Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 22 godziny i 20 min.

Koło plastyczne

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/14

VII Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. „Przydrożne kapliczki w podkarpackim pejzażu” zorganizowany przez JDK (poziom powiatu)
Nagroda – Katarzyna Czajka (kl.1d)
Konkurs plastyczny w ramach projektu „Dbam o mój świat – ptak mój przyjaciel” zorganizowany przez MDK (poziom powiatu)
II miejsce – Gabriela Bieleń (kl.1d)
III miejsce – Alina Dziedzic (kl.2c)
Wyróżnienie – Katarzyna Ochwat (kl.3a)
Wyróżnienie - Patrycja Zwolińska (kl.2a)
Wyróżnienie – Weronika Jurczak (kl.1d)
Urząd Miasta Jasła „Jasielska Liga Naukowa z Lotosem” – projekt logo
Wyróżnienie – Sylwia Rybka (kl.3b)
„Kartka świąteczna Bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Miasta Jasła pod patronatem Burmistrza
I nagroda – Patrycja Czech (kl.3c)
„Kartka Wielkanocna”- konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Miasta Jasła pod patronatem Burmistrza
Wyróżnienie – Katarzyna Ślusarczyk (kl.3c)
Wyróżnienie – Maciej Pawlik (kl.4a SP 12)
X Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Moje spotkania z przyrodą” zorganizowany przez SP 2 w Jaśle
Nagroda – Patrycja Mastaj (kl.4b SP 12)
Wyróżnienie – Aleksandra Szewczuk (kl.5a SP 12)
Wyróżnienie – Aleksandra Czerkowicz (kl.5a SP 12)
„Słoneczne dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” (poziom powiatu), temat: Odnawialne źródła energii
Nagroda – Patrycja Czech (kl.3c)
Wyróżnienie – Sylwia Rybka (kl.3b)
Wyróżnienie – Anna Tarnawska (kl.5a SP 12)
XI Powiatowy Konkurs pt. „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” zorganizowany przez ZSM Nr 3 w Jaśle, kat. plastyczna
II miejsceKatarzyna Ochwat (kl.3a)
Wyróżnienie – Justyna Wojdyła (kl.1a)
I miejsce – Bartosz Barzyk (kl.1a SP 12)
XV Powiatowy Konkurs Ekologiczny pt. „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” zorganizowany przez ZSM Nr 3 w Jaśle, kat. plastyczna
II miejsceKatarzyna Ochwat (kl.3a)
Wyróżnienie – Patrycja Czech (kl.3c)
„Życie i działalność Ignacego Łukaszewicza”- Międzywojewódzki Konkurs zorganizowany przez ZSM Nr 3 w Jaśle, kat. plastyczna
I miejsce – Patrycja Zwolińska (kl.2a)
opiekun koła:
Antoni Zając

rok szkolny 2012/13