Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 9 godzin i 44 min.

Sukcesy 2015/16

  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Paulina Bunar
  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Katarzyna Żołądź
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Paulina Bunar
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Gabriela Bieleń
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Erwin Dedo
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Anna Szot
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Wiktoria Śliwa
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Anna Czerkowicz
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Aleksandra Leśniak

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Nagroda dla projektu "Kariery Kosmiczne" nagrodzonego w Ogólnopolskim Konkursie przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Europejską Agencję Kosmiczną
  • Certyfikat „Szkoła Demokracji” uzyskany w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
  • Certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” w ramach projektu „Zachowaj Równowagę” otrzymany od Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Patrycja Kolbusz (II d)
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Dominik Orzech (III b)
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Wiktoria Gomuła (II d)
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Julia Centler (II d)
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Paulina Szczyrba (III d)
  • Mandat posła XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży – Katarzyna Czajka (III d)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Świat widziany ze stacji kosmicznej” - Erwin Dedo (III c)
  • Otrzymanie certyfikatu „Szkoła globalna – szkołą rozwoju”
  • Laureatka III stopnia (88 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Paulina Bunar (III c)
  • Laureatka IV stopnia (84 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Anna Pogorzelska (III c)
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Julia
  • Passowicz (III c)
  • aureat I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Świędrych (I a)
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Anna Pogorzelska (III c)
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Paulina Bunar (III c)
  • Laureat V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Mateusz Bolek (III c)
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Anna Szot (II c)
  • Laureat V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Szymon Michałowski (II c)
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Aleksandra Czerkowicz (I c)

