16 października 2018WTOREK
Ambrożego, Florentyny, Gawła
Słońce wsch.: 06:57, zach.: 17:41
do wakacji 249 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

2014/15

  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Leśniak

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2014QF139 – Kinga Moskal (II b)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie 3 asteroid 2015 BL103, 2015 BF26 i 2015 BB218 – Kinga Moskal (II b)
  • I miejsce w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Dominika Florko (III a)
  • III miejsce w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Jakub Florko (V a)
  • Wyróżnienie w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – Patrycja Mastaj (V b)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Anna Czerkowicz (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Dominik Koba (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Artur Czech (V a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Bartosz Królikowski (V a)
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2015 FR100 – Kinga Moskal (II b)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Laureatka ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014 – konkurs ulotkowy – Kinga Moskal (II b)
  • III miejsce w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Astronomicznego „Astrolabium” – Kinga Moskal (II b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła Globalna 2014” dla Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
  • Wyróżnienie dla pani Jadwigi Moskal i członków Koła Astronomicznego „Przez Trudy do Gwiazd” na najlepsze zajęcia pozalekcyjne o tematyce astronomicznej „A jednak się kręci”
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – praca indywidualna (w szkole) – Patrycja Mastaj (V b)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza ADEPT(w szkole) – Dawid Domasławski (V b)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza MALUCH (w szkole) – Piotr Szot (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza ADEPT (w szkole) – Bartosz Królikowski (V a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza ADEPT (w szkole) – Mikołaj Rak (V b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza ADEPT (w szkole) – Julia Kosiek (V b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza ADEPT (w szkole) – Wiktor Tuleja (V b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza MALUCH (w szkole) – Szymon Filip (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza MALUCH (w szkole) – Oliwia Goleń (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – Planeta – kat. wiedza MALUCH (w szkole) – Magdalena Opałka (IV a)
  • Wyróżnienie indywidualne w Ogólnopolskim Konkursie URANII 2015 – Kinga Moskal (II b)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XXII Edycja:
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Bartosz Królikowski (V a)
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Mikołaj Rak (V b)
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Wiktor Wanat (IV a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Dominika Florko (III a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Kornelia Kaszowicz (III a)
    • Laureat II stopnia (92 pkt.) – Filip Szarek (III a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Jagoda Rak (III a)
    • Laureat II stopnia (92 pkt.) – Jakub Florko (V a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Natalia Więcek (VI a)
    • Laureat III stopnia (88 pkt.) – Eryk Modras (III a)
    • Laureat III stopnia (88 pkt.) – Kuba Michałowski (III a)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Magdalena Opałka (IV a)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Gabriela Hendzel (V a)
    • Laureat III stopnia (88 pkt.) – Dawid Ślusarczyk (VI a)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Adriana Soczek (VI a)
    • Laureat IV stopnia (84 pkt.) – Paweł Mastaj (III a)
    • Laureatka IV stopnia (84 pkt.) – Aleksandra Soczek (IV a)
    • Laureat IV stopnia (84 pkt.) – Patryk Zawadzki (V a)
    • Laureat IV stopnia (84 pkt.) – Krystian Wojtarowicz (VI a)
    • Laureatka V stopnia (80 pkt.) – Aleksandra Bemben (III a)
    • Laureatka V stopnia (80 pkt.) – Oliwia Goleń (IV a)
    • Laureat V stopnia (80 pkt.) – Piotr Szot (III a)
    • Laureat V stopnia (80 pkt.) – Artur Czech (V a)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Lingua.Plus XXV Edycja:
    • Laureatka I stopnia – Maja Basińska (III a)
    • Laureatka II stopnia – Wiktoria Florko (III a)
    • Laureat II stopnia – Mikołaj Rak (V b)
    • Laureatka IV stopnia – Amelia Orzechowska (V b)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XXIII Edycja:
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Bartosz Królikowski (V a)
    • Laureat I stopnia (96 pkt.) – Jakub Florko (V a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Julia Dziubanik (III a)
    • Laureatka II stopnia (92 pkt.) – Kornelia Kaszowicz (III a)
    • Laureatka III stopnia (88 pkt.) – Aleksandra Bemben (III a)
    • Laureat IV stopnia (84 pkt.) – Jakub Michałowski (III a)
    • Laureatka IV stopnia (84 pkt.) – Gabriela Hendzel (V a)
    • Laureat IV stopnia (84 pkt.) – Wiktor Wanat (V b)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • II miejsce w Konkursie o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Artur Czech (V a), Mikołaj Rak (V b), Aleksandra Leśniak (VI a)
  • VII miejsce w Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Artur Czech, Gabriela Hendzel (V a), Aleksandra Leśniak (VI a), Mikołaj Rak (V b)
  • Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Patrycja Mastaj (V b)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Weronika Ostalecka (IV a)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Śladami Ignacego Łukasiewicza…” w ramach III Regionalnego Zjazdu Szkół im. I. Łukasiewicza – Gabriela Hendzel (V a)
  • II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy „Śladami Ignacego Łukasiewicza…” w ramach III Regionalnego Zjazdu Szkół im. I. Łukasiewicza – Kacper Janiga (IV a)
  • Laureat w VII Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „Z przyrodą na Ty” – kat. kl. IV – Kacper Janiga (IV a)
  • Finalista w VII Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „Z przyrodą na Ty” – kat. kl. IV – Nikola Pikul (IV a)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kategoria wiedza – drużynowo: Jagoda Rak, Dominika Florko, Kornelia Kaszowicz (III a)
  • I miejsce w XXIV Turnieju Wiedzy o Jaśle – Kacper Janiga (IV a), Dawid Ślusarczyk, Natalia Więcek (VI a)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy – Artur Czech, Gabriela Hendzel (V a), Mikołaj Rak (V b), Aleksandra Leśniak (VI a)
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Jaśle - Wiktoria Madejczyk (VI a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” dla szkół podstawowych – Adriana Soczek, Aleksandra Czerkowicz, Natalia Więcek (VI a)
  • III miejsce w Rejonowym Dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę” – Dawid Ślusarczyk (VI a)
  • I miejsce na III Zjeździe Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie – kat. wiedza – Gabriela Hendzel (V a)
  • II miejsce na III Zjeździe Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie – kat. wiedza – Kacper Janiga (IV a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej w Skołyszynie – Malwina Karamon (V b)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej w Skołyszynie – Aleksandra Czerkowicz (VI a)
  • Wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Obudź w sobie zdrowie” – Aleksandra Bemben, Jagoda Rak, Dominika Florko (III a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Dzieje narodu polskiego w latach 1772 – 1914” – Dawid Ślusarczyk (VI a)
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych – Wiktoria Madejczyk
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT 2015 – Malwina Karamon (V b)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT 2015 – Dawid Domasławski (V b)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT 2015 – Jakub Florko (V a)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie EKO – MAT 2015 – Bartosz Królikowski (V a)
  • I miejsce w Miejskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Artur Czech, Gabriela Hendzel (V a), Aleksandra Leśniak (VI a)
  • Wyróżnienie w konkursie Wiedzy o strategicznym partnerze Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM – Grupie LOTOS – Wiktor Filip, Karolina Rzońca, Anna Mocek (VI a)
  • II miejsce w Konkursie Ortograficznym „Mały mistrz ortografii miasta Jasła” organizowany w Szkole Podstawowej nr 11 – Aleksandra Bemben (III a)
  • Wyróżnienie w Konkursie Ortograficznym „Mały mistrz ortografii miasta Jasła” organizowany w Szkole Podstawowej nr 11 – Jagoda Rak (III a)
  • I miejsce w II Grze Miejskiej – Dawid Ślusarczyk, Wiktor Filip, Natalia Więcek (VI a)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kategoria plastyczna– Szymon Hendzel (I a)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kategoria śpiew/recytacja– Maciej Leśniak (II a)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery Pory Roku” – kategoria plastyczna – Julia Tarnowska (I a)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery Pory Roku” – kategoria plastyczna – Patrycja Wojtunik (I b)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Cztery Pory Roku” – kategoria śpiew/recytacja – Kinga Moskal (II b)
  • Nagroda specjalna w Miejskim Konkursie Plastycznym „Legiony to żołnierska nuta” – Wojciech Pilut (II a)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. plastyczna – Bartosz Barzyk (II a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Malwina Karamon (VI a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Dominika Florko (III a)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Aleksandra Szewczuk (VI a)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Amelia Orzechowska (V b)
  • Wyróżnienie w XV Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego SZKOLNE HITY – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • Wyróżnienie w XV Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego SZKOLNE HITY – Maja Basińska (III a)
  • Nagroda w Miejskim Konkursie „Legiony to żołnierska nuta” – Aleksandra Szeweczuk (II a)
  • II miejsce w Konkursie Miejskim „Zakładka do książki” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Jaśle – Miłosz Kuchta (I b)
  • Wyróżnienie w Konkursie Miejskim „Zakładka do książki” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Jaśle – Wiktoria Florko (III a)
  • II miejsce w III Miejskim Konkursie Plastyczno – Ekologicznym „Turysto! Szanuj środowisko” – Dominika Florko (III a)
  • II miejsce w III Miejskim Konkursie Plastyczno – Ekologicznym „Turysto! Szanuj środowisko” – Beniamin Michalczyk (I b)
  • II miejsce w III Miejskim Konkursie Plastyczno – Ekologicznym „Turysto! Szanuj środowisko” – Aleksandra Szafrańska
  • Wyróżnienie w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Burmistrza Miasta Jasła – Maciej Pawlik (V a)
  • Wyróżnienie i Nagroda Młodzieży w XX Konkursie „Na nutę Kantyczek” – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • II miejsce w XIII Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • III miejsce w XIII Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Malwina Karamon (V b)

