Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 16 dni 5 godzin i 30 min.

Sukcesy 2017/18

  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Leśniak
  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Czerkowicz

Stypendium za osiągnięcia naukowe Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu”:

  • Dagmara Cyran
  • Maciej Pawlik
  • Bartosz Królikowski
  • Julia Kosiek
  • Gabriela Hendzel
  • Jakub Frączek
  • Maciej Sroka
  • Dawid Domasławski

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie – Aleksandra Leśniak
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" – Bartosz Królikowski
  • Finaliści w Europejskim konkursie Astro Pi:misja laboratorium kosmiczne 2017/2018 - Dawid Domasławski, Gabriela Hendzel, Jakub Frączek, Julia Kosiek, Bartosz Królikowski, Wiktor Tuleja, Maciej Sroka, Emila Zegarowska, Maciej Pawlik, Bartosz Martowicz
  • Międzynarodowy Konkurs ASTRO PI – Drużyna „The Moons” – Dawid Domasławski, Gabriela Hendzel, Jakub Frączek, Julia Kosiek, Emilia Zegarowska, Bartosz Królikowski (kwalifikacja do II etapu)
  • Międzynarodowy Konkurs ASTRO PI – Zespół Orchestra – Szymon Filip, Gabriela Schmidt, Wiktoria Gorczyca, Aleksandra Soczek, Weronika Ostalecka (kwalifikacja do II etapu)
  • Międzynarodowy Konkurs ASTRO PI – Drużyna „SPACEon” – Paweł Ksiażko, Bartosz Martowicz, Wiktor Tuleja, Maciej Sroka, Maciej Pawlik (kwalifikacja do II etapu)
  • Odkrycie asteroidy 2017 KE22 – Maciej Sroka
  • Odkrycie asteroidy 2017 KE22 – Gabriela Hendzel

KONKURSY KURATORYJNE

  • Aleksandra Leśniak – Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z biologii
  • Dagmara Cyran – Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z języka niemieckiego
  • Aleksandra Czerkowicz – Laureatka Konkursu Kuratoryjnego z biologii
  • Jakub Świędrych – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z matematyki
  • Wiktoria Madejczyk - Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego
  • Gabriela Hendzel – Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z geografii
  • Jakub Świędrych – Finalista Konkursu Kuratoryjnego z geografii
  • Natalia Ryznar – Konkurs Kuratoryjny z biologii (etap rejonowy)
  • Aleksandra Wilk – Konkurs Kuratoryjny z biologii (etap rejonowy)
  • Jakub Świędrych – Konkurs Kuratoryjny z fizyki (etap rejonowy)
  • Bartosz Królikowski – Konkurs Kuratoryjny z matematyki (etap rejonowy)
  • Maksymilian Kiełtyka – Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego (etap rejonowy)
  • Jakub Świędrych - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Natalia Więcek - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Aleksandra Czerkowicz - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Jakub Świędrych - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Natalia Więcek - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)
  • Aleksandra Czerkowicz - Konkurs Kuratoryjny z chemii (etap rejonowy)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Mandat posła XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Patrycja Burek
  • Mandat posła XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktoria Kuznecka
  • Mandat posła XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktor Filip
  • Mandat posła XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Jakub Rączka
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG – Gabriela Panaś
  • Laureatka I stopnia w XXX edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes LINGUA - PLUS z zakresu języka niemieckiego – Dagmara Cyran
  • II miejsce w III Konkursie Historycznym „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 w obronie granic i niepodległości” – Julia Pietrzyk
  • III miejsce w III Konkursie Historycznym „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 w obronie granic i niepodległości” – Adriana Soczek
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego – projekt edukacyjny” – kat. film – Adriana Soczek, Natalia Więcek i Dawid Skocz

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – Adriana Soczek, Natalia Więcek, Aleksandra Czerkowicz
  • I miejsce w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. literacka – Natalia Gorgosz
  • II miejsce w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. literacka – Katarzyna Sokołowska
  • III miejsce w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. literacka – Karolina Sokołowska
  • I miejsce w XII Wojewódzkim Finale Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Let’s Sing in English” kategoria soliści – Adrian Bałucki
  • Wyróżnienie w XXIII Konkursie kolęd i pastorałek „Na nutę kantyczek” – Aleksandra Leśniak
  • I miejsce w Konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty „A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922” – kat. plastyczna (znaczek) – Gabriela Panaś
  • I miejsce w Konkursie Podkarpackiego Kuratora Oświaty „A jak ciebie kto zapyta…- ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922” – kat. plastyczna (medal) – Zuzanna Kachlik

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • Finalista w Konkursie Powiatowym „Odkryj Europę” – Jakub Świędrych
  • Finalista w Konkursie Powiatowym „Odkryj Europę” – Wiktor Tuleja
  • Wyróżnienie w Konkursie Powiatowym „Odkryj Europę” – Gabriela Hendzel
  • I miejsce w 41. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Artur Czech, Dawid Domasławski, Gabriela Hendzel
  • I miejsce w XXVII Turnieju Wiedzy o Jaśle – Adriana Soczek, Natalia Więcek, Maciej Sroka
  • III miejsce w XXVII Turnieju Wiedzy o Jaśle – Aleksandra Czerkowicz, Wiktoria Madejczyk, Jakub Świędrych
  • III miejsce w X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Tłumaczenia Poezji Niemieckiej „Eine Perle unter den Gedichten” – Aleksandra Czerkowicz
  • II miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH PASS – PORT” – Wiktoria Madejczyk
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Chemicznym org. przez Zespół Szkół nr 3 w Jaśle – Natalia Więcek
  • II miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Miedzyprzedmiotowym dla uczniów klas III gimnazjum – zespół uczniowski
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Zostań Poliglotą” – Dagmara Cyran
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Zostań Poliglotą” – Maksymilian Kiełtyka
  • II miejsce w XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Zycie PCK/etap okręgowy – Aleksandra Czerkowicz
  • III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żywieniu – Natalia Ryznar
  • III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żywieniu – Aleksandra Leśniak
  • III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Żywieniu – Aleksandra Czerkowicz
  • I miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – Aleksandra Czerkowicz
  • X Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS
    • III miejsce – Aleksandra Leśniak
    • III miejsce – Natalia Ryznar
    • III miejsce – Aleksandra Wilk

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • II miejsce w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. plastyczna – Gabriela Panaś
  • Wyróznienie w XV Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. plastyczna – Zuzanna Kachlik
  • I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Aleksandra Leśniak
  • I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – Adrian Bałucki
  • II miejsce w V Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Żmigrodzie – Aleksandra Leśniak
  • Wyróżnienie w V Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Żmigrodzie – Patrycja Burek
  • II miejsce w XXX Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER – Aleksandra Leśniak
  • Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie – Aleksandra Leśniak
  • I miejsce w XXIII Konkursie Fotograficznym „ Jasło – Moje Miasto ”pt. „Jasielska codzienność – jaślanie na co dzień” – Natalia Starosz
  • III miejsce w XXIII Konkursie Fotograficznym „ Jasło – Moje Miasto ”pt. „Jasielska codzienność – jaślanie na co dzień” – Jakub Frączek
  • Wyróżnienie w XXIII Konkursie Fotograficznym „ Jasło – Moje Miasto ”pt. „Jasielska codzienność – jaślanie na co dzień” – Bartosz Królikowski

ZAWODY SPORTOWE

  • I miejsce w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego - drużynowo
  • I miejsce w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego - Jakub Bałon
  • III miejsce w Miejskim Turnieju Tenisa Stołowego - Jakub Skiba
  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt – klasyfikacja drużynowa
  • I miejsce w VIII Turnieju o Mistrzostwo Miasta Jasła w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i Klas Gimnazjalnych 2018 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła – klasyfikacja drużynowa

KONKURSY SZKOLNE

  • Tytuł „Klasa na medal” – klasa III c
  • II Gra Szkolna „O Złote Jajo”
    • I miejsce – klasa II d
    • III miejsce – klasa III a
    • IV miejsce – klasa III c
    • V miejsce – klasa III b i III d
    • Wyróżnienia – klasy: II c, III e, II b, II a
  • I Gra Globalna
    • I miejsce – klasa III c
    • II miejsce – klasa III d
    • III miejsce – klasa II d
    • IV miejsce – klasa II c
    • V miejsce – klasa III e
    • VI miejsce – klasa II a
  • Tytuł „Osoby życzliwej”
    • Emilia Gałuszka II b
    • Aleksandra Szot II c
    • Aleksandra Wilk II d
    • Ewa Trybus III b
    • Aleksandra Leśniak III c
    • Patrycja Burek III d
    • Gabriela Śnieżek III e
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Dzień Życzliwości” – Natalia Gorgosz III c
  • Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
    • I miejsce
      • Dagmara Cyran
      • Sandra Madej
      • Aleksandra Wilk i Karolina Sokołowska
      • Natalia Ryznar
      • Katarzyna Sokołowska i Oliwia Kaszowicz
      • Malwina Karamon i Aleksandra Leśniak
      • Adrian Bałucki
    • II miejsce
      • Oliwia Sułyk
      • Aleksandra Wilk i Daria Dąbrowska
      • Konstancja Wiśniowicz i Karolina Gustek

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt Erasmus + „ELIOT” 2016 – 2018
  • Udział w projekcie „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w mieście Jaśle oraz gminach Jasło, Dębowiec, Krempna, Nowy Żmigród i Osiek jasielski”
  • Udział w projekcie Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM:
    1. Jakie zastosowanie znalazła reakcja zobojętniania w naszym życiu? – I MIEJSCE
    2. „Perła Podkarpacia” w archiwalnych fotografiach na tle muzyki z epoki. Jak stworzyć dokumentalny film o charakterze prezentacji fotograficzno – muzycznej o dawnym Jaśle? – NAGRODA GŁÓWNA
    3. „Relax, take it easy”- czyli jak pomóc młodzieży szkolnej w radzeniu sobie ze stresem? – II MIEJSCE
    4. Jasielskie smaki czyli jakie są ulubione potrawy mieszkańców Jasła?
    5. Piosenka mojego dzieciństwa – jakie piosenki towarzyszą nam, a jakich utworów słuchali nasi rodzice i dziadkowie?
    6. Co piszczy w trawie?
    7. Dociekliwi detektywi na tropie, czyli jak zmienia się przyroda w różnych porach roku?
  • Projekt „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju”
  • Ogólnopolski Program Edukacyjny Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.
  • Projekt „Weź poetę na tapetę”
  • Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
  • Projekt „Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem”

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Akcja „Szlachetna Paczka 2017”
  • Akcja „Góra Grosza” z Towarzystwem NASZ DOM
  • Akcja zbiórki makulatury z Fundacją PRZYJAZNY ŚWIAT DZIECKA
  • Akcja zbiórki nakrętek dla naszej koleżanki z SP 12
  • Akcja zbiórki zabawek na rzecz Oddziału Alergologii i Pediatrii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle
  • Akcja zbiórki zabawek w ramach akcji PSP na rzecz oddziałów onkologicznych dla dzieci
  • Zbiórka zużytych baterii
  • Zbiórka zużytych telefonów komórkowych i tabletów
  • XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Zbiórka uliczna 6. Antoniańskiego Daru Serca

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE

  • Pomoc w realizacji wakacyjnej Miejskiej Gry Turystycznej „Traktem królewskim” w ramach otwarcia CITiK
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18
  • Narodowe Czytanie „Quo vadis” H. Sienkiewicza w Parku Miejskim
  • Apel katyński
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Bieg przełajowy „O Złoty Liść Dębu”
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Dzień Koszuli w kratę
  • Uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle
  • Spotkanie z podróżnikiem „Indie”
  • Dzień jarzębinowy
  • Akademie z okazji Święta Niepodległości
  • Lekcja muzyki z Łódzkim Biurem Koncertowym WIRTUOZ
  • Tydzień Edukacji Globalnej
  • Andrzejki szkolne
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia (happening)
  • Dzień Życzliwości
  • Mikołajki szkolne
  • Teatr kukiełkowy „Baśń o złocistym ptaku”
  • Próbny egzamin gimnazjalny
  • Konkurs recytatorski „Weź poetę na tapetę”
  • Udział w miejskich obchodach 150 rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Program profilaktyki zintegrowanej CUDER
  • Program profilaktyczny DEBATA
  • Teledysk świąteczny
  • Wigilia szkolna
  • Zabawa i dyskoteka karnawałowa
  • Występ podczas Orszaku Trzech Króli 2018
  • Udział pierwszoklasistów w jasełkach przygotowanych przez Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle
  • Wrasztaty ekonomiczne dla uczniów w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia”
  • Wyjazd studyjny do Warszawy w ramach projektu „Poprawa Jakości kształcenia” Klubu Przedsiębiorcy
  • II Szkolna Gra „O Złote Jajo”
  • Udział klas II i III szkoły podstawowej w koncercie przygotowanym przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaśle
  • Teatr internetowy TVP „Księżniczka z drewna”
  • Jasełka
  • Uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas I
  • Teatrzyk kukiełkowy „O strasznym smoku i pięknej królewnie”
  • Udział w uroczystościach miejskich „Golgota Wschodu”
  • Egzamin gimnazjalny
  • Konferencja dla dyrektorów i nauczycieli regionalistów z powiatu jasielskiego
  • Uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
  • Święto Konstytucji 3 Maja – udział 139. DH „LISY” i Sekcji Wolontariatu w miejskich uroczystościach 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Maraton czytelniczy MBP
  • Apel katyński
  • Fishmob 2018
  • Piknik „Rodzinne Świętowanie z Dwunastką”
  • Spektakl przygotowany w ramach 6. Antoniańskiego Daru Serca
  • Komers klas III Gimnazjum nr 2 z O. I. w Jaśle
  • Gala Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSem
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18
Ostatnia modyfikacja: 01-07-2018/20:36:49