Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 3 miesiące 9 dni 14 godzin i 30 min.

Sukcesy 2014/15

  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Karolina Myśliwiec
  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Ilona Godniak
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Erwin Dedo
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Anna Szot
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Wiktoria Śliwa
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Ilona Godniak

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2014QF139 – Katarzyna Żołądź (II c)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2015BB218 – Katarzyna Żołądź (II c), Paulina Bunar (II c), Wiktoria Śliwa (I c)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2015BF26 – Katarzyna Żołądź (II c), Szymon Michałowski (I c)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2015BL103 – Paulina Bunar (II c), Katarzyna Żołądź (II c)
  • I miejsce w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Patrycja Zwolińska (III a)
  • Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Alina Dziedzic (III c)
  • Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Kinga Czerwińska (I c)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2015 FR100 – Wiktoria Śliwa (I c) i Katarzyna Żołądź (II c)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Finał Ogólnopolskiego Konkursu ASTROBOT 2015 – Paulina Bunar (II c), Szymon Michałowski (I c), Mateusz Koba (I c), Wiktoria Śliwa (I c)
  • Laureat ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – konkurs plastyczno – literacki – Erwin Dedo (II c)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła Globalna 2014” dla Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
  • Wyróżnienie dla pani Jadwigi Moskal i członków Koła Astronomicznego „Przez Trudy do Gwiazd” na najlepsze zajęcia pozalekcyjne o tematyce astronomicznej „A jednak się kręci”
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XXII Edycja:
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Mateusz Bolek (II c)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Katarzyna Żołądź (II c)
    • Laureatka (80 pkt.) – Julia Passowicz (II c)
    • Laureatka (80 pkt.) – Paulina Bunar (II c)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Erwin Dedo (II c)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Łukasz Belniak (II c)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Magdalena Racławska (III d)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktoria Dłużeń (III d)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Judyta Czajkowska (II d)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Maria Luiza Podolska (II d)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Ilona Godniak (III c)
  • Mandat posła XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Kacper Uram (III c)
  • X miejsce w ogólnopolskim etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Katarzyna Żołądź (II c)
  • XII miejsce w ogólnopolskim etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Jakub Twarduś (I a)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XXIII Edycja:
    • Laureat II stopnia (92 pkt.) – Mateusz Bolek (II c)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Kinga Czerwińska (I c)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Aleksandra Bober (I d)
    • Laureatka IV stopnia (84 pkt.) – Katarzyna Żołądź (II c)
    • Laureatka V stopnia (80 pkt.) – Anna Szot (I c)
    • Laureat V stopnia (80 pkt.) – Szymon Michałowski (I c)
    • Laureat V stopnia (80 pkt.) – Erwin Dedo (II c)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Lingua.Plus XXV Edycja:
    • Laureatka III stopnia – Daria Hap (I d)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani – o cudzie ocalenia” – kategoria praca pisemna – Weronika Jurczak (II d)
  • IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani – o cudzie ocalenia” – kategoria platyczna – Erwin Dedo (II c)
  • Podziękowanie za udział w Konkursie Uranii 2014 „Nasza przygoda z astronomią” – Wiktoria Śliwa, Anna Szot, Szymon Michałowski (I c), Katarzyna Źołądź (II c), Magdalena Szetela, Weronika Jurczak, Maria Luiza Podolska (II d)

