Przejdź do treści
Osiągnięcia, rok szkolny 2021/22
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
- Europejski Konkurs Astro Pi: Misja Laboratorium Kosmiczne 2021/22 – Zespół WeEagles w składzie: Wiktoria Dusza, Julia Zegarowska, Antoni Moskal – zakwalifikowanie się do 4 etapu
- Odkrycie 3 asteroid:
- 2021 GH128 odkrywcy: Antoni Moskal, Kinga Moskal
- 2021 GN75 odkrywcy: Antoni Moskal, Kinga Moskal, Oliwier Biel
- 2021 GX131 odkrywcy: Antoni Moskal, Kinga Moskal
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” kategoria: Maluch – Albert Czeluśniak
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” kategoria: Beniamin – Anna Czech
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
- Mandat XXVIII Sejmu Dzieci i Młodzieży – Julia Tarnowska
- Mandat XXVIII Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktoria Wielgosz
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (22 miejsce w kraju) – Hania Młocek
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (25 miejsce w kraju) – Filip Kania
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (26 miejsce w kraju) – Pola Basińska
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (17 miejsce w kraju) – Aleksander Brągiel
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (17 miejsce w kraju) – Maja Czyżowicz
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (18 miejsce w kraju) – Albert Czeluśniak
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (19 miejsce w kraju) – Cyprian Śliwa
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (21 miejsce w kraju) – Seweryn Chajec
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (21 miejsce w kraju) – Gabriela Kania
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (23 miejsce w kraju) – Kornelia Kędzior
- Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (26 miejsce w kraju) – Wiktor Furmanek
- Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” (26 miejsce w kraju) – Gabriela Michalska
- Laureat III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie matematyczno - informatycznym Instalogik I dla uczniów klas 4-8 – Antoni Moskal
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Seweryn Chajec
- Laureat I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Miłosz Majewski
- Laureatka II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Anna Czech
- Laureatka II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Judyta Pers
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Konrad Kaszowicz
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Szymon Sztaba
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Albert Czeluśniak
- Laureat II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Aleksander Brągiel
- Laureatka II stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Gabriela Michalska
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Sochacki
- Laureatka III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Maja Czyżowicz
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Jan Bemben
- Laureat III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Jan Czech
- Laureat IV stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Kacper Rachfalski
- Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Hubert Jankowski
- Laureat V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka.Plus – Filip Makowski
KONKURSY KURATORYJNE
- Laureat Konkursu Kuratoryjnego z informatyki – Antoni Moskal
- Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z geografii – Anika Koba
- Konkurs Kuratoryjny z języka niemieckiego (etap rejonowy) – Zuzanna Samborska
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
- I miejsce w I edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Chemicznego „Z Ignacym Łukasiewiczem na Ty” – Anna Rzemińska, Oliwier Drewnicki, Michał Bosak
KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE
- Laureat „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Kajetan Dybaś
- Wyróżnienie I stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Mikołaj Maczuga
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Maja Czyżowicz
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Aleksandra Budziak
- Wyróżnienie I stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Michał Ślusarczyk
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Kornelia Brej
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca plastyczna) – Wiktoria Dusza
- Wyróżnienie I stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca historyczno - literacka) – Natalia Kopeć
- Wyróżnienie I stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca multimedialna) – Oliwier Dranka
- Wyróżnienie I stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca multimedialna) – Jakub Balwierz
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca multimedialna) – Amelia Witalec
- Wyróżnienie II stopnia „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca multimedialna) – Franciszek Papciak
- Laureat „Ignacy Łukasiewicz – życie, praca, związki z Jasłem i Podkarpaciem” (praca multimedialna) – Antoni Moskal
- I miejsce w konkursie „Mój pomysł na lokalny biznes” – Maja Witusik
- I miejsce w konkursie „Mój pomysł na lokalny biznes” – Oliwier Tuleja
- II miejsce w konkursie „Mój pomysł na lokalny biznes” – Mirosław Kmon
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Motywy fantastyczne w literaturze” – Anna Rzemińska
- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII MIASTA JASŁA” – Maja Czyżowicz
- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII MIASTA JASŁA” – Jakub Ignarski
- I miejsce w XX Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej - Skołyszyn 2022. Kategoria Kl. IV-VI – Michał Ziajka
- II miejsce w XX Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej - Skołyszyn 2022. Kategoria Kl. IV-VI – Mikołąj Żebracki
- III miejsce w XX Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej - Skołyszyn 2022. Kategoria Kl. IV-VI – Gabriela Pacher
- Laureatka w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Anika Koba
- I miejsce w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Wiktoria Wielgosz
- II miejsce w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Michał Ślusarczyk
- III miejsce w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Maja Witusik
- Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Motywy fantastyczne w literaturze” – Zuzanna Jasińska
- Wyróżnienie I stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Antoni Moskal
- Wyróżnienie I stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Maja Szarek
- Wyróżnienie I stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Julia Trzeciak
- Wyróżnienie I stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Oliwia Sułyk
- Wyróżnienie II stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Julia Machlarz
- Wyróżnienie II stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Julia Tarnowska
- Wyróżnienie III stopnia oraz wyróżnienie w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Natalia Kopeć
- Wyróżnienie III stopnia w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Zuzanna Skałba
- Wyróżnienie w Turnieju Wiedzy o Jaśle pod hasłem „Ciekawy Człowiek z Jasła i Jasielszczyzny po 1945 roku do dziś” – Anna Pilut
- III miejsce w VII Internetowym Konkursie Internetowym „Ptak mój przyjaciel” – Antoni Moskal
- Nagroda w Kreatywnym Konkursie Ekologicznym MDK „Chrońmy Ziemię – Zmieńmy myślenie” – Michał Ślusarczyk
- Wyróżnienie w Kreatywnym Konkursie Ekologicznym MDK „Chrońmy Ziemię – Zmieńmy myślenie” – Adam Ślusarczyk
- Konkurs miejski „Junior Przedsiębiorczości” – zespół uczniowski
KONKURSY ARTYSTYCZNE
- I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moja wymarzona, wakacyjna podróż” – Aleksandra Frączek
- I miejsce w XX Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” – Natalia Zięba
- III miejsce w XX Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity” – Dorian Wachowski
- III miejsce II Edycja Konkursu Plastycznego „Lajkuję – nie hejtuję” – Julia Machlarz
- I miejsce w konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna Urzędu Miasta Jasła” – Mikołaj Żebracki
- I miejsce w Konkursie Plastycznym CITiK „Twoje ulubione miejsce w Jaśle” – Julia Piękoś
- Laureat konkursu plastycznego Związku Gmin Dorzecza Wisłoki „Energia odnawialna – plakat” – Antoni Moskal
- Laureat II edycji konkursu „Junior przedsiębiorczości” organizowanego przez Urząd Miasta w Jaśle pt. „Biznes moich marzeń” – Maksymilian Dranka
- Laureatka II edycji konkursu „Junior przedsiębiorczości” organizowanego przez Urząd Miasta w Jaśle pt. „Biznes moich marzeń” – Julia Machlarz
- I miejsce ”Kartka Świąteczna Miasta Jasła” organizowanego przez Urząd Miasta w Jaśle – Mikołaj Żebracki
- II miejsce w Konkursie Fotograficznym „Co drzewo widziało?” – Lena Kraus
- III miejsce ”Kartka Świąteczna Miasta Jasła” organizowanego przez Urząd Miasta w Jaśle – Maja Witusik
- Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Drzewo w obiektywie” – Judyta Pers
- Wyróżnienie w XXXIII Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Love me tender” w Jaśle – Patrycja Wachowska
- Wyróżnienie w XV Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ratujmy naszą Planetę” – Antoni Moskal
- Wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Owady i pajęczaki w obiektywie" – Antoni Moskal
- Wyróżnienie w IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kobiety Popkultury” – Julia Machlarz
- Wyróżnienie w IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kobiety Popkultury” – Wiktoria Dusza
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Oliwier Dranka
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Olivier Pliś
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Antonina Zielińska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Aleksandra Banach
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Maciej Stopkowicz
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Olivier Węgrzyn
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Eliza Henzel
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Nikola Dusza
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Karol Kuźniarowicz
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Diana Ochałek
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Antonina Gorczyca
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Nadia Jakieła
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Leśniak
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Julia Fatyga
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Mitoraj
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Oliwia Trybek
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Julia Bochniak
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Oliwia Olbrot
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Barzyk
