Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 3 miesiące 11 dni 12 godzin i 25 min.
2006/2007


Konkursy przedmiotowe

Konkursy kuratoryjne
- biologia - T. Ochwat III i, K. Machoś II d

- informatyka - P. Szajna II d, M. Skała II c, K. Czajka IIIc

- geografia - A. Cygan III c

- j. angielski - K. Ostapińska III c



Etap powiatowy

- Konkurs na najciekawszą stronę internetową o Jaśle zorganizowany przez MBP - I miejsce S. Jarecki III k

- Powiatowy Konkurs dla szkół gimnazjalnych "Odpady - nasz wspólny problem" - I miejsce J. Potrawska III a, D. Bazan III a, P. Małek III c

- Konkurs "Moja ulubiona jasielska legenda" organizowany przez MBP - wyróznienia A. Cygan III c, E. Prajsnar I c

- Powiatowy Konkurs na bożonarodzeniową kartkę, ozdobę i stroik świąteczny organizowany przez JFRTK - laureatka E. Krupa II f

- Powiatowy konkurs recytatorski poezji religijnej "Poezja łączy ludzi pozornie dalekich od siebie" - wyróżnienie P. Wnęk II b

- II Powiatowy Konkurs "Ojciec Św. Jan Paweł II - przyjaciel młodych" - kat. recytacja - I miejsce P. Wnęk II b, II miejsce K. Żuklińska III c, kat. śpiew - I miejsce M. Zając III b, kat. literacka - I miejsce K. Ostapińska III c, II miejsce A. Goleń III c

- Konkurs Powiatowy "Zostań poliglotą" - II miejce zespołowo, indywidualnie j. ang. - P. Wanat II b, indywidualnie j. niem. - E. Sporniak II d

- Powiatowy Konkurs na grafikę komputerową "Moje ulubione miejsce - Skołyszyn" - I miejsce B. Jarosz II i, III miejsce A. Cygan III c, wyróżnienia: K. Chochołek II c, K. Śmietana II b, M. Kapanowska III d

- Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Zielona Ścieżka Gimnazjalisty" - I miesce drużynowo, kat. wiedza - M. Owczarski III k, P. Małek III c, P. Jodłowski III k, kat. literacka - A. Goleń III c

- XV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życie PCK - I miejsce w eliminacjach rejonowych i awans do eliminacji okręgowych - K. Czajka III c

- Powiatowy Konkurs Ekologiczny organizowany przez Gim 1 - VI miejsce - E. Skrzyszowska III f, D. Matuszewski III d

- Powiatowy Konkurs Historyczny organizowany przez POEN "Wybitni ludzie jasielszczyzny" - II mijesce M. Łozyniak II d, IV miejsce K. Szaro I f, VI miejsce K. Spólnik II g

- Powiatowy Konkurs Fizyczny - III miejsce P. Szajna II d

- Powiatowy Konkurs Geograficzny - III miejsce M. Zwoliński III j, A. Cygan III c

- Powiatowy Konkurs "Cudze chwalicie swego nie znacie" - wyróżnienie M. Owczarski III k, P. Jodłowski III k

- Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - II miejsce M. Łozyniak II d

- Konkurs "przeciwdziałanie przemocy w rodzinie, w środowisku lokalnym powiatu jasielskiego" organizowany przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej - I. Karamon II a, K. Twaróg III i

- VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. III - wyróżnienia A. Władyka III c, S. Czech III c

- Powiatowy Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa - II miejsce M. Pisz Ic, IV miejsce S. Sepioł I c, I miejsce P. Szajna II d, I miejsce A. Cygan III c

- VI Powiatowy Konkurs Matematyczny - I miejsce M. Skała II c, II miejsce P. Szajna II d, III miejsce K. Chochołek II c, IV miejsce P. Pacocha

Etap wojewódzki

- Ogólnopolski Konkurs historyczny "Czy twoje serce bije dla Polski ..." - etap wojewódzki - I miejsce K. Gorczyca II g

- Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - etap wojewózki - II miejsce J. Berowska

- Międzywojewódzki Konkurs "Życie i działaność Ignacego Łukasiewicza" - kat. poetycka - I miejsce A. Cygan III c, IV miejsce P. Wanat II b, kat. wiedza - I miejsce A. Cygan, M. Łozyniak, K. Barczentewicz, kat. plastyczna - II miejsce J. Cygan I c

- Ogólnopolski Konkurs BRD - finał wojewódzki - X miejsce M. Łozyniak, P. Sokołowski, M. Rąpała

- Konkurs o Puchar Dyrektora WORD - IV miejsce M. Łozyniak, P. Sokołowski, M. Rapała

- Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Sacrum w literaturze i sztuce" - finalistka P. Wnęk II b

- Wojewózki Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego - laureatka K. Ostapińska III c

- Wojewózka Olimpiada "Promocja zdrowego stylu życia" - IV miejsce K Czajak III c

