Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 10 godzin i 16 min.

Sukcesy 2016/17

  • Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Katarzyna Żołądź
  • Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Paulina Bunar
  • Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Julia Passowicz
  • Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu” – Gabriela Bieleń
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Czerkowicz
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Dawid Domasławski
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Gabriela Hendzel
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Patrycja Kolbusz
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Bartosz Królikowski
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Karolina Sokołowska
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Anna Szot
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Wiktoria Śliwa
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Wilk
  • Stypendium jednokierunkowe Burmistrza Miasta Jasła – Roksana Ciborowska
  • Stypendium jednokierunkowe Burmistrza Miasta Jasła – Julia Kosiek
  • Stypendium jednokierunkowe Burmistrza Miasta Jasła – Maciej Sroka
  • Stypendium jednokierunkowe Burmistrza Miasta Jasła – Jakub Frączek
  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Wiktoria Śliwa
  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Anna Szot

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Odkrycie 3 asteroid – Katarzyna Żołądź
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny Kangur” – Bartosz Królikowski (I c)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Mandat posła XXIII Sejmu Dzieci i Młodzieży – Kinga Czerwińska (III c)
  • Mandat posła XXIII Sejmu Dzieci i Młodzieży – Dominika Oleszkowicz (III c)
  • I miejsce w Konkursie ReMY – Remote Mars Yard 2017 - Dawid Domasławski, Gabriela Hendzel, Julia Kosiek, Bartosz Królikowski i Maciej Sroka (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Julia Kosiek (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Gabriela Hendzel (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Maciej Sroka (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Dawid Domasławski (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Bartosz Królikowski (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Maciej Pawlik (I c)
  • I miejsce w Konkursie EUROPEAN ASTRO PI 2016/2017 – Jakub Frączek (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – inżynier – Maciej Sroka (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – geolog – Gabriela Hendzel (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – nawigator – Dawid Domasławski (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – nawigator – Bartosz Królikowski (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – astrobilog – Julia Kosiek (I c)
  • Nagroda Specjalna Operatora Robota Marsjańskiego ReMY – inżynier – Maciej Pawlik (I c)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Nasza szkolna przygoda z astronomią”
  • w ramach programu PTA i MNiSW – Koło astronomiczne
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ReMY – Remote Mars Yard współorganizowany przez biuro ESERO Europejskiej Agencji Kosmicznej i firmę ABM Space – Drużyna Warriors w składzie: Dawid Domasławski, Gabriela Hendzel, Julia Kosiek, Bartosz Królikowski i Maciej Sroka (I c)
  • Finalistka XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Anna Szot (III c)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG – Natalia Wróbel (III c)
  • Laureat V stopnia w XXVI edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Dawid Domasławski (I c)
  • Laureat V stopnia w XXVI edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Bartosz Królikowski (I c)
  • Laureat II stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Maciej Pawlik (I c)
  • Laureat II stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Bartosz Królikowski (I c)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Dawid Domasławski (I c)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Gabriela Hendzel (I c)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Jakub Świędrych (II c)
  • Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Artur Czech (I c)

KONKURSY KURATORYJNE

  • Dagmara Cyran – Laureatka Konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego
  • Anna Szot – Konkurs kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Wiktoria Śliwa – Konkurs kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Aleksandra Czerkowicz – Konkurs kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Aleksandra Leśniak – Konkurs kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Anna Szot – Konkurs kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Wiktoria Śliwa – Konkurs kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Patrycja Kolbusz – Olimpiada z wiedzy o społeczeństwie (etap rejonowy)
  • Szymon Michałowski – Olimpiada z wiedzy o społeczeństwie (etap rejonowy)
  • Wiktoria Śliwa – Olimpiada z wiedzy o społeczeństwie (etap rejonowy)
  • Marcin Stępniak – Olimpiada z informatyki (etap rejonowy)
  • Szymon Michałowski – Olimpiada z informatyki (etap rejonowy)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • II miejsce w Konkursie IPN „Namaluj historię dziadków” – Daria Hap (III c)
  • III miejsce w Konkursie IPN „Namaluj historię dziadków” – Wiktoria Śliwa (III c)
  • II miejsce w XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie (etap diecezjalny) – Jakub Twarduś (III a)
  • III miejsce w XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie (etap diecezjalny) – Anna Szot (III c)
  • XI Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie (etap diecezjalny) – Aleksandra Bober (III b)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Tłumaczenia Poezji Niemieckiej „Eine Perle unter den Gedichten” – Anna Szot (III c)
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Tłumaczenia Poezji Niemieckiej „Eine Perle unter den Gedichten” – Dominika Oleszkowicz (III c)
  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Wiktoria Śliwa (III c)
  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Adriana Soczek (II c)
  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Jakub Świędrych (II c)
  • II miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Natalia Więcek (II c)
  • II miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Anna Szot (III c)
  • II miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Aleksandra Bober (III b)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Humanistycznym – Kinga Czerwińska (III c)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Humanistycznym – Wiktoria Godfryd (III a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Humanistycznym – Natalia Urba (III a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Humanistycznym – Wiktoria Gomuła (III d)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego ''ON THE ROLL'' – Jakub Pham Quang (III c)
  • III miejsce w XV Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2017 – Patrycja Kolbusz (III d)
  • III miejsce w Powiatowy Konkurs Informatyczny "Komputer bez tajemnic" – Dawid Skocz (II c)
  • III miejsce w Jasielskim Konkursie Matematycznym im. H Steinhausa w kategorii klas pierwszych gimnazjum – Bartosz Królikowski (I c)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas III – Kinga Czerwińska (III c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I – Bartosz Królikowski (I c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I – Dawid Domasławski (I c)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II – Jakub Świędrych (II c)
  • III miejsce w IX Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Patrycja Kolbusz (III d)
  • III miejsce w IX Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Julia Centler (III d)
  • III miejsce w IX Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Anna Szot (III c)
  • II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Katarzyna Sokołowska (I d)
  • II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Karolina Sokołowska (I d)
  • II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Aleksandra Wilk (I d)
  • V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH PASS-PORT” – Jakub Pham Quang (III c)
  • IX miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH PASS-PORT” – Daria Hap (III c)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym – Anna Szot (III c)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym – Wiktoria Śliwa (III c)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym – Szymon Michałowski (III c)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • III miejsce w XXII Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto” – Anna Szot (III c)
  • III miejsce w XXII Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto” – Bartosz Królikowski (I c)
  • Nagroda w Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Sienkiewicz pędzlem i kredką” – Kinga Czerwińska (III c)
  • Wyróżnienie w Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Sienkiewicz pędzlem i kredką” – Wiktoria Śliwa (III c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa Burmistrza Miasta Jasła” – Dawid Domasławski (I c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Rodzina to sposób na szczęście” organizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i Urząd Miasta w Jaśle – Emanuela Pięta (II e)
  • Wyróżnienie w XXII Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto” – Dawid Ślusarczyk (II c)
  • Wyróżnienie w XXII Konkursie Kolęd i Pastorałek – Adrian Bałucki

ZAWODY SPORTOWE

  • III miejsce o Puchar Dyrektora WODR w Krośnie – Artur Czech (I c)
  • III miejsce o Puchar Dyrektora WODR w Krośnie – Dawid Domasławski (I c)
  • III miejsce o Puchar Dyrektora WODR w Krośnie – Gabriela Hendzel (I c)

KONKURSY SZKOLNE

  • Tytuł „Klasa na medal” – klasa III b
  • I miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Natalia Więcek (II c)
  • II miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Adriana Soczek (II c)
  • III miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Wiktoria Gomuła (III d)
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Dawid Ślusarczyk (II d)
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Wiktor Filip (II d)
  • III miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Amadeusz Pikul (I a)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Dawid Skocz (II c)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Literackim, „Co znaczy być życzliwym w sieci?” – Wiktoria Gut (III e)
  • I miejsce w Turnieju językowo – podróżniczym – Wiktor Filip (II d)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Natalia Ryznar
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Wilk
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Adrian Bałucki
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Rojkowska
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Julia Czuba
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Sandra Madej
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Leśniak
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Jakub Fila, Szymon Michałowski, Mateusz Koba
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Klaudia Piela
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Ewa Trybus, Gabriela Marszałek
  • III miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Gabriela Bosak
  • III miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Daria Majka, Dżesika Nowak
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Jakub Rączka (II c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury”– Dawid Skocz (II c)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury”– Maciej Urban (II d)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Parada sienkiewiczowska” – Marcin Stępniak, Bartosz Lechowski (III e)