KONKURSY KURATORYJNE

  • Michał Bolek – Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Katarzyna Żołądź – Konkurs Kuratoryjny z historii (etap wojewódzki)
  • Aleksandra Modras – Konkurs Kuratoryjny z historii (etap rejonowy)
  • Karolina Myśliwiec – Konkurs Kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Julia Passowicz – Konkurs Kuratoryjny z biologii (etap rejonowy)
  • Paulina Bunar – Konkurs Kuratoryjny z biologii (etap wojewódzki)
  • Dominik Bosak – Konkurs Kuratoryjny z fizyki (etap wojewódzki)
  • Tomasz Warmiński – Konkurs Kuratoryjny z informatyki (etap rejonowy)
  • Kacper Uram – Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej (etap rejonowy)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce w XII Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. wiedza – Aleksandra Więcek (II d), Karolina Oszajec (III d), Aleksandra Bober (I b)
  • II miejsce w XII Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. plastyczna – Erwin Dedo (II c)
  • II miejsce w diecezjalnym etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Katarzyna Żołądź (II c)
  • III miejsce w etapie diecezjalnym VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Jakub Twarduś (I a)
  • Finał Wojewódzkich Zawodów w Pływaniu – Alan Ciborowski (II e)
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia”
  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sport w obiektywie” – Ilona Godniak, Karolina Maczuga (III c)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II - Magdalena Szetela (II d)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II - Paulina Szczyrba (II d)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II - Adriana Kowal (II d)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II - Weronika Jurczak (II d)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II - Erwin Dedo (II c)
  • I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Magia teatru” – Ilona Godniak (III c)
  • I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Magia teatru” – Karolina Myśliwiec (III c)
  • II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Magia teatru” – Karolina Maczuga (III c)
  • II miejsce w VII Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Magia teatru” – Klaudia Patlewicz (III c)
  • I miejsce w XXIV Turnieju Wiedzy o Jaśle – Aleksandra Bober, Aleksandra Modras, Karol Wojdyła (II d)
  • II miejsce w XXIV Turnieju Wiedzy o Jaśle – Magdalena Szetela (II d), Anna Pogorzelska, Katarzyna Żołądź (II c)
  • I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – część ekologiczna – Paulina Bunar (II c), Gabriela Bieleń (II d)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy – Antoni Pasiowiec, Kacper Flis (III c)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap miejski – Antoni Pasiowiec, Kacper Flis (III c)
  • I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Czyste środowisko – czysta woda” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle – Julia Passowicz (II d), Anna Szot (I c)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym „Zostań poliglotą” – Katarzyna Żołądź (II c)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym „Zostań poliglotą” – Gabriela Bieleń (II d)
  • I miejsce w Miejskim konkursie ortograficznym o wieczne pióro Burmistrza Miasta Jasła – Anna Pogorzelska (II c)
  • Wyróżnienie w Miejskim konkursie ortograficznym o wieczne pióro Burmistrza Miasta Jasła – Karolina Myśliwiec (III d)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” dla gimnazjów – Anna Szot, Wiktoria Śliwa, Mateusz Koba (I c)
  • II miejsce w VII Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Dominika Orzech, Anna Szot (I c), Wiktoria Śliwa (I c)
  • I miejsce w VII Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS – Anna Szot (I c)
  • I miejsce w Rejonowym Dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę” – Gabriela Bieleń (II d)
  • II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Ekologicznym – kat. literacka – Ilona Godniak (III c)
  • III miejsce na III Zjeździe Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie – kat. wiedza – Aleksandra Modras (II d)
  • III miejsce na III Zjeździe Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie – kat. wiedza – Aleksandra Bober (I b)
  • IV miejsce w I Jasielskiej Grze Miejskiej 2015 – Paulina Bunar, Katarzyna Żołądź, Natalia Myśliwiec, Anna Pogorzelska, Julia Passowicz (II c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej w Skołyszynie – Patrycja Zwolińska (III a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej w Skołyszynie – Paulina Wilisowska (III)
  • Wyróżnienie w konkursie Wiedzy o strategicznym partnerze Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM – Grupie LOTOS – Kacper Uram (III c), Gabriela Bieleń (II d), Dominika Oleszkowicz (I c)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • I nagroda w XX Konkursie „Na nutę kantyczek” – Oliwia Lewandowska (I c)
  • I miejsce w XXVII Powiatowym Konkursie „Love me tender” – Oliwia Lewandowska (I c)
  • II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Ekologicznym – kat. plastyczna – Szymon Michałowski, Mateusz Koba (I c)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Oliwia Lewandowska (I c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Oliwia Trzaskoś (II d)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. plastyczna – Erwin Dedo (II c)
  • Laureatka w VIII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży z Powiatu Jasielskiego „Jasło kolorami malowane” – Kinga Czerwińska (I c)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Erwin Dedo (II c)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Aleksandra Kocimowska (II a)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Julia Centler (I d)
  • Wyróżnienie w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Burmistrza Miasta Jasła – Joanna Szerląg (III d)
  • Wyróżnienie w XX Konkursie „Na nutę kantyczek” – Aleksandra Rojkowska (I d)
  • Wyróżnienie w XXVII Powiatowym Konkursie „Love me tender” – Oliwia Trzaskoś (II d)
  • I miejsce w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od ciebie wymaga” – etap gminny – Aleksandra Kocimowska (II a)
  • II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczni w Ruchu Drogowym” zorganizowany przez WORD w Krośnie – Aleksandra Kocimowska (II a)
  • III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – kat. plastyczna – Weronika Jurczak (II d)
  • Wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – kat. plastyczna – Wiktoria Śliwa (I c)

