Przeskocz do treści
Strona istnieje 24 lata 8 miesięcy 28 dni 17 godzin i 46 min.

Złota Księga Absolwentów

Gimnazjum Nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

rok szkolny: 2018/2019
Dagmara Cygan, Artur Czech, Dawid Domasławski, Jakub Frączek, Emilia Gałuszka, Gabriela Hendzel, Julia Kosiek, Bartosz Królikowski, Monika Ochwat, Maciej Pawlik, Natalia Ryznar, Klaudia Skicka, Karolina Sokołowska, Katarzyna Sokołowska, Maciej Sroka, Wiktor Tuleja, Aleksandra Wilk, Ida Zalewska, Emilia Zegarowska
rok szkolny: 2017/2018
Aleksandra Czerkowicz, Aleksandra Leśniak, Wiktoria Madejczyk, Jowita Marchewka, Adriana Soczek, Anna Szyk, Jakub Świędrych, Natalia Więcek
rok szkolny: 2016/2017
Aleksandra Bober, Julia Centler, Kinga Czerwińska, Julia Czuba, Aleksandra Czyż, Wiktoria Gomuła, Daria Hap, Mateusz Koba, Patrycja Kolbusz, Szymon Michałowski, Dominika Oleszkowicz, Anna Szot, Wiktoria Śliwa, Jakub Twarduś
rok szkolny: 2015/2016
Gabriela Bieleń, Paulina Bunar, Weronika Jurczak, Aleksandra Modras, Anna Pogorzelska, Paulina Szczyrba, Magdalena Szetela, Katarzyna Żołądź
rok szkolny: 2014/2015
Magdalena Bielamowicz, Michał Bolek, Dominik Bosak, Anna Dzik, Ilona Godniak, Karolina Maczuga, Karolina Myśliwiec, Karolina Oszajec, Klaudia Patlewicz, Joanna Szerląg, Kacper Uram
rok szkolny: 2013/2014
Katarzyna Kosiek, Zuzanna Machowska, Angelika Mlicka, Sylwia Rybka, Piotr Wal
rok szkolny: 2012/2013
Bartosz Buglewicz, Marzena Merkwa, Klaudia Szewc, Jakub Wróbel
rok szkolny: 2011/2012
Jakub Bieleń, Kinga Bosak, Natalia Budziak, Anna Chochoł, Izabela Filip, Dominika Forystek, Kinga Hawrylik, Sylwia Jurczak, Krzysztof Kapłon, Karol Machowski, Monika Mickiewicz, Katarzyna Mroczka, Aleksandra Nawracaj, Tomasz Racławski, Anna Szajna, Martyna Szewc, Aleksandra Szyk, Alicja Świątek, Monika Warchoł, Mateusz Węgrzyn, Dominika Żółtek
rok szkolny: 2010/2011
Iwona Biernacka, Dominik Dłuski, Weronika Dybaś, Karolina Gryboś, Wiktoria Hendzel, Szymon Inglot, Gabriela Kiszka, Małgorzata Kotlinowska, Anna Matyszczak, Piotr Zając
rok szkolny: 2009/2010
Agnieszka Budziak, Kamila Ciupek, Paweł Dubiel, Michał Hap, Patrycja Kozicka, Patrycja Lechwar, Alicja Pacocha, Gabriela Poliwka, Paulina Rydarowicz, Karolina Skiba, Katarzyna Szetela
rok szkolny: 2008/2009
Anna Chmura, Joanna Cygn, Anna Maria Czajka, Katarzyna Dubiel, Joanna Kopeć, Anna Kosiek, Katarzyna Koś, Magdalena Kuchta, Aneta Libuszowska, Michał Lubaś, Joanna Machowska, Monika Małek,Gabriela Muzyka, Alicja Nawracaj, Anna Ostapińska, Edwin Prajsnar, Bartłomiej Rochecki, Monika Samborska, Sławomir Sepioł, Marzena Spólnik, Katarzyna Szaro, Bartłomiej Szura, Magdalena Walczyk
rok szkolny: 2007/2008
Justyna Berowska, Anna Boroń, Paweł Buglewicz, Katarzyna Chochołek, Marcin Domowicz, Wojciech Dubiel, Małgorzata Dybaś, Dominika Gołąbek, Mateusz Łozyniak, Kamil Myśliwiec, Michał Myśliwiec, Tomasz Pachana, Piotr Pacocha, Maciej Skała, Przemysław Skołowski, Ewa Sporniak, Paweł Szajna, Anna Świątek, Małgorzata Tuleja
rok szkolny: 2006/2007
Anna Cygan, Rafał Mastej, Tomasz Ochwat, Kinga Ostapińska, Mateusz Owczarski, Kamila Wilczak, Aleksandra Władyka, Monika Zając
rok szkolny: 2005/2006
Michał Bania, Maciej Berek, Gabriela Bieńkowska, Tomasz Chochołek, Karolina Gnat, Kinga Kenar, Gabriela Kopeć, Kamil Koś, Katarzyna Kukułka, Michał Litwicki, Karolina Maczuga, Joanna Pawlik, Klaudia Polar, Marcin Rodzinka, Wojciech Wantuch, Martyna Warchoł, Michał Węgrzyn
rok szkolny: 2004/2005
Katarzyna Betlej, Urszula Byś, Dagmara Cieciora, Joanna Dzik, Sylwia Gałuszka, Kornelia Garstka, Karolina Goleń, Lucyna Goleń, Jakub Hap, Anna Kmiotek, Kinga Mazarak, Aleksandra Mazur, Katarzyna Mitoraj, Anna Paluchniak, Justyna Papciak, Paweł Patyk, Dorota Pieniądz, Klaudia Romancewicz, Hubert Sajdak, Joanna Skicka, Joanna Szerszeń, Katarzyna Walczak, Małgorzata Węgrzyn, Jakab Zduński, Marzena Zegarowska, Małgorzata Ziomber
rok szkolny: 2003/2004
Szmon Barczentewicz, Anna Domowicz, Mateusz Gucwa, Justyna Hendzel, Agnieszka Janik, Izabela Kmiecik, Paulina Krawczyk, Sylwia Lepucka, Agnieszka Leśko, Iwona Michalik, Monika Mosoń, Magdalena Piękoś, Wawrzyniec Piękoś, Agnieszka Radwan, Marek Szpak, Bartosz Śmietana, Agnieszka Warchoł, Mateusz Wolak, Szymon Wolak, Katarzyna Żuraw
rok szkolny: 2002/2003
Malwina Baca, Marcin Bania, Paulina Bąk, Ewelina Byś, Karolina Dranka, Andrzej Kiszka, Anna Myśliwiec, Paulina Najbar, Katarzyna Nawrocka, Wirginia Pasterczyk, Joanna Pec, Paulina Rak, Katarzyna Siemieniuch, Małgorzata Szetela, Katarzyna Tleszyńska, Magdalena Urbanik, Urszula Wieliczko, Dorota Zając
rok szkolny: 2001/2002
Gabriela Bebło, Mateusz Betlej, Anna Bieńkowska, Mateusz Biga, Paulina Burek, Marlena Cygan, Joanna Dybaś, Katarzyna Dziemian, Ilona Flis, Paulina Jamer, Mateusz Jaworski, Natalia Jerzak, Damian Korczyński, Kinga Krokowska, Sylwia Kwaśniewska, Iwona Maziarz, Magdalena Michalska, Kamila Mikołaczyk, Justyna Mosoń, Joanna Paluch, Anna Radwan, Dagmara Radziuk, Dominika Sajdak, Dariusz Smoleń, Ewelina Szerląg, Ewa Szetela, Marlena Szpak

OSOBOWOŚĆ GIMNAZJUM

Nagroda Specjalna Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle dla Adriana Bałuckiego za wytrwałość w rozwijaniu talentu wokalnego, skromność artysty zdobywającego najcenniejsze trofea w konkursach muzycznych oraz uświetnianie uroczystości szkolnych i miejskich.

Jasło, 19 czerwca 2019 roku