Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 3 miesiące 9 dni 15 godzin i 52 min.

Sukcesy 2009/2010

Konkursy międzynarodowe

  • wyróżnienie dla Piotra Zająca (I d) w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Chopin – inspirator wyobraźni”

Konkursy ogólnopolskie

  • II miejsce Karoliny Gajeckiej (II b) w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w kategorii: wiersz i w kategorii: proza
  • zakwalifikowanie się Pawła Dubiela (III f) do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „Inter sieć”
  • tytuł laureata dla Michała Hapa (III f), Łukasza Dobrowolskiego (I d), Tomasza Racławskiego (I d) i Alicji Świątek (I d) w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyka Oxford Plus
  • tytuł laureata I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla: Anny Matyszczak, Bartłomieja Burblisa i Jakuba Bielenia
  • tytuł laureata I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla: Aleksandra Boczara, Arkadiusza Kopcia, Iwony Biernackiej, Natalii Budziak i Szymona Inglota
  • tytuł laureata II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla: Aleksandry Szyk i Karoliny Skiby
  • tytuł laureata III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla Łukasza Dobrowolskiego
  • tytuł laureata IV stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla:Igora Wiśniewicza, Michała Nocka i Michała Hapa
  • tytuł laureata V stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Test Oxford Plus XV Edycja dla Pawła Świątka
  • III miejsce zespołowo w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Patriotyzm – z pokolenia na pokolenie”
  • tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Historia Bliska” dla zespołu: Kinga Roczniak, Karolina Skiba, Michał Hap

Konkursy międzywojewódzkie

  • I miejsce zespołowo w Międzywojewódzkim Konkursie "Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza" dla drużyny w składzie: Patrycja Lechwar, Michał Hap, Paweł Dubiel
  • I miejsce Magdaleny Myśliwiec (III f) i III miejsce Iwony Biernackiej w Międzywojewódzkim Konkursie "Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza" /kategoria literacka/

Konkursy wojewódzkie

Kilkoro uczniów Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle uzyskało tytuł laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty.

Laureaci to:

Paweł Dubiel - fizyka

W gronie finalistów znaleźli się:

Agnieszka Budziak – historia

Aleksander Boczar – język angielski

Patrycja Kozicka – język angielski

Patrycja Kozicka - biologia

  • wyróżnienie dla Karoliny Gajeckiej (II b) w II Podkarpackim Plenerze Dziennikarskim
  • tytuły laureatów wojewódzkich w Konkursie o Mandat Posła XVI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży dla Kamili Ciupek (III a), Michała Hapa (III f) i Katarzyny Szeteli (III d), którzy podczas obrad reprezentowali województwo podkarpackie

W I semestrze bieżącego roku szkolnego w całej Polsce przeprowadzono eliminacje, które miały na celu wyłonienie młodych parlamentarzystów. Trudną drogę zmagań na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim pomyślnie przeszło troje uczniów Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 , którzy (jako jedyni przedstawiciele Jasła) reprezentowali miasto, powiat i województwo w czasie obrad na Wiejskiej. Ich obecność w sejmowych ławach stanowi dowód dojrzałości i zaangażowania w sprawy polityki rozumianej jako działanie na rzecz wspólnego dobra.

  • I miejsce Kamili Ciupek (III a) w pchnięciu kulą w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt
  • I miejsce w województwie Michała Hapa w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”
  • Michał Hap laureatem i Szymon Inglot finalistą Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Religijnego „Moje Westerplatte”
  • tytuł laureata w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego konkursu „Ocal okruchy historii – młodzież buduje muzea” dla Michała Hapa, Krystiana Krasa, Małgorzaty Wojnarowicz i Rafała Henzla
  • Agnieszka Budziak i Patrycja Lechwar – finalistkami etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
  • nagroda dla zespołu „Amadeusz” w wojewódzkim konkursie „Na nutę kantyczek”
  • II miejsce druhny Katarzyny Stęgowskiej w Chorągwianym Konkursie Recytatorskim „Strofy o ojczyźnie”

Konkursy regionalne

  • II miejsce Przemysława Janasa i wyróżnienia dla Szymona Płaziaka i Karola Juszczyka w konkursie fotograficznym „Zimowe fotografie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju

Konkursy powiatowe

  • I miejsce Pauliny Rydarowicz (III d) i II miejsce Patrycji Kozickiej (III d) w II Powiatowym Konkursie Humanistycznym „Odeszli z różą w sercu. Kolumbowie”
  • II miejsce Patryka Wierdaka z kl. II d w V Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” /kategoria plastyczna/
  • I miejsce w Turnieju Wiedzy o Jaśle dla zespołu w składzie: Alicja Pacocha, Gabriela Poliwka, Michał Hap
  • II miejsce w Turnieju Wiedzy o Jaśle dla zespołu w składzie: Katarzyna Szetela, Paulina Rydarowicz, Patrycja Lechwar
  • I miejsce w Finale Powiatowym XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym drużyny w składzie: Piotr Kotlinowski, Kamil Źrebiec, Piotr Zając
  • I miejsce zespołowo w Powiatowym Konkursie Historycznym „Zabytki sakralne Jasła i Regionu Jasielskiego” dla Patrycji Kozickiej, Kamili Ciupek, Pauliny Rydarowicz
  • I miejsce Iwony Wszołek ( II f), II miejsce Natalii Ulaszek (III c) i wyróżnienie Estery Stygar (III c) w II Powiatowym Konkursie Historyczno – Plastycznym „Stonehange”
  • I miejsce Karoliny Gryboś (II f) i III miejsce Natalii Ulaszek (III c) w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” /kategoria plastyczna/
  • I miejsce zespołowo w eliminacjach miejskich Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie dla drużyny w składzie:Piotr Zając, Kamil Źrebiec, Piotr Kotlinowski
  • III miejsce Kingi Hawrylik (I d) w zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Jaśle konkursie plastycznym „Prawda i pamięć o zbrodni katyńskiej”
  • I miejsce Karoliny Gajeckiej (II b) w V Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” /kategoria literacka/
  • II miejsce Patrycji Kozickiej (III d) i wyróżnienie dla Pauliny Rydarowicz w V Powiatowym Konkursie „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” /kategoria recytatorska/
  • wyróżnienie dla Pauliny Marchewki (II c) w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • wyróżnienie dla Dominiki Klęby i Anny Dykas w konkursie fotograficznym „Życie codzienne w Jaśle”
  • wyróżnienie dla Szymona Inglota (II d) w powiatowym konkursie recytatorskim „Leksykon uczuć”
  • II miejsce M. Dybaś, Anny Matyszczak i Iwony Biernackiej w XI Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty” /kategoria literacka/
  • III miejsce Aleksandra Boczara (III d) w konkursie „Promocja Zdrowego Stylu Życia”zorganizowanym przez Rejonowy Zarząd PCK w Jaśle
  • I miejsce Patryka Kmiotka (III a) i III miejsce Kamili Ciupek (III a) w konkursie „Stop dla alkoholu w waszej szkole”zorganizowanym przez Rejonowy Zarząd PCK w Jaśle
  • wyróżnienie dla Aleksandry Augustyn (I e), Dominiki Forystek (I e) i Przemysława Janasa (I e) w Konkursie Ekologicznym „Jasło – miastem czystości”
  • III miejsce Alicji Świątek (I d), IV miejsce Tomasza Racławskiego (I d) oraz wyróżnienia dla Anny Szajny (I d), Jakuba Bielenia (I d) i Aleksandry Nawracaj (I d) w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas I „Mistrz matematyki”
  • I miejsce Patrycji Kozickiej (III d) i Kamili Ciupek (III a) w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty”
  • I miejsce Patrycji Kozickiej (III d), Gabrieli Poliwki (III d) i Piotra Sorysa (III b) w Powiatowym Konkursie o Racjonalnym Żywieniu
  • I miejsce zespołowo w części sportowej Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Zielona Ścieżka Gimnazjalisty”
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców w ramach akcji „Bezpieczna szkoła”
  • II miejsce zespołowo w VIII Powiatowym Konkursie Międzygimnazjalnym zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle (skład drużyny: Katarzyna Szetela , Paweł Dubiel, Patrycja Kozicka)
  • II miejsce Iwony Biernackiej (II d), III miejsce Dominika Dłuskiego (III f) i wyróżnienie dla Mateusza Wojdyły (II f) w VIII Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej „Muzyka Chopina – graficzne interpretacje”
  • I miejsce Aleksandra Boczara i Patrycji Kozickiej w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Państwa DACH”
  • wyróżnienie dla Michała Hapa (III f) w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas III
  • wyróżnienia dla Anny Szajny (I d), Jakuba Bielenia (I d), Katarzyny Szeteli (III d)i Katarzyny Sieńkowskiej (III d) w IX Jasielskim Konkursie Matematycznym im. Hugona Steinhausa
  • III miejsce Gabrieli Kiszki (II f) i wyróżnienie dla Mateusza Wojdyły (II f) w Powiatowym Konkursie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”
  • wyróżnienia dla Jakuba Bielenia (I d), Agnieszki Budziak (III d) i Alicji Pacochy (III d) w Powiatowym Konkursie „Odkryj Europę”
  • I miejsce Kamili Ciupek (III a) w pchnięciu kulą w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Dziewcząt
  • III miejsce Kamili Rynkar, Pauliny Słowik, Kamili Ciupek, Ilony Góry w Powiatowej Sztafecie Dziewcząt 4x100 m
  • I miejsce Kamila Gorczycy, I miejsce Natalii Orloł, II miejsce Izabeli Gajdy, III miejsce Anety Pasterczyk , III miejsce Sylwii Jurczak w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych „O Złoty Liść Dębu”
  • I miejsce Konrada Forysia (III e)w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Chłopców (300m)
  • I miejsce Konrada Żychowskiego w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Chłopców (1000m)
  • III miejsce Kamila Gorczycy (III b) w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Chłopców (100m)
  • III miejsce Michała Szarka w pchnięciu kulą w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych Chłopców
  • I miejsce w Halowym Festiwalu Piłkarskim Chłopców Szkół Gimnazjalnych
  • II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki Koszykowej Chłopców
  • II miejsce w Miejskiej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Chłopców
  • I miejsce patrolu 139 DH „Lisy” w Hufcowym Biegu Patrolowym w ramach Tygodnia Bohatera Hufca
  • I miejsce zespołu w Hufcowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej
  • I miejsce Katarzyny Stęgowskiej, II miejsca Aleksandry Niemiec i Angeliki Luli oraz III miejsce Aleksandry Nawracaj w Hufcowym Konkursie Recytatorskim „Strofy o ojczyźnie”
  • 4 zwycięstwa druhen Jagody Furmanek, Magdaleny Szopy i druhów Kamila Gorczycy, Kosmy Urama w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych „O Złoty Liść Dębu”

Inne sukcesy:

  • Dyplom uznania dla 139 DH „Lisy” za kilkuletni aktywny udział w kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”
  • Nauczyciel historii Pan Wiesław Hap został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Patriotyzm – z pokolenia na pokolenie” w kategorii nauczycieli na konspekty o tematyce katyńskiej