Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 3 miesiące 11 dni 19 godzin i 47 min.

Sukcesy 2010/11

Etap ogólnopolski

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Kalejdoskopie pamięci – Polska i Polacy w latach 1939 – 1989. Autorytet w czasach trudnych” 1m. w Polsce i 1m. w województwie – Szymon Inglot 3d.
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” - wyróżnienie II stopnia Patryk Wierdak 3d.
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu o mandat Sejmu Dzieci i Młodzieży – Monika Mickiewicz – 2g, Szymon Inglot – 3d, Dominika Żółtek, Tomasz Racławski – 2d, Gabriela Kiszka, Ilona Witkoś – 3f.

Etap wojewódzki

  • 1m. w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 - 1989” Igor Wiśniewicz 3d.
  • Międzywojewódzki Konkurs „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” w kat. „wiedzy” – 1m. Anna Matuszczak i Mirosław Garbacik 3d, w kat. „wiersz” 1m. Konrad Adamiak – 3d, 4m. Iwona Biernacka – 3d.
  • Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu „Papież Słowianin” finalistka Gabriela Kiszka – 3f.
  • Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu „Myśli Jana Pawła II” finaliści: Gabriela Kiszka, Dominik Dłuski – 3f, Karol Machowski.
  • Wojewódzki Konkurs „Archipelag Gułag” finalistka Gabriela Kiszka – 3f.
  • Wojewódzki konkurs kuratoryjny z języka angielskiego finalista Szymon Inglot – 3d.
  • Kuratoryjny Konkurs z Historii – finaliści: Szymon Inglot – 3d, Krzysztof Kapłon – 2d.
  • Kuratoryjny Konkurs z biologii – finaliści: Alicja Świątek, Tomasz Racławski – 2d.
  • Wojewódzki Konkurs „Jestem aktorem” w kat. „recytacja” wyróżnienie Aleksandra Leśniak – 2a SP12, wyróżnienie oraz tytuł „Osobowość sceniczna” Szymon Michałowski – 3a SP12.

Etap rejonowy/powiatowy

  • Powiatowy Konkurs „Osiągnięcia Starożytnych” – 1 m. Gabriela Kiszka 3f
  • I Powiatowy Konkurs „Mity w słowie dźwięku i obrazie” – 1 m. w kat. „Słowo” Anna Matuszczak, Wiktoria Hendzel, Małgorzata Kotlinowska, Iwona Biernacka, Maciej Dubiel – uczniowie kl. 3d, Monika Mickiewicz, Karol Machowski, Sebastian Źrebiec, Aleksandra Gałuszka – 2g, Izabela Filip 2e, wyróżnienie w kat. „Dźwięk” – Izabela Filip, Izabela Sokołowska, w kat. „Obraz” 3 m. Dominika Cichy, wyróżnienie Kinga Hawrylik.
  • „Turniej wiedzy o Jaśle” 1m. Natalia Socha, Iwona Biernacka, Szymon Inglot – 3d, 2m. Kinga Stój, Wiktoria Hendzel – 3d, Monika Mickiewicz – 2g.
  • VI Konkurs Powiatowy „Europa nasz dom” 1m. Gabriela Kiszka, Ilona Witkoś – 3F, Dominika Żółtek – 2d.
  • III Powiatowy Konkurs Plastyczno-Historyczny w kat. „historycznej” 1m. Gabriela Kiszka – 3f.
  • III Powiatowy Konkurs Humanistyczny 1m. Iwona Biernacka – 3d, 2m. Anna Matuszczak – 3d, laureatka Karolina Gajecka – 3b, wyróżnienie Kamila Piękoś.
  • Powiatowy Konkurs „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” w kat. „literackiej” 1m. Karolina Gajecka – 3b, 3m. Joanna Moskal.
  • IX Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Autoportret” Skołyszyn 2011 3m. Iwona Biernacka – 3d, wyróżnienia: Larysa Rak – 2b, Jakub Grzebień – 2e.
  • X Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa 1m. w kat klas drugich Anna Szajna – 2d.
  • VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych „Mistrz matematyki” wyróżnienie Aleksandra Flis – 1b.
  • X Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich 1m. Anna Szajna, Alicja Świątek – 2d, 3m. Tomasz Racławski – 2d.
  • XII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich wyróżnienie Kacper Mikołajczyk, Szymon Inglot – 3d.
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich „Omnibus” 3m. Krzysztof Kapłon – 2d.
  • Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Państwa DACH” 3m. Izabela Filip – 2e, Małgorzata Kotlinowska – 3d.
  • Powiatowy Konkurs „Zostań poliglotą” 2m. Jakub Bieleń, Karolina Jasiewicz – 2d.
  • Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „On the Roll” wyróżnienie Iwona Biernacka – 3d.
  • Powiatowy konkurs z geografii „Cudze chwalicie swego nie znacie” 2m. Gabriela Kiszka – 3f, wyróżnienie Iwona Biernacka, Wiktoria Hendzel – 3d.
  • Powiatowy konkurs z geografii „Odkryj Europę” 2m. Jakub Bieleń – 2d, wyróżnienie Krzysztof Kapłon – 2d.
  • Finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju BRD 2m. drużyna w składzie: Krzysztof Kapłon, Jacek Gryziec, Piotr Urban – 2d, 1m. indywidualnie Krzysztof Kapłon – 2d.
  • Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Zielona ścieżka gimnazjalisty” 1m. dla szkoły, 2 m. w kat. „ekologicznej” Tomasz Racławski – 2d, Jakub Wróbel – 1e.

Etap gminny

  • Eliminacje Rejonowego konkursu teoretycznego PCK „ Stop dla alkoholu w naszej szkole” 2m. Martyna Szewc – 2a.
  • Eliminacje Rejonowego konkursu plastycznego PCK „Stop dla alkoholu w naszej szkole” 1m. Monika Warchoł – 2c, 3m. Julia Boczar – 2c.
  • III Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS 2m. Sylwia Jurczak – 2a, Aneta Pasterczyk – 3a, Martyna Szewc – 2a.
  • Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 3m. Aleksandra Szyk – 2d.
  • III Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej wyróżnienie Przemysław Wojnarowicz 1b SP12, Katarzyna Sokołowska 1a SP12.
  • II Międzyszkolny Konkurs „Cztery Pory Roku” w kat. „wiedza” wyróżnienie Patrycja Kolbusz – 3a SP12.
  • VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „Zdrowie to bezcenny skarb” 1m. Daria Hap, Mateusz Koba i Szymon Michałowski SP12.

Sport

Etap wojewódzki

  • 2 miejsce Mikołaj Rak – 1b SP12
  • wyróżnienie dla SKIGROUP (Oliwia Gunia, Malwina Karamon) w Mistrzostwach Podkarpackiego OZN w slalomie

Etap powiatowy

  • 1 miejsce w Turnieju „Coca Cola Cup”

Etap gminny

  • 1 miejsce w Turnieju piłki nożnej gimnazjów
  • 3 miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki siatkowej chłopców.
  • 1 miejsce w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
  • 1 miejsce Jakub Byczek – 2a SP12, Daria Hap – 3a SP12, Kinga Rzońca – 2a SP12, 2 miejsce Marta Ulaszek – 2a SP12, Krystian Wojtarowicz – 2b SP12, 3 miejsce Aleksandra Czerkowicz – 2a SP12 w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w pływaniu
  • III miejsce Aleksandra Czerkowicz – 2a SP12 w Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w Judo.
  • 1 miejsce Gabriela Panaś – 2b SP12, Aleksandra Czerkowicz – 2a SP12, 3 miejsce Mateusz Ostalecki – 2b SP12, Dawid Panaś – 3a SP12 w Miejskim Turnieju Judo o Puchar Prezesa „Gamratu”.

Udział szkoły w przeglądach artystycznych

Etap wojewódzki

  • Międzywojewódzki konkurs „Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza” – kategoria plastyczna 3 miejsce Patryk Wierdak – 3d, 5 miejsce Marzena Merkwa – 1a, wyróżnienie Patrycja Potrawska – 1a.
  • VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” nagroda dla Wiktorii Śliwy – 3a SP12.
  • Wojewódzki Konkurs „Jestem aktorem” w kat. „inscenizacja piosenki” wyróżnienie Szymon Michałowski, Patrycja Kolbusz, Jakub Fila – 3a SP12.
  • III Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych 1 miejsce Daria Hap, Mateusz Koba, Szymon Michałowski – SP12.

Etap powiatowy

  • 2 miejsce w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Trzcinicy.
  • Powiatowy Konkurs „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” w kat. „plastycznej” 2 miejsce Marzena Merkwa – 1a.
  • „Zielona ścieżka gimnazjalisty” w kat. „wokalnej” 1 miejsce Anna Szajna – 2 d.
  • Powiatowy Konkurs „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” w kat. „wokalnej” 2 miejsce Izabela Filip – 2e, wyróżnienia Eliza Wiśniewicz – 2h.
  • XI Muzyczne Prezentacje uczniów SP „Szkolne hity” wyróżnienie Przemysław Wojnarowicz – 1b SP12.
  • Powiatowy Festiwal Piosenki Turystycznej Szkół Podstawowych 3 miejsce SP 12.

Etap gminny

  • Konkurs „Dekalog dla Polaków” 1 miejsce Marzena Merkwa – 1a, 2 miejsce Kinga Hawrylik – 2d, wyróżnienie Paulina Ulman – 2g, Dominika Cichy – 2e, w kat „wokalnej” 1 miejsce Anna Szajna – 2d, Izabela Filip – 2e, 2 miejsce Eliza Wiśniewicz – 2h.
  • Międzyszkolny Konkurs „Cztery pory roku” w kat. „plastycznej” i „śpiew” wyróżnienie Aleksandra Leśniak – 2a SP12,
  • XIV Konkurs Plastyczny na wielkanocną Pisankę „Ale jajo” nagroda dla Aleksandry Szewczuk, Adrianny Soczek – 2a SP12, Gabrieli Panaś – 2b SP12.