Przejdź do treści

Herb Polski

Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle
w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

Komunikaty - 2023/24

Informacje dla rodziców/opiekunów

Zapraszamy dzieci od 1 września 2023 (piątek).

Przedszkole jest czynne w godzinach: 630 – 1630.

W budynku A (wejście od strony parkingu przy ul. Szkolnej 38), będziemy witać dzieci młodsze z grup: Zajączki, Motyle, Misie i Tygryski.

W budynku B (wejście od strony Miasteczka Ruchu Drogowego) oczekujemy na dzieci starsze: Pszczółki, Żabki, Słoneczka i Biedronki.

W godzinach 630 – 730 i 1530 – 1630 dziećmi opiekują się nauczyciele pracujący w grupach międzyoddziałowych.

Czas pobytu dziecka w przedszkolu rejestrowany jest za pomocą systemu Jammik. W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu nauczyciele przekażą rodzicom/opiekunom nowo przyjętych dzieci karty służące do logowania się w systemie. Bardzo ważne jest systematyczne odbijanie kart za pomocą czytnika umieszczonego przy wejściu do budynku, w chwili przyprowadzania i odbierania dziecka.

Przedszkole jest bezpłatne dla wszystkich dzieci w godzinach od 800 do 1300. Czas pobytu dziecka w przedszkolu przed godziną przed godz. 800 i po 1300 podlega opłacie w wysokości 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 9 zł.

Rodzice mogą kontaktować się z nauczycielami telefonicznie, za pośrednictwem systemu Jammik lub bezpośrednio, w godzinach przeznaczonych na konsultacje, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Odbiór dziecka z przedszkola przez osoby trzecie możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym przedłożeniu pisemnego upoważnienia udzielonego im przez rodziców/prawnych opiekunów.

Każde dziecko prosimy wyposażyć w pantofelki.


archiwum - 2023/24

© PM 9, Jasło 9 IX 23
SOS 800121212 Potrzebujesz pomocy? Dziecięcy telefon Zaufania Całodobowy, 7 dni w tygodniuLogo Geniallne SzkolyPostaw na rodzinę!Złoty PrymPrzedszkole na medal 2019 Województwa Podkarpackiegocertyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięci Stowarzyszenie Weteranów Polskich Formacji Granicznych
CITiK JasłoWolne lekturyLogo krajowego repozytorium obiektów nauki i kultury. Kliknięcie spowoduje przekierowanie na stronę kronika.gov.pl 
lmapa strony·deklaracja dostępności·Nu Html Checker·CSS W3CFeed_iconKurs HTML - strona WWW za darmo