Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 11 godzin i 19 min.

KOŁO PLASTYCZNE

Uczestnicy zajęć koła plastycznego brali udział w następujących konkursach organizowanych przez różne instytucje kulturalno-oświatowe:

Rok szkolny 2009/10

„Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle (poziom powiatu)
II miejsce – Patryk Wierdak (kl.2d)Patryk Wierdak
II Powiatowy Konkurs Plastyczno – Historyczny pt. „Stonehenge” zorganizowany przez I. Drankę i A. Zająca w Gimnazjum Nr2 w Jaśle
I miejsce – Iwona Wszołek (kl.2f)Iwona Wszołek
II miejsce – Natalia Ulaszek (kl.3c)Natalia Ulaszek
wyróżnienie – Estera Stygar (kl.3c)Estera Stygar
„Zielona ścieżka gimnazjalisty” – XI Powiatowy Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle, kategoria plastyczna:
I miejsce – Karolina Gryboś (kl.2f)Karolina Gryboś
III miejsce - Natalia Ulaszek (kl.3c)Natalia Ulaszek
„Prawda i pamięć o zbrodni katyńskiej” - konkurs zorganizowany przez Starostwo Powiatowe i II LO w Jaśle (poziom powiatu)
III miejsce – Kinga Hawrylik (kl.1d) – nagrodzona wycieczką do Muzeum Powstania Warszawskiego
„Życie i działalność Ignacego Łukaszewicza”- Międzywojewódzki Konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle, kategoria plastyczna:
VI miejsce – Natalia Ulaszek (kl.3c)
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Chopin – inspirator wyobraźni” organizowany przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu
wyróżnienie – Piotr Zając (kl.2d)Piotr Zając

Rok szkolny 2008/9galeria

Plenerowe Warsztaty Artystyczne – „Podkarpackie impresje 2008” zorganizowane przez Fundację im. Stefanii Woytowicz w Jaśle.
Wyróżnienie - Piotr Sorys (kl.2b)
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi. Prace wszystkich uczestników warsztatów, jak i artystów profesjonalnych można było podziwiać w naszej galerii szkolnej.
II Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Namaluję Cię Ojczyzno” zorganizowany przez JDK (poziom powiatu).
Nagroda - Piotr Sorys (kl.2b)
Wyróżnienie – Iwona Wszołek (kl.1f)
„Otwórzmy okna i serca na świat” – konkurs plastyczny zorganizowany przez Szkołę Języków Obcych „AWALON” w Jaśle (poziom powiatu).
III miejsce – Alena Zawilińska (kl.2c)
Wyróżnienie – Paula Byczek (kl.2b)
wyróżnienie – Izabela Czarnecka (kl.2b)
IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AclassS”.
III Powiatowy Konkurs Mitologiczny zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Przesłano pracę plastyczną reprezentującą naszą szkołę, wykonaną przez Iwonę Wszołek (kl.1f).
„Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle (poziom powiatu)
II miejsce – Karolina Gryboś (kl.1f)Karolina Gryboś
„Osiągnięcia starożytnych” – I Powiatowy Konkurs Plastyczno – Historyczny zorganizowany przez I. Drankę i A. Zająca w Gimnazjum Nr2 w JaśleOsiągnięcia Starożytnych
II miejsce – Joanna Potyrała (kl.3c)Joanna Potyrała
„Bezpieczni w ruchu drogowym”- konkurs plastyczny zorganizowany przez WORD w Krośnie (poziom powiatu)
„Barwy Kujaw i Pomorza” - konkurs plastyczny zorganizowany przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu (poziom międzywojewódzki)
„Regionalny Konkurs na kartkę, palmę i ozdobę wielkanocną” – konkurs plastyczny zorganizowany przez JFRTK i SMJiRJ (poziom powiatu)
„Alkohol może zniszczyć życie, odebrać wolność” - konkurs plastyczny zorganizowany przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaśle (poziom powiatu)
Wyróżnienie – Karolina Jodłowska (kl. 2a), Patrycja Czarny (kl. 2a)
„Zielona ścieżka gimnazjalisty” – X Powiatowy Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle Kategoria plastyczna:
I miejsce - Piotr Sorys (kl.2b)Piotr Sorys
Wyróżnienie – Iwona Wszołek (kl.1f)
„Nasz Wszechświat” – konkurs plastyczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Trzcinicy (poziom powiatu)
I miejsce – Piotr Sorys (kl.2b)
„Życie i działalność Ignacego Łukaszewicza”- Międzywojewódzki Konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle, kategoria plastyczna:
II miejsce – Bartosz Głogowski (kl.2f)Bartosz Głogowski
III miejsce – Piotr Zając (kl.1d)Piotr Zając
VI miejsce – Patryk Wierdak (kl.1d)
„Jasielskie impresje” – konkurs plastyczny zorganizowany przez MBP w Jaśle (poziom miejski)
II miejsce – Karolina Gryboś (kl.1f)
„Moja pasja – moja tarcza” – konkurs plastyczno – literacki zorganizowany przez Fundację „Trzeźwy umysł” w Poznaniu (poziom ogólnopolski)

Rok szkolny 2006/7

„Europejski dzień bez samochodu” – konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle (poziom miejski)
II miejsce – Przemek Sokołowski kl. II d
III miejsce – Maciej Skiba kl. II d
„Moja ulubiona jasielska legenda” – konkurs zorganizowany przez MBP w Jaśle (poziom powiatu)
Wyróżnienie – Anna Cygan kl. III c
Wyróżnienie – Edwin Prajsnar kl. I c
„Porozmawiajmy o AclassS” – konkurs zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epclassemiologiczną w Rzeszowie i Stowarzyszenie POMOST (poziom wojewódzki)
X miejsce – Ewa Krupa kl. II f
Praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową – Katarzyna Szaro kl. I f
„Bożonarodzeniowa Kartka, Stroik Świąteczny i Ozdoba Choinkowa” – konkurs zorganizowany przez Jasielską Federację RTK (poziom powiatu)
Kat. Ozdoba Choinkowa, laureatka – Magdalena Kutyna kl. II c
Kat. Kartka Bożonarodzeniowa, laureaci – Małgorzata Woźniacka kl. II d, Katarzyna Koś kl. I d
„Regionalny Konkurs na kartkę, palmę i ozdobę wielkanocną” – konkurs zorganizowany przez JFRTK i SMJiRJ (poziom powiatu)
Kat. Kartka, laureatka – Katarzyna Koś kl. I d
„Poczet wybitnych jaślan i ludzi związanych z regionem” – konkurs zorganizowany przez POEN w Jaśle (poziom powiatu)
II miejsce – Justyna Berowska kl. II k
„Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle (poziom powiatu)
III miejsce – Wiktoria Sajdak kl. I g
IV miejsce – Ewa Krupa kl. II f
„Życie i działalność I. Łukaszewicza” - konkurs zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 w Jaśle (poziom międzywojewódzki)
II miejsce – Joanna Cygan kl. I c
IV miejsce – Justyna Berowska kl. II k
opiekun koła:
Antoni Zając

lata 1999-2006