12 grudnia 2018ŚRODA
Ady, Aleksandra, Dagmary
Słońce wsch.: 07:22, zach.: 15:33
do wakacji 191 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

2012/13

  • wyróżnienie dla Kingi Rzońcy (IV a) w VI Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez JDK pod hasłem „Legendy Ziemi Jasielskiej”
  • tytuł laureata konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej skierowanego do uczniów szkół w samorządach zrzeszonych w Związku Gmin Dorzecza Wisłoki „Szukajmy rady na nasze odpady” dla Bartosza Królikowskiego (III a), Amadeusza Pikula (III a) w kategorii: forma przestrzenna
  • tytuł laureata konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej skierowanego do uczniów szkół w samorządach zrzeszonych w Związku Gmin Dorzecza Wisłoki „Szukajmy rady na nasze odpady” dla Wiktorii Madejczyk (IV a) w kategorii: komiks ekologiczny
  • brązowy medal w klasie sportowej E par turniejowych do 10 lat w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim dla Patrycji Mastej (III b) i jej partnera
  • wyróżnienie dla Bartosza Koby (Ia) w konkursie plastycznym „Skrzydlata rodzina” zorganizowanym przez MDK w Jaśle
  • I miejsce drużyny ISP 12 w składzie: Gabriela Bieleń i Mateusz Bolek w III Powiatowym Konkursie Matematyczno Przyrodniczym „Zielono mam w głowie”
  • II miejsce Gabrieli Bieleń w dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę”, przeprowadzonym w ramach projektu „U-mówmy się na polski!”, którego realizatorem jest MBP w Jaśle
  • II miejsce Patryka Zawadzkiego (IIIa) w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Judo o Puchar bł. Ks. A. Kolpinga w Jarosławiu
  • nagroda dla Aleksandry Szewczuk (IVa) w konkursie plastycznym „W krainie marzeń”, którego organizatorem był Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaśle
  • II miejsce Patryka Zawadzkiego w Podkarpackim Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Rzeszowie
  • szczególne wyróżnienie dla Aleksandry Czerkowicz (IVa) w konkursie „Znam ten głos, to na pewno kos” zorganizowanym przez MDK w Jaśle
  • Tytuły laureatów Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus XVIII Edycja dla: Gabrieli Hendzel z III a (laureatka I stopnia z wyróżnieniem), Weroniki Ćmiel i Patrycji Kolbusz z Va (laureatki I stopnia z wyróżnieniem), Bartosza Królikowskiego i Jakuba Florko z IIIa (laureaci I stopnia), Mikołaja Raka z III b (laureat I stopnia),Szymona Michałowskiego z Va (laureat II stopnia), Dawida Domasławskiego z IIIb (laureat III stopnia), Jakuba Ciuły i Jakuba Pham Quang z Va (laureaci III stopnia), Katarzyny Żołądź z VI a (laureatka IV stopnia), Dawida Ślusarczyka z IVa (laureat IV stopnia), , Anny Szot z Va (laureatka V stopnia), Julii Kosiek z IIIb i Natalii Więcek z IVa (laureatki V stopnia).
  • Tytuł finalisty konkursu polonistycznego dla Gabrieli Bieleń (VIa)
  • Tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z historii dla Katarzyny Żołądź (VIa)
  • wyróżnienie dla Mateusza Bolka (VIa) w konkursie „Matematyczny skok do gimnazjum”
  • I miejsce Mateusza Bolka (VIa) w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „English is easy”
  • Srebrny medal Dominiki Florko (Ia) w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo w kategorii juniorów młodszych, młodzików oraz dzieci
  • Brązowe medale Patryka Zawadzkiego (IIIa) i Konrada Zawadzkiego (IVa) w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo
  • tytuł laureata V POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „Dzieje narodu polskiego w latach 1772 – 1914” dla Katarzyny Żołądź (VIa)
  • wyróżnienie w V POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM DLA UCZNIÓW KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „Dzieje narodu polskiego w latach 1772 – 1914” dla Aleksandry Modras (VIa)
  • bardzo dobry wynik Sylwii Więcek (VIa) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”
  • wyróżnienia dla Anny Szot (Va) i Patrycji Kolbusz (Va) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”
  • II miejsce zespołu ISP 12 w składzie: Gabriela Hendzel (IIIa), Malwina Karamon i Mikołaj Rak (III b) w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Wszystko dla serca”
  • II miejsce Przemysława Wojnarowicza (IIIb) w Międzyszkolnym Konkursie JESTEM AKTOREM (kat. recytacja)
  • III miejsce Dawida Domasławskiego (IIIb) w III Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Jasła Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych 2013
  • wyróżnienie dla Jakuba Florko (IIIa) w ogólnopolskim konkursie na projekt opakowania mleka łaciate
  • wyróżnienie dla Dominiki Florko (Ia) i Aleksandry Bemben (Ia) w VIII powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” (kat. plastyczna)
  • III miejsce Katarzyny Żołądź (VIa) w XXII Turnieju Wiedzy o Jaśle
  • I miejsce Emilii Zegarowskiej (IIIa) i  Szymona Przybyłowicza (Ia), II miejsce Mateusza Żołędzia (Ia) i Jakuba Florko (IIIa), III miejsce Julii Kosiek (IIIb) i Malwiny Karamon (IIIb) w konkursie plastycznym „Kosmos”
  • wyróżnienie dla Luizy Podolskiej (VIa) w IX Wojewódzkim Konkursie „Moje spotkania z przyrodą” (kategoria literacka)
  • II miejsce Aleksandry Modras (VIa) w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego konkursu tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914- 1989” zorganizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej
  • wyróżnienie dla Dominiki Florko (Ia) i Wiktorii Florko (Ia) w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Rysowane wierszyki - owady”
  • wyróżnienie dla Aleksandry Bemben (Ia) w konkursie plastycznym „Uwolnić odblaski”
  • I miejsce Patryka Zawadzkiego (IIIa) wywalczone w czasie Międzynarodowego Festiwalu Sportu - Judo
  • II miejsce Macieja Sroki (IIIb), III miejsce Mikołaja Raka (IIIb) i IV miejsce Klaudii Skickiej (IIIa) w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Zostań małym mistrzem ortografii”
  • wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Plastyczno - Językowym dla drużyny kl. 6a w składzie: Mateusz Bolek, Katarzyna Żołądź, Aleksandra Modras
  • tytuł finalisty Ogólnopolskiego konkursu tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914- 1989” zorganizowanego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej dla Aleksandry Modras (6a)
  • wyróżnienia dla Klaudii Skickiej (3a), Jakuba Florko (3a), Aleksandry Bemben (Ia) w konkursie rękodzieła artystycznego pt. „Zakładka do książki wykonana techniką zwaną papierowym filigranem”, który został zorganizowany przez MDK
  • tytuły laureatów Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus dla: Gabrieli Hendzel z III a, Bartosza Królikowskiego (IIIa), Dawida Domasławskiego (IIIb), Kacpra Skuby (IIIb), Mikołaja Raka z IIIb (laureaci I stopnia z wyróżnieniem), Weroniki Ćmiel (Va), Jakuba Fraczka i Jakuba Florko z IIIa (laureaci I stopnia), Macieja Pawlika z IIIa, Patrycji Kolbusz i Anny Szot z Va (laureaci II stopnia), Katarzyny Żołądź z VI a (laureatka III stopnia), Szymona Michałowskiego z Va, Dawida Szarka (IIIb) i Igora Wanata z IIIb (laureaci IV stopnia), Wiktorii Śliwy i Jakuba Pham Quang z Va (laureaci V stopnia)

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów