Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle
w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle

Samorząd Uczniowski

zniczeZ inicjatywy Samorządu Uczniowskiego rozpoczęła się w naszej szkole zbiórka zniczy, którą włączamy się do akcji: SPOŁECZEŃSTWO JASŁA PAMIĘTA O ZAPOMNIANYCH RODAKACH. Organizatorem akcji są: STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW JASŁA I REGIONU JASIELSKIEGO ORAZ 139. DRUŻYNA HARCERSKA „LISY”, która ma za patrona poległego w walkach o wschodnią granicę Polski płka Leopolda Lisa Kulę.

Białe lub czerwone znicze można składać na parterze przy wejściu głównym. W dniach 34 listopada zebrane znicze zostaną zapalone przez harcerzy z naszej drużyny na grobach we Lwowie oraz w Zadwórzu. Akcja trwa do 29 października 2018.


Wybory do Samorządu Uczniowskiego
27 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których…
… więcej »»»
© SP 12, Jasło 23 X 18
Dobry StartPostaw na rodzinę!Srebrna Honorowa Odznaka Przyjaciel Hufca ZHP JasłoW roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła współpracuje w realizacji projektu „SYSTEM  ODDZIAŁYWAŃ  PROFIALKTYCZNYCH W  POLSCE - stan  i rekomendacje dla zwiększenia skuteczności i efektywności planowania i realizowania działań profilaktycznych w mikro i makro skali”certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięci Stowarzyszenie Weteranów Polskich Formacji Granicznych
Google translate translateJasło - Aplikacje Android w Google Playpolskawliczbach.plWolne lektury
lciasteczka·Nu Html Checker·CSS W3CFeed_iconKurs HTML - strona WWW za darmo