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Maja Wiśniowska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Oliwia Dziedzic
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Milena Czyżowicz
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Mikołaj Szura
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Szymon Kupczyk
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Wiktoria Łopatyńska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Maja Jodłoska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Patryk Smoluchowski
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Aleksandra Brągiel
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Maja Czyżowicz
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Kamil Mamrot
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Natalia Zajdel
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Cyprian Śliwa
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Barzyk
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Nikodem Michałowski
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Wiktor Gałka
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Taraba
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Kornelia Kędzior
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Michał Bratek
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Zuzanna Lechowska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Kacper Waśko
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Lena Małyska
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Klaudia Wojtunik
- Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Mój wymarzony lizak” – Oliwia Klocek
ZAWODY SPORTOWE
- I miejsce w Szkolnej Lidze Sportowej Rzucanka Siatkarska Chłopców kl. I – IV
- II miejsce w Szkolnej Lidze Sportowej Rzucanka Siatkarska Chłopców kl. I – IV
KONKURSY SZKOLNE
- I miejsce w Szkolnym quiz wiedzy o Niemczech – Wiktoria Dusza
- I miejsce w Szkolnym quiz wiedzy o Niemczech – Alan Gąsiorek
- I miejsce w Szkolnym quiz wiedzy o Niemczech – Kamil Przewoźnik
- I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Lena Kraus i Klaudia Żychowska
- II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Wiktoria Dusza i Marlena Wilk
- III miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Aldona Gorczyca
- Wyróżnienie w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Judyta Pers i Emilia Konieczny
- Wyróżnienie w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Amelia i Liliana Kuzak
- Wyróżnienie w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i pastorałek 2022 – Joanna Huk i Maria Młocek
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Adam Strugała
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Aleksandra Frączek
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Patryk Pelczarski
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Maja Czyżowicz
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Alan Śmietana
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Szymon Przetacznik
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Kacper Grasela
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Zuzanna Leśniak
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Zuzanna Barzyk
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Maja Wiśniowska
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Maja Żebracka
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Antonina Gorczyca
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Zofia Goleń
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Oliwier Dziedzic
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Nikola Dzięglewicz
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Michał Ślusarczyk
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Judyta Pers
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Karol Kijowski
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Oliwier Dranka
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Oliwier Kamiński
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Zuzanna Mitoraj
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Hanna Baciak
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Milena Tarnowska
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „The Dot Day” – Diana Ochałek
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Julia Machlarz
- II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Zuzanna Skałba
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Gabriel Biroś
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Filip Witalec
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Antonina Gorczyca
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Julia Bigos
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Wiktoria Urban
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Barnaba Wroński
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Maja Żebracka
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Oliwia Olbrot
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Oliwia Trybek
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Alan Śmietana
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Filip Kania
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Emilia Stec
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Gabriela Kania
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Milena Czajkowska
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Magdalena Fundakowska
- Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Życzliwości „Przyjazna zabawa – dobra sprawa” – Milena Tarnowska
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Błażej Siepkowski
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Kajetan Dybaś
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Zuzanna Barzyk
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Kornelia Kędzior
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Maja Jodłoska
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Nikodem Dybaś
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Jan Kędzior
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Wojciech Motyka
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Amelia Witalec
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Lena Kraus
- Wyróżnienie w konkursie „Moje sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu” – Julia Machlarz
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Michał Ślusarczyk
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Wojciech Motyka
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Izabela Łaska
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Zuzanna Wasilewska
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Oliwia Wasilewska
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Lena Kraus
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Anna Rzemińska
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Julia Machlarz
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym i literackim „Jak (od)budować pozytywne relacje z rówieśnikami” – Antonina Schmitd
DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE
- Program Centrum Edukacji Obywatelskiej „Całościowy Rozwój Szkoły”
- Projekt Krokus
- Program MEN „Poznaj Polskę”
- Projekt MEN #SzkołaPamięta
- Projekt MEN #SzkołaDoHymnu
- Projekt MEN #RazemNaŚwięta
- Program „Nie zagubić talentu”
- Projekt „Młodzież i przedsiębiorczość”
- Jasielska Liga Naukowa z LOTOSem
- „Ciekawość – pierwszy stopień do… rozwoju”
- „Chodzą ulicami ludzie…”
- „Tajemne moce roślin. Co jasielskie dzieci powinny wiedzieć o roślinach leczniczych”
- Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
- Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”
- Program „Spójrz inaczej”
- Program profilaktyczny „Trzymaj formę”
- Program prozdrowotny „Bieg po zdrowie”
- Projekt „Zdrowo jem, więcej wiem” realizowany przez klasę 2c
- Program EkoEkperymentarium realizowany przez klasę 1 d
- Projekt Tygodnia Edukacji Globalnej 2021
- Code Week 2021
- Międzynarodowy Dzień Kropki
- Mleko i przetwory mleczne w szkole
- Owoce i warzywa w szkole
AKCJE CHARYTATYWNE
- Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
- Zbiórka Szlachetna Paczka
- Zbiórka karmy dla zwierzaków z jasielskiego przytuliska
- Zbiórka zużytych baterii
- Zbiórka „Charytatywna torba”
- Zbiórka na studnie w Zambii z Fundacją KASISI
- Projekt MEN Razem Na Święta
- Zbiórka datków #RazemDlaUkrainy
- Zbiórka karmy dla zwierząt z Ukrainy
- Zbiórka darów na rzecz potrzebujących z Ukrainy
- Zbiórka darów dla Sambora i Truskawca
INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE
- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22
- #SzkołaPamięta – Stefan Wyszyński – Prymas Przełomów
- Apel pamięci
- WYZWANIE na DZIEŃ JABŁKA
- Międzynarodowy Dzień Kropki
- Wybory do Samorządu Uczniowskiego
- Światowy Dzień Drzewa on-line
- Wycieczkowa lekcja przyrody w Muzeum Przyrodniczym w Krempnej
- #CodeWeek 2021 w naszej szkole
- Dzień Edukacji Narodowej
- Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
- Zajęciach przyrodniczo-ekologicznych poświęconych mrówkom
- Dzień Kanapki
- Narodowe Święto Niepodległości
- TEG 2021, czyli Tydzień Edukacji Globalnej 2021
- Święto Piernika
- Dzień Życzliwości
- Wyzwanie on-line KALENDARZ ADWENTOWY SP 12
- Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
- Spotkanie uczniów klasy 3 d z psem przewodnikiem Mój przyjaciel PIES
- Wrocław w grudniowej odsłonie, wycieczka klasy 8aIn
- Odkrycie 13, 14 i 15 asteroidy
- Wycieczka do Bochni i Nowego Wiśnicza
- Klasowe wigilie
- Choinkowe wyzwanie on-line
- Zajęcia z LEGO®robotyki
- Szkolny przegląd kolęd i pastorałek 2022
- Dzień Piżamy
- Dzień Bez Opakowań Foliowych
- Zajęcia z Ignacym Łukasiewiczem dla przedszkolaków – on-line
- Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle – on-line
- 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
- 200 Rocznica urodzin Ignacego Łukasiewicza – on-line
- Inauguracja obchodów roku patrona szkoły
- RADOSNY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
- Dzień Bez Plecaka
- 1056 rocznica Chrztu Polski – on-line
- Uczczenie 79 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim
- Zajęcia dla klas VIII „Archipelag skarbów”
- Sprzątanie Świata – akcja ekologiczna
- Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
- „Być jak Ignacy. Nauka w drodze” lekcje w mobilnym naukobusie.
- Spacer edukacyjno – patriotyczny „Śladami Ignacego Łukasiewicza w naszym mieście” z okazji 200 rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza.
- Egzamin Ósmoklasisty
- Legendy powiatu jasielskiego – spotkanie z prezesem Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego Wiesławem Hapem
- Apel Katyński
- Szkolny konkurs ortograficzny
- Lodowe przyjemności na Dzień Dziecka
- I Wojewódzki Konkurs Historyczno – Chemiczny „ Z Ignacym Łukasiewiczem na Ty”
- Komers klas VIII
- Uroczyste pożegnanie klas VIII
- Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22