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt „Samorządy mają głos” realizowany w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
  • Projekt „PoczytajMy” realizowany w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
  • Udział w projekcie Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM
    1. Jak nie my, to kto? – jaki jest stan zaangażowania jaślan w pracę wolontarystyczną?
    2. Jaki jest „must – have” polskiego i angielskiego nastolatka?
    3. Jaki jest wpływ doświadczeń na atrakcyjność biologii w jasielskim gimnazjum? – I miejsce
    4. Jasło i okolice w obiektywie – jakie walory artystyczne mogą zainspirować młodego fotografika?
    5. Co kryje się pod literą E? – czyli jak świadomie kupować?
    6. W jaki stopniu żywność wpływa na pH żołądka?
    7. Jak zmieniło się Jasło w liczbach i procentach w latach 2013/14 i 2016/17?
    8. Dotyk historii – jak przywrócić pamięć jaślan mieszkańców miasta, którzy zginęli w Katyniu? – I miejsce
    9. Dlaczego Ignacy Łukasiewicz jest patronem naszej szkoły?
    10. Jak uświadomić środowisku lokalnemu Jasła rolę miejsc pamięci w mieście i w jaki sposób wesprzeć działania w zakresie dbałości o ich stan? – II miejsce
  • Projekt Erasmus + „ELIOT” 2016 – 2018
  • Projekt „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju”
  • Ogólnopolski Program Edukacyjny Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ,,Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli".
  • Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
  • Projekt „Polityka bezpieczeństwa dzieci”
  • Projekt „Ozłacamy KASISI”

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Udział w wakacyjnej zbiórce „Pierwsze urodziny Kubusia” we współpracy z Jasielskim Stowarzyszeniem CONSENSUS
  • Udział w zbiórce na rzecz Patrycji Hućko
  • Zbiórka nakrętek dla uczniów ISP 12
  • Zbiórka makulatury z Fundacją „Przyjazny świat dziecka” z Warszawy
  • Zbiórka „Góra Grosza”
  • Zbiórka baterii
  • Udział wolontariuszy i harcerzy w kweście miejskiej „Dotyk historii”
  • Zbiórka „Szlachetna Paczka”
  • Udział wolontariuszy z ZSM nr 3 w zbiórce XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Zbiórka na paczki świąteczne z PCK oddział w Jaśle
  • Udział w ramach Moc – y Wolontariatu w Dniu Dziecka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle
  • Zbiórka uliczna 5. Antoniańskiego Daru Serca

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE I NAUKOWE

  • Apel katyński
  • Narodowe Czytanie „Quo vadis” H. Sienkiewicza w Parku Miejskim
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 2 w Jaśle
  • Uroczystość pasowania na ucznia Gimnazjum nr 2 z O. I. w Jaśle
  • Wycieczka do Muzeum Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce uczniów klas I gimnazjum
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Dyskoteka powitalna
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Spotkanie z podróżnikiem „Szwajcaria i Alpy”
  • Dzień Koszuli w Kratkę
  • Program profilaktyczny dla uczniów gimnazjum „Zanim będzie za późno”
  • Apel Samorządu Uczniowskiego GIM 2
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2016
  • Spotkanie z prof. dr hab. Maciejem Mikołajewskim z UMK w Toruniu połączone z wręczeniem nagrody dla najlepszego koła astronomicznego w Polsce
  • Dzień Życzliwości
  • Dyskoteka andrzejkowa
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
  • Dzień Praw Dziecka
  • Udział Sekcji Wolontariatu w Ogólnopolskiej Konferencji „Wolontariat – przestrzeń czynienia dobra” w Rzeszowie
  • Mikołajki szkolne
  • Dzień czapek Mikołajkowych
  • Lekcja muzyki
  • Parada Sienkiewiczowska
  • Wigilie klasowe
  • Występ uczniów ZSM nr 3 w Jaśle podczas Orszaku Trzech Króli
  • Dzień czerwony
  • Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła II kadencji
  • Poczta Walentynkowa
  • Dyskoteka Walentynkowa
  • Wyjazd grupy młodzieży do Teatru Ludowego w Krakowie i na warsztaty w ramach projektu ERASMUS +
  • Wyjazd do Rotterdamu grupy młodzieży wraz z opiekunami w ramach projektu ERASMUS +
  • Udział 139. Drużyny Harcerskiej LISY w obchodach z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych
  • Egzamin gimnazjalny
  • Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców konkursach powiatowych dla szkół podstawowych
  • Udział 139. DH „LISY” i Sekcji Wolontariatu w miejskich uroczystościach 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Warsztaty wolontariackie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w ramach projektu Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOS – Em
  • Uroczyste otwarcie miejsca pamięci 16 Katyńczyków
  • Wyjazd językowy do Londynu
  • Wiosenny Dzień Odkrywania Talentów
  • Święto Szkoły w ramach Dni Patrona Szkoły Ignacego Łukasiewicza
  • Spektakl przygotowany w ramach 5. Antoniańskiego Daru Serca
  • Komers klas III Gimnazjum nr 2 z O. I. w Jaśle
  • Błękitny dzień dla pokoju na świecie „#ChcePokojuNaŚwiecie”
  • Uroczyste zakończenie nauki w gimnazjum uczniów klas III
  • Zakończenie roku szkolnego 2016/17
Ostatnia modyfikacja: 06-07-2017/17:11:32