ZAWODY SPORTOWE

  • III miejsce w pierwszym międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Żmigrodzie oraz Przewodniczącego rady Powiatu w Jaśle – Łukasz Bazan, Damian Wielgosz, Eryk Matuszewski, Wojciech Koś, Wiktor Ochałek, Kacper Płaziak, Patryk Strugała, Bartosz Leśniak
  • III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – część sportowa – Michał Gabryel (III c), Wojciech Koś, Eryk Matuszewski (II e)
  • II miejsce w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych o „Złoty Liść Dębu” – Martyna Stanula (I c)
  • I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Liga Lekkoatletyczna Chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Liga lekkoatletyczna Dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – pchnięcie kulą – Paulina Niziołek (III e) – awans do zawodów wojewódzkich
  • III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – bieg na 100 m. – Monika Wojdyła (III b)
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – sztafeta 4 x 100 m. – Paulina Potrawska, Patrycja Tomaszewska, Katarzyna Siciarz, Monika Wojdyła
  • V miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – skok w dal – Patrycja Tomaszewska (III e)
  • I miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – rzut dyskiem – Alan Ciborowski (II e)
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – bieg na 1000 m. – Michał Gabryel (III c)
  • IV miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców – bieg na 100 m. – Wiktor Ochałek (II e)
  • X miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych – rzut dyskiem – Alan Ciborowski (II e)
  • I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „W zdrowym ciele zdrowy duch” – kat. sportowa – Dawid Ochałek, Wiktor Ochałek, Eryk Matuszewski (II e)
  • II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w Piłce Koszykowej Chłopców
  • III miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym Chłopców
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
  • III miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla S. Leszczyńskiego w Jaśle dla Gimnazjum Nr 2
  • II miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w narciarstwie zjazdowym w slalomie gigancie – Łukasz Matusik
  • IV miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w narciarstwie zjazdowym w slalomie gigancie – Dawid Serwa
  • V miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w narciarstwie zjazdowym w slalomie gigancie – Dominik Dybka
  • VI miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w narciarstwie zjazdowym w slalomie gigancie – Konrad Bal
  • II miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w snowboardzie w slalomie gigancie – Jan Puchalik
  • III miejsce w Zawodach narciarskich i snowboardowych „pucharKróla” w snowboardzie w slalomie gigancie – Szymon Puchalik
  • III miejsce w I rundzie eliminacji Turnieju Coca Cola Cup Chłopców
  • III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Miasta Jasła o Puchar Burmistrza dla Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle
  • I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Miasta Jasła o Puchar Burmistrza – Katarzyna Machowska (II e)

KONKURSY SZKOLNE

  • Tytuł „Klasa na medal” – 2 b
  • I miejsce w szkolnym etapie Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego org. przez LO w Kołaczycach - Maria Luiza Podolska (II d)
  • II miejsce w szkolnym etapie Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego org. przez LO w Kołaczycach – Katarzyna Żołądź (II c)
  • II miejsce w szkolnym etapie Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego org. przez LO w Kołaczycach – Mateusz Bolek (II c)
  • II miejsce w szkolnym etapie Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego org. przez LO w Kołaczycach – Dominika Zbylut (III d)
  • III miejsce w szkolnym etapie Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego org. przez LO w Kołaczycach – Mateusz Jachym (III d)
  • I miejsce w etapie szkolnym V Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów org. przez Wyższa Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu – Kinga Bysko (II d)
  • I miejsce w etapie szkolnym X edycji Konkursu Zostań Poliglotą – Katarzyna Żołądź (II c)
  • I miejsce w etapie szkolnym X edycji Konkursu Zostań Poliglotą – Gabriela Bieleń (II d)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Mateusz Bolek (II c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Kamil Kwiatkowski (II c)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz klawiatury” – Sylwia Antas (II a)
  • I miejsce w szkolnym etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Jakub Sokołowski (III c)
  • II miejsce w szkolnym etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Jakub Twarduś (I a)
  • III miejsce w szkolnym etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Katarzyna Żołądź (II c)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Oliwia Lewandowska (I c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Oliwia Trzaskoś (II d)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Karolina Mikuszewska (I c)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Oliwia Knapik i Dominik Orzech (II b)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Katarzyna Siciarz i Dżesika Nowak (I a)
  • Szkolny Konkurs TekturArt 2015
    • I miejsce – 2 B
    • II miejsce – 1 B
    • III miejsce – 3 C
    • IV miejsce – 3 A
    • V miejsce – 2 A
    • VI miejsce – 1 D
    • VII miejsce – 1 E
    • VIII miejsce – 3 B
    • IX miejsce – 1 C
    • X miejsce – 1 A
  • Szkolny Konkurs Eko TapMadel 2015
    • I miejsce – 2 B
    • II miejsce – 3 A
    • III miejsce – 3 C
    • IV miejsce – 1 D
    • V miejsce – 1 B
    • VI miejsce – 1 C
    • VI miejsce – 2 C
    • VII miejsce – 3 B
    • VIII miejsce – 2 E
    • IX miejsce – 1 A
    • X miejsce – 2 A
    • WYNIKI GŁOSOWANIA PUBLICZNOŚCI TekturArt 2015 - Klasa III a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Erwin Dedo (II c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Patrycja Zwolińska (III a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Ewa Fila (II c)

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt „Samorządy mają głos” realizowany w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
  • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji dla Gimnazjum – realizacja programu wsparcia uczniów w nauce pisania i czytania metodą ORTOGRAFFITI
  • Udział w zbiórce makulatury w ramach „Pikniku Ekologicznego”
  • Udział w projekcie Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM
    1. Jak podnieść stan wiedzy jaślan na temat historii naszego miasta? – WYRÓŻNIENIE
    2. Gdzie znajdujemy symetrie w otaczającym nas świecie?
    3. Inwestowanie na giełdzie – ryzyko, czy szansa pomnażania oszczędności? – WYRÓŻNIENIE
    4. Jak dzieci i młodzież mogą gospodarować swoimi oszczędnościami korzystając z ofert jasielskich banków? – WYRÓŻNIENIE
    5. Jak w krajobraz Jasła wpisać stanowiska edukacyjne rozbudzające ciekawość poznawczą dzieci? - WYRÓŻNIENIE
    6. Jak zainteresować najmłodszych jaślan fizyką? – III MIEJSCE
    7. W jakim stopniu chemik może przepowiedzieć pogodę?
    8. W jaki sposób możemy wykorzystać teledetekcję w życiu codziennym mieszkańców Jasła? – WYRÓŻNIENIE
    9. Jak możemy znaleźć i zbadać meteoryty w Jaśle?
    10. W jakim stopniu jaślanie kierują się stereotypami i jak to wpływa na ich tolerancję? – III MIEJSCE
    11. Jak wykorzystać zasoby Muzeum Regionalnego w Jaśle w edukacji uczniów szkół podstawowych i gimnazjów ?
    12. Jak przedstawia się stan zanieczyszczeń powietrza w Jaśle?
    13. Jaki jest wkład jasielskiego poety Albina Pietrusa w rozwój życia kulturalnego miasta i regionu?
    14. Jak poprawić bezpieczeństwo rowerzystów na drogach Jasła i powiatu jasielskiego?
  • Wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii w dniach 18 – 22 maja 2015 r.
  • Prezentacja projektu COMENIUS

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Pomoc w obsłudze Ogólnopolskiego Czytania na jasielskim Rynku
  • Pomoc w obsłudze akcji Eko – Raban na jasielskim Rynku
  • Pomoc w obsłudze Mobilnego Muzeum Jana Pawła II na jasielskim Rynku
  • Udział w zbiórce „Góra Grosza”
  • Udział w Mikołajkach z Radiową Jedynką i Urzędem Miasta Jasła na Rynku
  • Udział w akcji zbiórki maskotek
  • Udział w akcji Stowarzyszenia WIOSNA „Szlachetna Paczka”
  • Udział w zbiórce XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Zbiórka makulatury z Fundacją „Przyjazny Świat Dziecka” i nakrętek dla uczniów ISP 12
  • Pomoc wolontariuszy w obchodach Dnia Dziecka w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle pt. „Ale cyrk”
  • Udział w zbiórce miejskiej III. Antoniański Dar Serca
  • II miejsce dla Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle w XVII zbiórce zużytych baterii

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE I NAUKOWE

  • Apel katyński
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2014QF139 – Katarzyna Żołądź (II c)
  • Udział w sesji Rady Miasta Jasła, na której przegłosowano utworzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Warsztaty szkoleniowe dla uczniów gimnazjum nt. środków odurzających
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Tydzień polsko – angielski
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i uroczyste pasowanie na ucznia Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
  • Lekcja muzyki „Muzyka filmowa”
  • Dzień koszuli w kratę
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2014 – Food Security
  • Międzynarodowy Dzień Misia
  • Dzień Piernika
  • Dyskoteka andrzejkowa
  • Mikołajki szkolne
  • Dzień czapek mikołajkowych
  • Próbny egzamin gimnazjalny
  • Nagranie teledysku świątecznego
  • Wigilie klasowe
  • Dzień Życzliwości
  • Udział w orszaku Trzech Króli na jasielskim Rynku
  • I wybory radnych do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła
  • Półmetek klas II
  • Dyskoteka karnawałowa
  • Spotkanie z podróżnikiem „Izrael i Palestyna”
  • Dzień Otwarty Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle
  • Dzień Odkrywania Talentów 2015
  • Egzamin Gimnazjalny
  • Współudział Sekcji Wolontariatu w realizacji I Jasielskiej Gry Miejskiej 2015
  • Spotkanie regionalistów z terenu powiatu jasielskiego i promocja książki „Ziemia jasielska. Moja mała ojczyzna”
  • Wyjazd klas III do Teatru J. Słowackiego na sztukę „Chory z urojenia”
  • Wieczór poezji poświęcony twórczości Albina Pietrusa
  • Akademia z okazji 3. Maja
  • Apel katyński
  • Projekcja filmu Marcina Rąpały „ANTOŚ”
  • Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
  • Apel rocznicowy z okazji kanonizacji Jana Pawła II
  • Wystawa „Rzecz o stereotypach” w ramach Jasielskiej Ligi naukowej z LOTOSEM
  • Wykład multimedialny i wystawa twórczości Zbigniewa Beksińskiego
  • Święto Szkoły i Dzień Patrona
  • Wycieczka dla uczniów mających osiągnięcia w nauce i aktywnych społecznie do Sandomierza
  • Udział w Żakinadzie 2015
  • Perygrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży – Krzyża i Ikony Matki Boskiej Salus Populi Romani
  • Przedstawienie „Nieustannie zachwycam się światem” w ramach III. Antonińskiego Daru Serca
  • Komers klas III
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15 dla uczniów klas III
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15
Ostatnia modyfikacja: 05-05-2017