ZAWODY SPORTOWE

  • II miejsce w XV Jesiennych Biegach Przełajowych „O Złoty Liść Dębu” – Krystian Wojtarowicz (VI a)
  • III miejsce w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych o „Złoty Liść Dębu” – Dawid Budnik (VI a)
  • III miejsce w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
  • VII miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
  • VI miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowym Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
  • XII miejsce w Powiatowym Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców
  • IV miejsce w Lidze Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych im. E. Nazgowicza
  • III miejsce w IV edycji Konkursu Powiatowego „Akademia Sprawności” dla uczniów klas IV – VI Szkół Podstawowych – SP Nr 12 w Jaśle
  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSM Nr 3 w Jaśle – Drużna SP Nr 12 w Jaśle
  • III miejsce w Sztafecie 10x650 m Szkół Podstawowych w biegu przełajowym z okazji 650 – lecia Miasta Jasła – Jakub Bałon (VI a), Dawid Budnik (VI a), Konrad Zawadzki (VI a), Karolina Myśliwiec (VI a), Kinga Mastej (VI a), Mikołaj Rak (V b), Artur Czech (V a), Patryk Zawadzki (V a), Cyprian Rudko (IV a), Karolina Dereń (IV a)
  • IV miejsce w Biegu po słońce dla uczniów klas V i VI w ramach „Słonecznych Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – Krystian Wojtarowicz (VI a)
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2002 z okazji 650 – lecia Miasta Jasła