- Ogólnpolski Konkurs Ekonomiczny "Z klasy do kasy" - XXXXVII i XXXXIX miejsce w województwie drużyn

- V Wojewózki Konkurs Informatyczny "Nauka z komputerem 2007" - wyróżnienie M. Juszczyk

Etap ogólnopolski

- Ogólnopolski Konkurs "Związki mojej miejscowości z WP" - kat. literacka - I miejsce M. Dybaś

- Kwalifikacja do finału Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ 2007 - K. Czajka

- Ogólnopolski Konkurs o mandat posła Sejmu Dzieci i Młodzieży - Ż. Budnik II g, I. Kosiek II g, K. Ostapińska IIIc

- Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Historia bliska - niepokorni XX wieku" - laureaci: N. Korczykowska, K. Spólnik, M. Juszczyk, K. Kwilosz, T. Pachana

- Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" - tytuł "taona" uzyskał P. Buglewicz

- I Międzynarodowy Karpacki Konkurs Informatyczny - P. Szajna

Inne osiągnięcia

- Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożąrniczej - II miejsce w powiecie M. Łozyniak

- Ogólnopolski Konkurs BRD - I miejsce drużynowo w powiecie M. Rąpała, M. Łozyniak, P. Sokołowski

- Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez LO w Kołaczycach - I miejsce A. Cygan III c

- V Konkurs Przedmiotó Przyrodniczych - laureaci: R. Matysik, T. Ochwat

- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Oxford Matematyka Plus" - laureatka A. Kosiek I c

- Europejski dzień bez samochodu - konkurs międzyszkolny - I miejsce drużynowo: M. Łozyniak, M. Rąpała, P. Sokołowski, M. Skiba

- IX Turniej Wiedzy o Regionie Jasielskim - I miejsce M. Łozyniak, III miejsce K. Spólnik, K. Szaro

- Regionalny Konkurs Wielkanocny - kat. grafika komputerowa - laureaci: K. Chochołek II g, K. Uram II c, D. Gołąbek II b, wyróżnienie N. Korczykowska II g, kat. ozdoba - laureaci: M.Kuchta I h, G. Muzyka I f

- Konkurs Języka Angieksliego organizowany przez I LO w Jaśle "English Pass-Port" - K. Ostapińska IIIc

- XVI Turniej Wiedzy o Jaśle - I miejsce K. Szaro, P. Skołowski, M. Łozyniak, II miejsce K. Spólnik, K. Lipka, M. Dybaś

- Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez POEN - K. Betlej, M. Domowicz II c

- Turniej Wiedzy Pożarniczej w Gminie - Miasto Jasło 2007 - I miejsce M. Łozyniak

Organizowane przez szkołę konkursy wewnątrzszkolne i międzyszkolne

- VII edycja konkursu "Wiedzy o Starożytności" - III miejsce K. Szpyrka III c

- I edycja konkursu "Wiedzy o Harrym Potterze"

- Dzień Życzliwości - kat. plakat - Marcin i Michał Dybaś I d, kat. wiersz - M. Szustkiewicz II d, kat. bajka - klasa III b, kodeks przeciłdziałąnia przemocy - klasa I i

- Wewnątrzszkolny Konkurs grafiki komputerowej na najładnijsza kartkę bożonarodzeniową - I miejsce K. Szaro I f, II miejsce K. Chochołek II f, III miejsce M. Skiba II d, nagroda publiczności A. Fryszkowska II i

- Konkurs szkolny "Mistrz klawiatury" dla klas II - I miejsce P. Wantuch II c, II miejsce P. Szajna II d, III miejsce K. Mastej II k

- Konkurs recytatorski - I miejsce P. Wnęk II b, II miejsce K. Żuklińska III c, III miejsce K. Wilczak III c

- Konkurs "Czy znasz swój język ojczysty?" - I miejsce P. Szajna II d, II miejsce E. Garbacik, A. Boroń, III miejsce M. Walczyk I a

- Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I (słownictwo) - I miejsce G. Mróz I b, II miejsce Ł.Sokołowski I g, III miejsce M. Walczyk I a, N. Klar I e

- Szkolny Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych - I miejsce M. Rapała III f, II miejsce P. Pacocha II c, III miejsce K. Barzyk II c, U. Sitek II i

- Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I "Mistrz liczb wymiernych" - I miejsce J. Adam, J. Cygan, S. Janusz, A. Kosiek, II miejsce M. Lubaś, J. Mastej, III miejsce M. Jurusik, M. Pisz, M. Samborska, S. Sepioł

SPORT
Etap powiatowy

- III miejsce w PowiatowychSztafetowych Biegach Przełajowych

- V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w tenicie stołowym

- I miejsce w Powiatowych Zawodach Cheerleaders

- V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłec ręcznej dziewcząt

- II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców

- III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców w ramach akcji "Bezpieczna szkoła"

Etap rejonowy

- IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

- IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt

Etap wojewódzki

- VIII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w pływaniu - A. Bania I d (50 m styl motylkowy)