KONKURSY KURATORYJNE

  • Laureatka konkursu kuratoryjnego z biologii: Julia Passowicz
  • Laureatka konkursu kuratoryjnego z biologii: Paulina Bunar
  • Laureatka konkursu kuratoryjnego z biologii: Katarzyna Żołądź
  • Laureatka konkursu kuratoryjnego z języka polskiego – Gabriela Bieleń
  • Mateusz Bolek – konkurs kuratoryjny z matematyki (etap wojewódzki)
  • Julia Passowicz – olimpiada z informatyki (etap wojewódzki)
  • Paulina Bunar – konkurs kuratoryjny z chemii (etap wojewódzki)
  • Anna Pogorzelska – konkurs kuratoryjny z języka polskiego (etap rejonowy)
  • Dominika Oleszkowicz – konkurs kuratoryjny z języka polskiego (etap rejonowy)
  • Paulina Bunar – konkurs kuratoryjny z matematyki (etap rejonowy)
  • Wiktoria Śliwa – konkurs kuratoryjny z biologii (etap rejonowy)
  • Anna Szot – konkurs kuratoryjny z biologii (etap rejonowy)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • Laureat w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Sport w wyobraźni ucznia” PWSZS – Erwin Dedo (III c)
  • I miejsce w XIII Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. poezja – Aleksandra Więcek (III d)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastyczno – historycznego „Namaluj historię dziadków” – Erwin Dedo (III c)
  • II miejsce w XIII Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. poezja – Adrianna Soczek (I c)
  • I miejsce XIII Międzywojewódzkim Konkursie „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kat. wiedza historyczno – chemiczna – Aleksandra Bober (II b), Aleksandra Modras, Paulina Bunar (III d)
  • Wyróżnienie w Międzywojewódzki konkurs fotograficzny – "Rzeka Wisłoka i jej dopływy" – Natalia Urba
  • III miejsce w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie – Anna Szot (II c)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sport w wyobraźni ucznia”– Erwin Dedo (II c)
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sport w wyobraźni ucznia”– Alina Dziedzic (III c)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sport w obiektywie”– Ilona Godniak (III c)
  • Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” – Julia Czuba (II c)
  • Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” – Sylwia Więcek (III d)
  • Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II” – Oliwia Koś (III d)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • Nagroda Główna dla Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 2 za działalność innowacyjną w roku szkolnym 2015/2016 w Konkursie samorządowym Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła
  • Nagroda Główna dla Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 2 za całokształt działalności w roku szkolnym 2015/2016 w Konkursie samorządowym Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła
  • I miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Czyste środowisko – czyste powietrze a ochrona przyrody” organizowany przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle – Aleksandra Leśniak (I c)
  • II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Czyste środowisko – czyste powietrze a ochrona przyrody” organizowany przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle – Gabriela Bieleń (III d)
  • VI miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Czyste środowisko – czyste powietrze a ochrona przyrody” organizowany przez Gimnazjum Nr 1 w Jaśle – Anna Szot (II c), Maria Podolska (III d)
  • II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – Gabriela Bieleń, Maria Podolska (III d)
  • III miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” – Aleksandra Leśniak (I c)
  • III miejsce w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA org. przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle – Aleksandra Modras (III c)
  • II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Humanistycznym dla uczniów klas III „Świat Biblii” – Katarzyna Żołądź (III c)
  • III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Humanistycznym dla uczniów klas III „Świat Biblii” – Kinga Bysko (III d)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Państwa DACH" – Aleksandra Bober (II b), Damian Słowik (III c)
  • II miejsce w 25 Turnieju Wiedzy o Jaśle – Aleksandra Modras, Magdalena Szetela, Karol Wojdyła (III d)
  • III miejsce w 25 Turnieju Wiedzy o Jaśle – Anna Pogorzelska, Katarzyna Żołądź(III c), Aleksandra Bober (II b)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas pierwszych gimnazjum – Jakub Świędrych (I c)
  • VII miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas pierwszych gimnazjum – Aleksandra Czerkowicz (I c)
  • I miejsce w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje miejskie) – Anna Szot (II c), Aleksandra Leśniak (I c), Martyna Stanula (II c)
  • III miejsce w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje powiatowe) – Anna Szot (II c), Aleksandra Leśniak (I c), Martyna Stanula (II c)
  • I miejsce w Konkursie o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie (eliminacje miejskie) – Anna Szot (II c), Aleksandra Leśniak (I c), Martyna Stanula (II c)
  • V miejsce w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie (eliminacje miejskie) – Anna Szot (II c), Aleksandra Leśniak (I c), Martyna Stanula (II c)
  • V miejsce indywidualnie w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie (eliminacje miejskie) – Aleksandra Leśniak (I c)
  • IV miejsce w XIII edycji Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port zorg. Przez I LO w Jaśle – Maria – Luiza Podolska (III d)
  • IV miejsce w XIII edycji Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port zorg. Przez I LO w Jaśle – Katarzyna Żołądź (III c)
  • V miejsce w XIII edycji Konkursu Języka Angielskiego English Pass-Port zorg. Przez I LO w Jaśle – Kinga Bysko (III d)
  • II miejsce w XIV edycji konkursu ON-THE-ROLL zorg. Przez Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle – Aleksandra Modras (III d)
  • Wyróżnienie w XIV edycji konkursu ON-THE-ROLL zorg. Przez Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle – Żołądź Katarzyna (III c)
  • Wyróżnienie w XIV edycji konkursu ON-THE-ROLL zorg. Przez Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle – Paulina Bunar (III c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Zostań Poliglotą” z języka niemieckiego – Wiktoria Śliwa (II c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Zostań Poliglotą” z języka angielskiego – Jakub Pham Quang (II c)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2016 – Kamil Sajdak (I e)
  • I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej Skołyszyn 2016 – Adrianna Kowal
  • I miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle – Paulina Bunar, Julia Passowicz, Mateusz Bolek (III c)
  • III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Racjonalnym Żywieniu – Wiktoria Śliwa (II c)
  • III miejsce w III Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie, swego nie znacie” – Patrycja Kolbusz (II d), Anna Szot (II c), Wiktoria Śliwa (II c)
  • II miejsce w XXIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – Anna Szot (II c)
  • III miejsce w VIII Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS - Anna Szot (II c), Wiktoria Śliwa (II c), Aleksandra Leśniak (I c)
  • III miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szebniach – Oliwia Lewandowska (II c)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „ CULTURE TWISTER” organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle – Maria Podolska (III d)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „ CULTURE TWISTER” organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle – Julia Passowicz (III c)
  • V miejsce w X Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego (kategoria j. angielski) – Kinga Bysko (III d)
  • V miejsce w X Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego (kategoria j. niemiecki) – Katarzyna Żołądź (III c)
  • IV miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „English Pass – Port” – Maria Podolska (III d)
  • IV miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „English Pass – Port” – Katarzyna Żołądź (III c)
  • V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego „English Pass – Port” – Kinga Bysko (III d)
  • Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Humanistycznym dla uczniów klas III „Świat Biblii” – Paulina Bunar (III c)
  • Wyróżnienie w X Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego (kategoria j. angielski) – Julia Passowicz (III c)
  • Wyróżnienie w X Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego (kategoria j. niemiecki) – Klaudia Faryj (III c)
  • Wyróżnienie w Sesji Szkół im. I. Łukasiewicza w Gorlicach – Aleksandra Modras (III d), Katarzyna Żołądź (III c), Aleksandra Bober (II b)
  • Wyróżnienie w II Konkursu Ortograficznego "O wieczne pióro Burmistrza Miasta Jasła. Zwycięzcy otrzymali wieczne pióra ze specjalną dedykacją dla "Mistrza Ortografii" – Gabriela Bieleń (III d)
  • Wyróżnienie w II Konkursu Ortograficznego "O wieczne pióro Burmistrza Miasta Jasła. Zwycięzcy otrzymali wieczne pióra ze specjalną dedykacją dla "Mistrza Ortografii" – Wiktoria Śliwa (II c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA org. przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle – Katarzyna Żolądź (III c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA org. przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle – Magdalena Szetela (III c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA org. przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Jaśle – Maria Podolska (III c)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • I miejsce w konkursie na plakat ”Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – odnawialne źródła energii – Aleksandra Kocimowska (III a)
  • III miejsce w Konkursie „Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM na plakacie i w fotoreportażu” – kat. plakat – Aleksandra Kocimowska (III a)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. piosenka – Oliwia Lewandowska (II c)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. plastyczna – Erwin Dedo (III c)
  • I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Stop dla alkoholu w naszej szkole” org. przez PCK w Jaśle – Aleksandra Kocimowska (III a)
  • III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Stop dla alkoholu w naszej szkole” org. przez PCK w Jaśle – Wiktoria Śliwa (II c)
  • I miejsce w III Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Żmigrodzie – Oliwia Lewandowska (II c)
  • II miejsce w III Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Żmigrodzie – Patrycja Burek
  • III miejsce w VIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczni w ruchu drogowym” org. przez WORD w Krośnie – Aleksandra Kocimowska (III a)
  • I miejsce w Konkursie fotograficznym "Jasło moje miasto – Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła" – Dawid Ślusarczyk (I d)
  • I miejsce w Konkursie fotograficznym "Jasło moje miasto – Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła" – Wiktoria Śliwa (II c)
  • II miejsce w Konkursie fotograficznym "Jasło moje miasto – Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła" – Natalia Starosz
  • III miejsce w Konkursie fotograficznym "Jasło moje miasto – Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła" – Krystian Wojtarowicz (I d)
  • I miejsce w Międzygminnym konkursie fotograficznym – "Szukaj wiatru w polu..." – Krystian Wojtarowicz (I d)
  • Wyróżnienie w III Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Żmigrodzie – Oliwia Trzaskoś (III c)
  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Rzeka Wisłoka i jej dopływy" – Natalia Urba (II a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Burmistrza Miasta Jasła na Kartkę Bożonarodzeniową – Aleksandra Kocimowska (III a)