KONKURSY SZKOLNE

  • I miejsce w konkursie „Super klasa” – II b
  • Szkolny konkurs pięknego czytania „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”.
    • KLASY I – III
      • I miejsce – Kornelia Kaszowicz (III a)
      • II miejsce – Kinga Moskal (II b)
      • III miejsce – Wiktoria Mocek (I b)
      • III miejsce – Natalia Adamik (II a)
    • KLASY IV – VI
      • I miejsce – Wiktor Tuleja (V b)
      • II miejsce – Piotr Szot (IV a)
      • II miejsce – Aleksandra Leśniak (VI a)
      • III miejsce – Gabriela Hendzel (V a)
  • Szkolny Konkurs „Lato w oczach dziecka”
    • Kategoria recytacja:
      • I miejsce – Bartosz Barzyk (2 a), Julia Dziubanik (3 a), Kinga Moskal (2 b), Maya Basińska (3 a), Alexander Basiński
      • II miejsce – Paweł Szura (3 a), Anna Cieciora (1 b), Kornelia Kaszowicz i Jagoda Rak (3 a)
      • III miejsce – Nadia Barzyk – Pezda (1 b), Szymon Nowosielski (2 a), Natalia Adamik, Milena Filip, Anna Czerkowicz (2 a)
      • Wyróżnienie – Wiktoria Brągiel (2 a)
    • Kategoria plastyczna:
      • I miejsce – Mateusz Żołądź (3 a), Wojciech Pilut (2 a), Michał Bosak (1 b), Patryk Nachman (1 b), Julia Dziubani (3 a), Oliwia Ignarska (2 b)
      • II miejsce – Julia Tarnowska (1 a), Nadia Barzyk – Pezda (1 b)
      • III miejsce – Anna Cieciora (1 b), Beniamin Michalczyk (1 b)
      • Wyróżnienia – Tomasz Wójcik (2 b), Piotr Wójcik (2 b), Anna Pilut (1 a)
  • Szkolny konkurs kaligrafii „Mistrz kaligrafii”
    • KLASY I
      • I miejsce – Anika Koba(1 a)
      • II miejsce – Julia tarnowska (1 a)
      • II miejsce – Nadia Barzyk - Pezda (1 b)
      • III miejsce – Weronika Woźniak (1 a)
      • III miejsce – Anna Rzemińska (1 a)
      • Szkolny konkurs „Mistrz Ortografii”.
    • KLASY II – III
      • I miejsce – Wiktor Parylak (2 a)
      • II miejsce – Kinga Moskal (2 b)
      • II miejsce – Bartosz Barzyk (2 a)
      • II miejsce – Aleksandra Bemben (3 a)
      • III miejsce – Jagoda Rak (3 a)
      • III miejsce – Anna Czerkowicz (2 a)
    • KLASY IV – VI
      • I miejsce – Gabriela Hendzel (5 a)
      • II miejsce – Natalia Więcek (6 a)
      • III miejsce – Patrycja Mastaj (5 b)
      • III miejsce – Klaudia Skicka (5 a)
  • Szkolny konkurs „Na straganie” w ramach „Brzechwomanii”
    • KLASY I – III
      • I miejsce – 2 b, 3a
      • III miejsce – 1 a
    • KLASY IV – VI
      • I miejsce – 4 a
      • II miejsce – 5 a
      • III miejsce – 6 a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Aleksandra Szewczuk (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Bartosz Królikowski (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka Bożonarodzeniowa" – Maciej Sroka (V b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Maciej Leśniak (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – zespół kl. II a
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Milena Filip (II a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – zespół kl. II b
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Kinga Moskal i Martyna Fila (II b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Szymon Nowosielski (II a)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Anna Czerkowicz i Natalia Adamik (II a)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Alan Nowak i Bartosz Barzyk (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Leśniak (VI a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Malwina Karamon (V b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Emma Więcek (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Anna Mocek (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Magdalena Opałka, Oliwia Goleń, Weronika Ostalecka (IV a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Konstancja Wiśniowicz, Nikola Pikul (IV a)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Piotr Szot, Dominik Stanisz (IV a)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek – Kinga Rzońca (VI a)
  • Szkolny Konkurs TekturArt 2015
    • KLASY I – III
      • I miejsce – 3 A
      • II miejsce – 2 A i 1 A
      • III miejsce – 1 B i 2 B
    • KLASY IV – VI
      • I miejsce – 6 A
      • II miejsce – 4 A
      • III miejsce – 5 B
      • IV miejsce – 5 A
    • WYNIKI GŁOSOWANIA PUBLICZNOŚCI TekturArt 2015 - Klasy I a, I b, III a
  • Szkolny konkurs teatralny w ramach „Brzechwomanii”
    • KLASY I – III
      • I miejsce – 1 a, 1 b, 2 a
      • II miejsce – 2 b
      • III miejsce – 3 a
    • KLASY IV – VI
      • I miejsce – 5 a, 5 b
      • II miejsce – 4 a
      • III miejsce – 6 a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. wiedza – Adriana Soczek (VI a), Gabriela Hendzel (V a), Weronika Ostalecka (IV a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. wiedza – Natalia Więcek, Aleksandra Czerkowiecz (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. wiedza – Kacper Janiga (IV a)
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. wiedza – Mikołaj Rak (V b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. wiedza – Magdalena Opałka (IV a), Julia Kosiek (V b), Jakub Florko (V a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. plastyczna – Magdalena Opałka (IV a), Malwina Karamon, Patrycja Mastaj (V b),
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. plastyczna – Weronika Ostalecka, Oliwia Goleń (IV a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. plastyczna – Amelia Orzechowska(V b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Poznajemy piękno drzew polskich lasów” – kat. plastyczna – Wiktoria Gorczyca (IV a)

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Udział w Jasielskiej Lidze Naukowej z LOTOSEM
    1. Jaki jest wkład jaślan w rozwój historii, kultury, nauki i sztuki polskiej? – II MIEJSCE
    2. Jakie znaczenie ma dla nas powietrze?
    3. Jakie tajemnice kryje Park Miejski w Jaśle?
    4. Jak dbać o czystość powietrza na terenie miasta Jasła?
  • Udział w zbiórce makulatury w ramach „Pikniku Ekologicznego”
  • II edycja „Weź poetę na tapetę” – „Brzechwomania”
  • Udział w projekcie ekologicznym „Unikalne walory Doliny Rzeki Białej wartością społeczną i ekonomiczną regionu” zorganizowany przez Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach we współpracy z Muzeum Przyrodniczym w Ciężkowicach

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Udział w zbiórce „Góra grosza”
  • Udział w zbiórce „Szlachetna Paczka”
  • Udział w zbiórce makulatury na domy dziecka i nakrętek dla uczniów ISP 12
  • VI miejsce dla Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle w XVII zbiórce zużytych baterii

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE

  • Apel Katyński
  • Program poszukiwania asteroid Pan – STARRS – odkrycie asteroidy 2014QF139 – Kinga Moskal (II b)
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Lekcja muzyki „Magiczny świat musicali i muzyki filmowej”
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Wyjazd uczniów klas I – III do teatru w Tarnowie na spektakl „Tajemnica lasu”
  • Uroczyste pasowanie na ucznia Integracyjnej Szkoły Podstawowej
  • Nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
  • Tydzień polsko – angielski
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2014
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
  • Zabawa andrzejkowa
  • Teatr Tomcio Paluszek w naszej szkole – przedstawienie dla kl. I – III ISP 12
  • Mikołajki szkolne
  • Naganie teledysku świątecznego
  • Próbny sprawdzian dla VI klasy
  • Dzień Życzliwości
  • Wigilia szkolna
  • Udział w orszaku Trzech Króli na jasielskim Rynku
  • Udział klas IV – VI w programie „Dzieci w sieci” w JDK
  • Udział klas I – III w przedstawieniu „Dorotka po drugiej stronie tęczy” w JDK
  • Zabawa karnawałowa
  • Jasełka dla przedszkolaków i rodziców
  • Spotkanie z podróżnikiem „Izrael i Palestyna”
  • Dzień Odkrywania Talentów 2015
  • IV Akademia Sprawności dla szkół podstawowych powiatu jasielskiego
  • Sprawdzian szóstoklasisty
  • Warsztaty dla laureatów konkursów powiatowych z fizyki, chemii, biologii, geografii i języka angielskiego
  • Wyjazd klas IV – VI na warsztaty „Jak stworzyć świat fantasy?” do Gorlic
  • Zielona Szkoła w Wiśle i Ustroniu
  • Akademia z okazji 3. Maja
  • Szkolenie „Stop cyberprzemoc”
  • Apel katyński
  • III Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora ZSM Nr 3 w Jaśle
  • Projekcja filmu Marcina Rąpały „ANTOŚ”
  • Diagnoza Umiejętności Matematycznych Piątoklasistów
  • Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
  • Apel rocznicowy z okazji kanonizacji Jana Pawła II
  • Ogólnopolski Badanie Umiejętności Trzecioklasisty
  • Udział w spektaklu o dobrych manierach
  • Święto Szkoły
  • Szkolny Turniej Piłki Nożnej
  • Wycieczka dla uczniów z klasy VI mających osiągnięcia w nauce i aktywnych społecznie do Sandomierza
  • Perygrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży – Krzyża i Ikony Matki Boskiej Salus Populi Romani
  • Przedstawienie „Nieustannie zachwycam się światem” w ramach III. Antonińskiego Daru Serca
  • Komers klasy VI
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów