria + wos
Marta Filareligia + n. wspomagający
Krystyna Filipjęzyk niemiecki
Magdalena Forystekn. wspomagający
Anna Gąsiorjęzyk niemiecki
Anna Gierlickajęzyk niemiecki
Renata Goleńjęzyk polski
Ryszard Goryczkachemia + fizyka
Agata Hapjęzyk angielski
Dariusz Hapwychowanie fizyczne
Robert Hapwychowanie fizyczne
Wiesław Haphistoria + wos
Wioletta Hapwychowanie fizyczne
Anna Jagielskapsycholog
Agnieszka Janowiecchemia
Agnieszka Juryśbiblioteka
Magdalena Kamińskan. wspomagający
Anna Kędziorlogopeda + n. wspomagający
Wacław Klimekreligia
Aneta Kobaterapeuta + n. wspomagający
Barbara Kopećchemia
Ewa Korczyńskamatematyka
Piotr Korczyńskiinformatyka + fizyka
Ewa Kosiekmatematyka
Maria Kosiekbiologia + chemia
Dariusz Kośinformatyka
Hanna Kośjęzyk angielski
Grzegorz Kowalskiwychowanie fizyczne
Sylwia Kuchtan. świetlicy
Marta Michałowskan. wspomagający
Bożena Milukmatematyka
Jadwiga Moskalgeografia
Grzegorz Muniawychowanie fizyczne
Barbara Myśliwiecrehabilitacja + n. wspomagający
Krystyna Myśliwiecn. świetlicy
Joanna Nawracajrehabilitacja + n. wspomagający
Marta Nocleg-Zduńskarehabilitacja + n. wspomagający
Magdalena Ogonekjęzyk polski
Jolanta Poliwkamatematyka
Paweł Rozmusfizyka
Anna Sawanauczanie indywidualne
Adam Smorultechnika
Elżbieta Stolarzbiologia
Jolanta Szafarzjęzyk polski
Małgorzata Szajnamatematyka
Wojciech Szajnamatematyka
Antoni Szpakwychowanie fizyczne
Sylwia Szurajęzyk angielski
Ewa Szykjęzyk polski
Anna Śliwawychowanie fizyczne
Małgotrzata Trzeciakwychowanie fizyczne
Jolanta Uchmann. świetlicy
Magdalena Ulaszekwychowanie fizyczne
Paweł Wickelwychowanie fizyczne
Joanna Wójcikjęzyk angielski
Antoni Zającplastyka
Aleksandra Zajdel-Kijowskabiologia
Iwona Zamorskainformatyka
Małgorzata Zawadzkabiblioteka
Leszek Zduńskiwychowanie fizyczne
Iwona Zegarowskajęzyk niemiecki
Renata Żołnajęzyk niemiecki
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Halina Dubielterapeuta
Anna Dudekkatecheta
Marta Górzanpsycholog
Danuta Leśniaknauczanie indywidualne
Małgorzata Myśliwiecnauczanie indywidualne
Beata Opałkabiologia
Agnieszka Rydarowicznauczanie indywidualne
Krzysztof Stawarzreligia
Magdalena Sypieńterapeuta psycholog-pedagog
INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
Agnieszka Brzeżowskan. wspomagający
Wioletta Buglewiczkształcenie zintegrowane
Jolanta Koniecznaedukacja wczesnoszkolna
Anna Kurdybachakształcenie zintegrowane
Jolanta Okarman. wspomagający
Ewa Ruwińskan. wspomagający
Jolanta Srokan. wspomagający
Dorota Szelągn. świetlicy
Edyta Wiktorskan. wspomagający
Alicja Zosseln. świetlicy
Magdalena Żołądźedukacja wczesnoszkolna
NIEPEłNOZATRUDNIENI:
Marta Kielarterapeuta psycholog
Krzysztof Stawarzreligia

rok szkolny 2008/9

pamiątkowe zdjęcie - zakończenie roku szkonego 2008/9

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Barzyk Katarzynaj. polski
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brzeżowska Agnieszkanaucz. wspomagający
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Cholewiak-Dublanin Beataj. angielski
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławska Anetageografia
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
Dziadosz Joannanaucz. wspomagający
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenanaucz. wspomagający
Gąsior Annaj. niemiecki
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Jagielska Annapsycholog
Janowiec Agnieszkachemia
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kamińska Magdalenanaucz. wspomagający
Kędzior Annalogopeda + naucz. wspomagający
ks. Klimek Wacławreligia
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Kuchta Sylwiaświetlica
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Moskal Jadwigageografia
Munia Grzegorzw.f.
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannarewalidacja
Nocleg-Zduńska Martarewalidacja
Ogonek Magdalenaj. polski
Poliwka Jolantamatematyka
Rozmus Pawełfizyka
Ruwińska Ewanaucz. wspomagający
Sanocka Joannanaucz. wspomagający
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wasik Sylwiaj. angielski
Wickel Pawełw.f.
Wójcik Joannaj. angielski
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Zegarowska Iwonaj. niemiecki
Żołądź Magdalenaj. polski
Żołna Renataj. niemiecki
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
Gogosz Bożenanaucz. wspomagający
Kielar Annanaucz. wspomagający
Leśniak Danutanaucz. indywidualne
Madej Jolantadowóz
Myśliwiec Małgorzatanaucz. wspomagający
Opałka Urszulanaucz. indywidualne
Sawa Annadowóz
Rydarowicz Agnieszkanaucz. wspomagający
ks. Stawarz Krzysztofreligia
Zossel Alicjanaucz. wspomagający
INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
Buglewicz Wiolettakszt. zintegrowane
Zossel Alicjawych. świetlicy

rok szkolny 2007/8

Dyrektor: mgr Aleksandra Zajdel-Kijowska

Wicedyrektor: mgr Renata Goleń

Wicedyrektor: mgr Ewa Kosiek

Adamik-Szot Elżbietaj. angielski
Barszcz Beataj. angielski
Barwikowska Elżbietahistoria + WOS
Barzyk Katarzynaj. polski
Bieleń Janinaj. polski
Bolek Jolantaj. angielski
Bosak Agnieszkafizyka + informatyka
Brej Magdalenahistoria + WOS
Brzeżowska Agnieszkanaucz. wspomagający
Budziak Januszmuzyka
Buglewicz Elżbietapedagog
Cholewiak-Dublanin Beataj. angielski
Czajka Bognaj. polski
Czajkowska Monikalogopeda
Czech Wiolettaj. angielski
Dąbkowicz-Błasik Martamatematyka
Domasławska Anetageografia
Domasławski Arturinformatyka + technika
Dranka Ilonahistoria + WOS
Drwal Zofiaświetlica
Dubiel Bożenageografia
Dzik Martahistoria + WOS
ks. Fijałkiewicz Mariuszreligia
Fila Martareligia
Filip Krystynaj. niemiecki
Forystek Magdalenanaucz. wspomagający
Forystek-Hawrylik Małgorzatageografia
Gąsior Annaj. niemiecki
Gierlicka Annaj. niemiecki
Goleń Renataj. polski
Goryczka Ryszardchemia + fizyka
Grzyb Pawełmatematyka
Hap Agataj. angielski
Hap Wiesławhistoria + WOS
Hap Wiolettaw.f.
Hap Dariuszw.f.
Hap Robertw.f.
Jagielska Annapsycholog
Janowiec Agnieszkachemia
Juryś Agnieszkabiblioteka
Kamińska Magdalenanaucz. wspomagający
Kędzior Annalogopeda + naucz. wspomagający
Koba Anetaterapeuta
Kopeć Barbarachemia
Korczyńska Ewamatematyka
Korczyński Piotrinformatyka + fizyka
Kosiek Ewamatematyka
Kosiek Mariabiologia
Koś Dariuszinformatyka
Koś Hannaj. angielski
Kowalski Grzegorzw.f.
Michałowska Martanaucz. wspomagający
Miluk Bożenamatematyka
Moskal Jadwigageografia
Myśliwiec Barbarareligia
Myśliwiec Krystynaświetlica
Nawracaj Joannarewalidacja
Nocleg-Zduńska Martarewalidacja
Ogonek Magdalenaj. polski
Poliwka Jolantamatematyka
Przetacznik Martahistoria
Rozmus Pawełfizyka
Ruwińska Ewanaucz. wspomagający
Sanocka Joannanaucz. wspomagający
Smorul Adamtechnika
Sroka Jolantaświetlica
Stolarz Elżbietabiologia
Szafarz Jolantaj. polski
Szajna Małgorzatamatematyka
Szajna Wojciechmatematyka
Szpak Antoniw.f.
Szyk Ewaj. polski
Śliwa Annaw.f.
Trzeciak Małgorzataw.f.
Uchman Jolantaświetlica
Ulaszek Magdalenaw.f.
Wasik Sylwiaj. angielski
Wickel Pawełw.f.
Wiktorska Edytanaucz. wspomagający
Wójcik Joannaj. angielski
Zając Antonisztuka
Zajdel-Kijowska Aleksandrabiologia
Zamorska Iwonainformatyka
Zawadzka Małgorzatabiblioteka
Zduński Leszekw.f.
Zegarowska Iwonaj. niemiecki
Żołądź Magdalenaj. polski
Żołna Renataj. niemiecki
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Dubiel Halinaterapeuta
Dubis Paulinamuzyka
Gogosz Bożenanaucz. wspomagający
Kielar Annaterapeuta/naucz. wspomagający
Kurdybacha Annadowóz
Leśniak Danutanaucz. wspomagający
Łucka Alicjaświetlica
Myśliwiec Małgorzatanaucz. wspomagający
Opałka Beatanaucz. wspomagający
Procner-Tomkiewicz Krystynaplastyka
Rydarowicz Agnieszkanaucz. wspomagający
ks. Stawarz Krzysztofreligia
INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
Buglewicz Wiolettakszt. zintegrowane
Kurdybacha Annakszt. zintegrowane
Zossel Alicjawych. świetlicy
Okarma Jolantanaucz. wspomagający
Wiktorska Edytanaucz. wspomagający
NIEPEŁNOZATRUDNIENI:
Domasławska Anetaj. angielski
ks. Stawarz Krzysztofreligia
Kielar Annanaucz. wspomagający
Rydarowicz Agnieszkagimn. korekcyjna

wcześniejsze lata

© SP 12, Jasło 4 X 17
Dobry StartPostaw na rodzinę!Srebrna Honorowa Odznaka Przyjaciel Hufca ZHP JasłoW roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła współpracuje w realizacji projektu „SYSTEM  ODDZIAŁYWAŃ  PROFIALKTYCZNYCH W  POLSCE - stan  i rekomendacje dla zwiększenia skuteczności i efektywności planowania i realizowania działań profilaktycznych w mikro i makro skali”certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięci Stowarzyszenie Weteranów Polskich Formacji Granicznych
Google translate translateJasło - Aplikacje Android w Google Playpolskawliczbach.plWolne lektury
lciasteczka·Nu Html Checker·CSS W3CFeed_iconKurs HTML - strona WWW za darmo