ZAWODY SPORTOWE

  • III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Chłopców – drużynowo (Bartosz Leśniak, Mateusz Filip, Rafał Kosiba, Kacper Kowalski, Kacper Płaziak, Eryk Matuszewski, Dawid Marszałek, Konrad Majewski, Damian Wielgosz, Kamil Wojtas)
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców
  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP – etap gminny
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji 650 – lecia Miasta Jasła – rocznik 2000 i młodsi (Bartosz Leśniak, Kacper Płaziak, Rafał Kosiba, Eryk Matuszewski, Dawid Marszałek, Patryk Strugała, Damian Wielgosz, Hubert Płaza, Jakub Balawajder)
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych – Roksana Ciborowska (Ie)
  • II miejsce w Zawodach narciarskich o „Puchar Króla” w zjeździe Slalom Gigant – Jakub Skiba
  • III miejsce w Zawodach narciarskich o „Puchar Króla” w zjeździe Slalom Gigant – Dawid Serwa
  • VI miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce – pchnięcie kulą – Alan Ciborowski (III e)
  • IV miejsce w Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt Gimnazjum
  • IV miejsce w Mistrzostwach Jasła w tenisie stołowym gimnazjum – Katarzyna Machowska (III e)
  • VII miejsce w I etapie eliminacji XVIII edycji Turnieju Piłkarskiego Coca – Cola Cup 2016

KONKURSY SZKOLNE

  • Tytuł „Klasa na medal” – klasa I c
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas drugich gimnazjum – Daria Hap (II c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas drugich gimnazjum – Karolina Jachimek (II d)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas drugich gimnazjum – Julia Rak (II d)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas drugich gimnazjum – Jakub Pham Quang (II c)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 1 "Mistrz liczb wymiernych" – Jakub Świędrych (I c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 1 "Mistrz liczb wymiernych" – Aleksandra Leśniak (I c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 1 "Mistrz liczb wymiernych" – Natalia Więcek (I c)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym dla klas 1 "Mistrz liczb wymiernych" – Iwona Fryszkowska (I a)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Aleksandra Bober (II b)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Szymon Michałowski (II c)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Natalia Wróbel (II c)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Anna Szot (II c)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Wiktoria Śliwa (II c)
  • I miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Natalia Maryt (II d)
  • II miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Kinga Czerwińska (II c)
  • III miejsce w Szkolny Konkursie Matematycznym dla klas 2 "Liga zadaniowa" – Patrycja Kolbusz (II d)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym W drodze” – technika linorytu – Aleksandra Kocimowska (III a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym W drodze” – technika linorytu – Kinga Bysko (III d)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym W drodze” – technika linorytu – Karolina Żychowska (III c)
  • I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie – Jakub Twarduś (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Julia Passowicz (III c)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Anna Pogorzelska (III c)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Erwin Dedo (III c)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Marcin Stępniak (II e)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Mistrz Klawiatury” – Bartosz Lechowski (II e)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Mistrz Klawiatury” – Aleksandra Bober (II b)
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas II i III org. przez LO w Kołaczycach – etap szkolny – język angielski – Kinga Bysko (III d)
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas II i III org. przez LO w Kołaczycach – etap szkolny – język angielski – Maria Pogorzelska (III d)
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas II i III org. przez LO w Kołaczycach – etap szkolny – język niemiecki – Klaudia Faryj (III c)
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas II i III org. przez LO w Kołaczycach – etap szkolny – język niemiecki – Katarzyna Żołądź (III c)
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas II i III org. przez LO w Kołaczycach – etap szkolny – język niemiecki – Anna Pogorzelska (III c)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Sylwia Więcek i Oliwia Koś
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Patrycja Burek
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Wiktoria Kuznecka
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Aleksandra Rojkowska
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Oliwia Trzaskoś
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Daria Hap i Martyna Stanula
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Kinga Mastej i Sabina Smagacka
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Dżeska Nowak i Daria Majka
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Gabriela Jędrzejczyk
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Emmanuela Pięta i Zuzanna Socha
  • Osoba życzliwa
    • Klasa I a – Jakub Żarnowski
    • Klasa I b – Sara Biernacka
    • Klasa I c – Jakub Świędrych
    • Klasa I d – Katarzyna Kozłowska
    • Klasa II a – Jakub Twarduś
    • Klasa II b – Filip Kaczmarek
    • Klasa II c – Dominika Oleszkowicz
    • Klasa II d – Julia Centler
    • Klasa II e – Tomasz Wojdyła
    • Klasa III b – Patrycja Sanicka
    • Klasa III c – Anna Pogorzelska
    • Klasa III d – Oliwia Koś
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sztuka nieagresywnego rozwiązywania konfliktów”– Roksana Ciborowska (I e)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sztuka nieagresywnego rozwiązywania konfliktów”– Klaudia Miszczak (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sztuka nieagresywnego rozwiązywania konfliktów”– Marzena Landoch (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sztuka nieagresywnego rozwiązywania konfliktów”– Agata Gościńska (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Sztuka nieagresywnego rozwiązywania konfliktów”– Kinga Bysko (III d)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa I d
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa I c
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa I e
  • IV miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa III d
  • V miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa II d
  • VI miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa II c
  • VII miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa II e
  • VIII miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa I b
  • IX miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa II b

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt „Samorządy mają głos” realizowany w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie
  • Udział w projekcie Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM
    1. Akademia Młodego Odkrywcy – jak rozwijać zainteresowanie naukami przyrodniczymi u najmłodszych jaślan? – II MIEJSCE
    2. Dlaczego nasz mózg czasami widzi coś innego niż nasze oczy? – II MIEJSCE
    3. Jeść czy nie jeść – oto jest pytanie. W jaki sposób odżywiają się jaślanie? – II MIEJSCE
    4. Psychologia zakupów – jak marketing wpływa na jaślan? – II MIEJSCE
    5. Jakie książki czyta jasielska młodzież?
    6. Dlaczego młodzież tak niechętnie uczy się języka niemieckiego?
    7. Jak odnaleźć radość życia w jasielskiej przestrzeni?
    8. Jak uczniowie naszej szkoły poznają Londyn i jego mieszkańców?
    9. Jaki jest poziom pH wody w Jaśle? – II MIEJSCE
    10. „Obiektyw Jasielski” – jak powstaje lokalna prasa drukowana?
    11. „Muzyka łagodzi obyczaje” – jakiej muzyki słuchają jaślanie?
    12. Jak zainteresować jasielskich gimnazjalistów tworzeniem grafiki?
  • Udział w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie – Szkoła Demokracji
  • Projekt EuroNet 50/50 Max – kategoria gimnazjum, czek o wartości 11092,30 zł
  • Międzynarodowy projekt Eratosthenes Experiment
  • Projekt „Zachowaj Równowagę”

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Zbiórka makulatury w ramach II Pikniku Ekologicznego – Jasło 2015
  • Zbiórka makulatury z Fundacją „Przyjazny świat dziecka” z Warszawy
  • Zbiórka nakrętek dla uczniów ISP 12
  • Zbiórka baterii
  • Udział wolontariuszy w Narodowym Czytaniu 2015
  • Udział wolontariuszy w EKO Rabanie na jasielskim Rynku
  • Zbiórka na ludzi ubogich z Caritesem i Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta przy Starym Cmentarzu
  • Zbiórka darów na rzecz Samboru
  • Zbiórka w ramach akcji Szlachetna Paczka
  • Zbiórka „Integracja – nasza wspólna sprawa”
  • Zbiórka w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Zbiórka z Fundacją Olimpijczyk w czasie meczu charytatywnego Orłów Górskiego na MOSiR
  • Zbiórka z PCK O/Jasło na rzecz Adriana
  • Udział w obchodach miejskich 3. Maja
  • Pomoc w czasie Dnia Dziecka na Ogrodzie Jordanowskim
  • Zbiórka miejska w ramach 4. Antoniańskiego Daru Serca

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE I NAUKOWE

  • Apel katyński
  • Uroczystość pasowania na ucznia Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle
  • Wycieczka do Muzeum Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce uczniów klas I gimnazjum
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Warsztaty szkoleniowe dla uczniów gimnazjum nt. środków odurzających
  • Festiwal Piłki Nożnej z okazji 650 rocznicy nadania praw miejskich Jasłu
  • 25 – lecie 139 Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk Leopolda Lisa – Kuli
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Nr 2 w Jaśle
  • Udział w II Pikniku Ekologicznym
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Dzień Koszuli w Kratkę
  • Lekcja muzyki
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2015
  • Happening „Drzewo decyzji”
  • Koncert 650 – lecie nadania praw miejskich Jasłu „Urodziny Jasła”
  • Dyskoteka andrzejkowa
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
  • Mikołajki i dzień czapek mikołajkowych
  • Nagranie teledysku świątecznego z Urzędem Miasta w Jaśle
  • Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem
  • XX – lecie szerzenia idei integracji w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
  • Dzień Życzliwości
  • Wigilie klasowe
  • Udział w Orszaku Trzech Króli – przygotowanie sceny w JDK
  • Szkolny Konkurs „Noworoczny GIM HIT”
  • Spotkanie z podróżnikiem „Brazylia”
  • Badanie BMI (happening)
  • Warsztaty dla uczniów w ramach projektu „Archipelag Skabów”
  • Audycja EuroNet 50/50 Max
  • Dyskoteka karnawałowo – walentynkowa
  • Poczta walentynkowa
  • Czerwony dzień
  • Audycja walentynkowa
  • Rekolekcje wielkopostne
  • St. Patrick Day in our school – Dzień św. Patryka (happening i audycja radiowa)
  • Dzień na zielono
  • Dzień Otwarty
  • Prima Aprilis – Dzień na opak
  • Wyjście klas gimnazjalnych do teatru JDK na spektakl „Świętoszek”
  • Zielona Szkoła w Warszawie
  • Gimnazjalne popołudnie filmowe
  • Warsztaty profilaktyczne „Stop dla alkoholu” dla kl. II gimnazjum
  • Wizyta w Planetarium w Warszawie oraz rozmowa z brytyjskim astronautą Timmem Peak’iem przebywającym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS
  • Egzamin gimnazjalny
  • Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Finał projektu EURONET 50/50
  • Apel katyński
  • Spotkanie z prof. Sanjay’em S. Limaye z University of Wisconsin, współpracownikiem ESA i NASA
  • Prezentacje finałowe projektów badawczych Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSem Koncert w ramach 4. Antoniańskiego Daru Serca Występ uczniów ZSM Nr 3 w Jaśle na 25 – leciu Stowarzyszenia Diabetyków w Jaśle Komers klas III Gimnazjum Nr 2 z O. I. w Jaśle Udział w Żakinadzie 2016 Apel „Wspomnienie o Janie Pawle II” Uroczyste zakończenie nauki dla uczniów klas III Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Ostatnia modyfikacja: 06-07-2017/17:02:11