- III miejsce w półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu - M. Najbar III c (50 m styl klasyczny)

- VII miejsce drużynowo w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w pływaniu

Inne osiągnięcia

- Powiatowe Biegi Przełajowe "O złoty liść dębu" - I miejsce W. Serwa i K. Bigos, II miejsce M. Rąpałą, III miejsce D. Stasiowski

- W ramach akcji "Rusz się człowieku" - kat. "Król strzelców" K. Stygar, kat. "Najlepszy zawodnik" K. Zając, kat. "Najlepszy bramkarz" R. Kmiecik

Udział szkoły w przeglądach artystycznych
Etap powiatowy

- Powiatowy Konkurs Piosenki "Love me tender" - wyróżnienie K. Zajdel

- Powiatowy Konkurs Piosenki Literackiej "Namuzowywanie" - II miejsce M. Dybaś i K. Chochołek

- Powiatowy Konkurs Poezji Jana Pawła II - I miejsce M. Zając III b

- Poczet wybitnych Jaślan i ludzi związanych z regionem - II miejsce J. Berowska II k

- Konkurs MBP "Moja ulubiona legenda jasielska" - wyróżnienia A. Cygan III c, E. Prajsnar I c

- Bożonarodzeniowa kartka, stroik iozdoba choinkowa - kat. ozdoba - laureatka M. Kutyna, kat. kartka - laureaci: M. Woźniacka II d, K. Koś I d, E. Krupa II f

- Regionalny Konkurs na palmę i ozdobę wielkanocną - kat. kartka - K. Koś I d

- Powiatowy Konkurs "Zielona Ścieżka Gimnazjalisty" - III miejsce W. Sajdak I g, IV miejsce E. Krupa II f

- Regionalny Konkurs Wielkanocny - M. Kuchta, G. Muzyka

Etap wojewódzki

- I miejsce na XIII Wojewózkiej Giełdzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Dukli - I. Lenart, M. Niklewicz, W. Serwa, J. Barański

- Europejski Dzień bez Samochodu - II miejsce P. Sokołowski II d, III miejsce M. Skiba II d

- Konkurs zorganizowany przez WSSE w Rzeszowie i Stowarzyszenie POMOST "Porozmawiajmy o AIDS" - 10 miejsce E. Krupa II f

- Międzywojewózki Konkurs "Życie i działaność Ignacego Łukasiewicza" - II miejsce J. Cygan I c, IV miejsce J. Berowska II k

Inne osiągnięcia

- XII Konkurs Kolęd i pastorałek "Na Nutę Kantyczek" - III miejsce K. Zajdel, wyróżnienie Chór "Amadeusz"

- I miejsce 139 DH "Lisy" w Hufcowym Konkursie Piosenki Harcerskiej

- I miejsce 139 DH "Lisy" w Chorągwianym Konkursie Piosenki Harcerskiej

- Hufcowy Konkurs Recytatorski "Strofy o Ojczyźnie" - II miejsce M. Rąpała III f, III miejsce K. Stęgowska II a, wyróżnienie T. Pachana

- Konkurs fotograficzny "Wspomnienie wakacyjnego wypoczynku" - kat. Zabytki Jasielszczyzny - I miejsce E. Prajsnar I c, kat. Odkrywamy Trzcinicę - III miejsce E. Prajsnar I c, kat. Wakacje w moim obiektywie - I miejsce T. Ochwat III i

- Konkurs fotograficzny "Jasło Moje Miasto" - nagroda główna E. Prajsnar I c

Uroczystości państwowe i miejskie, w których uczestniczyła reprezentacja szkoły

- 11 listopada - Święto Niepodległości

- 3 maja - Święto Konstytucji 3 maja

Wykaz imprez rekreacyjnych i turystyczno-krajoznawczych organizowanych przez szkołę

- Tygodniowy wyjazd językowy do Wielkiej Brytanii i pobyt w Londynie zorganizowany dla uczniów przez nauczycieli języka angielskiego

- Święto Szkoły

- Dzień Żaka

- Dzień Życzliwośći

- Dzień Europejski

- Wyjazd reprezentacji młodzieży w ramach programu Socrates - Comenius do Hiszpanii i Słowacji

- Wymiana młodzieżowa ze szkołą w Szegedzie na Węgrzech

- Rajd turystyczno - krajoznawczy do Ciężkowic i Kąśnej Dolnej

- Rajd turystyczno - krajoznawczy do Stępiny i Rezerwatu Góry Chełm

- Sprzątanie świata

- Integracja na sportowo

- Dzień Otwarty

Działalność charytatywna

- Zbiórka żywności w ramach akcji "Podziel się posiłkiem"

- Zbiórka "Góra grosza"

- Zbiórka miejska w ramach akcji Noworoczny Dar

- Przygotowanie paczek żywnościowych dla najuboższych

- Odwiedziny wolontariuszy w jasielskim szpitalu na oddziale alergologii i pediatrii.

- Zbiórka miejska w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy