Przeskocz do treści
Strona istnieje 19 lat 1 miesiąc 14 dni 23 godziny i 40 min.

2005/2006

Konkursy przedmiotowe

Etap powiatowy

  • Powiatowy Konkurs Matematyczny im. H. Sterinhausa - II miejsce M. Węgrzyn III d, III miejsce M. Litwicki III d, V miejsce Aleksandra Włądyka II c
  • Powiatowy Konkurs Fizyczny - II miejsce Tomasz Chochołek III j, III miejsce Michał Litwicki III d
  • Powiatowy Konkursa Ekologiczny "Zielona Ścieżka Gimnazjalisty" - kat. wiedza - I miejsce drużynowo (Mateusz Berkowicz, Mateusz Małek, Mateusz Owczarski), kat. literacka - III miejsce Agnieszka Goleń II c, kat. plastyczna - I miejsce Magdalena Kutyna, III miejsce Justyna Berowska, V miejsce Kinga Ostapińska
  • V Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II - IV miejsce Anna Cygan II c
  • Powiatow Konkurs Geograficzny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" - I miejsce Kamila Wilczak II c, Aleksandra Władyka II c
  • Powiatowy Konkurs "Ojciec święty Jan Paweł II przyjaciel młodych" - kat. literacka - II miejsce Agnieszka Goleń II c; kat. prezentacja słowno - muzyczna - I miejsce Paulina Forystek III f, II miejsce Paulina Wnęk I b
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny organizowany przez II LO - II miejsce Michał Węgrzyn III d
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas II - I miejsce Paweł Szajna I d, III miejsce Przemysław Sokołowski I d, VI miejsce Maciej Skała I d
  • IV Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej - I miejsce magdalena Kapanowska II d
  • Powiatowy Konkurs J. angielskiego "English PASS-PORT" - I miejsce Gabriela Bieńkowska III d, VIII miejsce Michał Litwicki III d
  • Powiatowy Konkurs J. angielskiego "On-the-Roll 2006" - V miejsce Gabriela Bieńkowska III d
  • Powiatowy Turniej Wiedzy o Regionie Jasielskim - I miejsce Wojciech Wantuch III h, Tomasz Chochołek III j, II miejsce Marcin Rodzinka III h
  • XV Turniej Wiedzy o Jaśle - I miejsce (Anna Cygan, Wojciech Wantuch, Tomasz Chochołek), III miejsce (Marcin Rodzinka, Łukasz Gac, Maciej Berek)
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Historii Sportu "Polacy w finałach mistrzostw świata w piłce nożnej 1938 - 2002" - I miejsce Przemysław Sokołowski I d, II miejsce Piotr Pacocha I c, III miejsce Kamil Myśliwiec III j; kat. plastyczna - I miejsce Magdalena Kutyna I c, II miejsce Kinga Ostapińska II c, Magdalena Stygar III g, III miejsce Klaudia Żuklińska II c
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy "Historia Mundiali" - I miejsce zespołowo (Przemysław Sokołowski, Piotr Pacocha, Kamil Myśliwiec), II miejsce zespołowo (K. Czajka, A. Lackosz, W. Gnat)
  • Powiatowy Konkurs "Od pomysłu do sukcesu" organizowany przez MBP z grantu NBP - II miejsce Małgorzata Tulaeja, Beata Moskal Ib, V miejsce Paulina Wanat, Dominika Gołąbek Ib, VII miejsce Katarzyna Sanicka, Klaudia Polar III d
  • Powiatowy Konkurs "Bezpieczne wakacje 2006" - IV miejsce Tomasz Chochołek III j, V miejsce zespołowo (Maciej Berek, Mateusz Berkowcz, Tomasz Chochołek)
  • Powiatowy Konkurs "Europa nasz dom" - III miejsce drużynowo (Gabriela Bieńkowska, Gabriela Kopeć, Kamil Koś IIId)
  • Powiatowy Konkurs "Samorządność na Ziemi Jasielskiej" - III miejsce i V miejsce drużynowo

Etap wojewódzki

Wojewódzkie Konkursy Kuratoryjne

  • matematyka - laureat M. Węgrzyn III d
  • fizyka - finalista M. Litwicki III d
  • j. angielski - laureatka G. Bieńkowska III d
  • j. polski - laureatka Kinga Ostapińska II c
  • chemia - finalista Maciej Berek III j
  • Wojewózki Konkurs "Ocalić od zapomnienia" IPN w Rzeszowie - I miejsce Marcin Ruszaj III h, wyróżnienie I stopnia Martyna Warchoł III g
  • Międzywojewózki Konkurs Wiedzy "Życie i działalność Ignacego Łukasiewicza" - I miejsce Anna Cygan II c, Łukasz gac III h, Przemysław Mazur III h; kat. poetycka - I miejsce Kinga Ostapińska II c, III miejsce Weronika Leśniak II c; kat. plastyczna - II miejsce Konrad Tereszkiewicz I j, III miejsce Małgorzata Kłosowska III k, IV miejsce Justyna Bialik III a, Aleksandra Władyka II c
  • IV Wojewózki Konkurs "Nauka z komputerem 2006" - wyróżnienie Justyna Bialik III a

Etap ogólnopolski

  • IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć" dla szkół średnich i gimnajów - Paweł Szajna 1 d
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - III miejsce Magdalena Stygar III g, wyróżnienie: Małgorzata Dybaś, Tomasz Pachana, Mateusz Juszczyk, Katarzyna Chochołek
  • Ogólnopolski Konkurs o mandat posła Sejmu Dzieci i Młodzieży - laureaci: Marcin Rodzinka III h, Wojciech Wantuch III h
  • Ogólnopolski Konkurs "Europa w szkole" - laureat: Paweł Buglewicz I d, Michał Hap
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny " Życie religijne w czasach PRL - jednostka, współnota, instytucja" - wyróżnienie indywidualne Leokadia Ligęska III h, wyróżnienie zespołowe (Anna Cygan, Gabriela Dykas, Martyna Jurkowska, Anetra Świdrak, Klaudia Żuklińska), II wyróżnienie zespołowe (Łukasz Gac, Marcin Rodzinka, Michał Ruszaj, Wojciech Wantuch)

Inne osiągnięcia

  • Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - I miejsce H. Smorul III d, Michał Łozyniak, Marcin Rąpałą II f
  • Regionalna Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK - II miejsce Hubert Smorul III d
  • Powiatowe Zawody "O Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego" - III miejsce H. Smorul III d
  • Eliminacje Rejonowe Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle w XIV Edycji Olimpiady "Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK" - II miejsce H. Smorul III d
  • Ogólnopolski Konkurs "Projket wycieczki krajoznawczo - regionalnej" - XIII miejsce SKKT "Hamak"

Organizowane przez szkołę konkursy wewnątrzszkolne i międzyszkolne

  • Szkolny Konkurs "Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych" - II miejsce D. Zajdel III d
  • Szkolny Konkurs Literacki "Jeszcze jedno wspomnienie z wakacji" - I miejsce Gabriela Kopeć III d
  • Szkolny Konkurs Historyczny "Wiedzy o Egipcie" - I miejsce M. Bania III d, II miejsce Kamil Koś III d, III miejsce Michał Litwicki III d
  • Szkolny Konkurs Literacki "Jeszcze jedno wspomnienie z wakacji" - I miejsce Gabriela Kopeć III d
  • Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I "Mistrz liczb wymiernych" - I miejsce Paweł Szajna I d, II miejsce Maciej Skała I c, III miejsce Piotr Pacocha I c
  • Szkolny Konkurs matematyczny klas II "Liga zadaniowa" - I miejsce Anna Cygan II c, II miejsce Marcin Rąpała II f, III miejsce Sabina Banach II d
  • Szkolny Konkurs "Mistrz klawiatury" - I miejsce Angelina Zabawa II l, II miejsce Damian Cholewiak II l, III miejsce Aleksandra Gajda II j
  • Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową" - I miejsce Anna Cygan II c, II miejsce Izabela Lenart II f, III miejsce Kinga Ostapińska II c
  • Szkolny Konkurs Maryjny - I miejsce Elżbieta Bajorek III a
  • Szkolny Konkurs matematuczno - informatyczny "Prezentacja multimedialna o trści matematycznej w PowerPoint" - I miejsce Gabriela Krupa III k, II miejsce Krystian Gałuszka II g
  • Szkolny Konkurs Matematyczny "Krzyżówka matematyczna" - I miejsce Daria Mosoń III k, II miejsce Katarzyna Szafrańska III k, III miejsce Liliana Dereń II g
  • Szkolny Konkurs Matematyczny "Bryła i jej siatka" - I miejsce Mateusz Śmietana III k
  • Szkolny Konkurs Geograficzny "Ziemia we Wszechświecie" - I miejsce maciej Skała I c, II miejsce Mateusz Łozyniak I d, III miejsce Wojciech Dubiel I d
  • Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Superstar" - I miejsce Ewa Dranka III g
  • Szkolny Konkurs "Triduum paschalne" - kat. wiedza - I miejsce Marta Przybyłowska I d, II miejsce Piotr Pacocha I c, III miejsce Tomasz Chochołek III j; kat. plastyczna - I miejsce Małgorzata Kłosowska III k, II miejsce Magdalena Kutyna I c, III miejsce Maciej Skiba I d,
  • Szkolny Konkurs "Czy znam Krzyżaków H. Sienkiewicza" - I miejsce Karina Janusz I e
  • Szkolny Konkurs Ortograficzny - I miejsce Przemysław Sokołowski I d
  • VII Edycja Konkursu zna zbiórkę makulatury, złomu i baterii - II miejsce w zbiórce baterii

SPORT

Etap powiatowy

  • Międzygimnazjalny Zawody Pływackie - III miejsce Kinga Kenar 3d
  • Międzygimnazjalny Zawody Pływackie - II miejsce - styl klasyczny Hubert Lubaś 3d
  • Międzygimnazjalny Zawody Pływackie - I miejsce - styl grzbietowy, klasyczny Michał Bania 3d
  • Międzygimnazjalny Zawody Pływackie - II miejsce - styl motylkowy Michał Bania 3d
  • Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej - IV miejsce drużynowo
  • Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe "O Złoty Liść Dębu" - I miejsce w kategorii zespołowej harcerze 139 DH "Lisy"
  • Powiatowe Zawody Szchowe - II miejsce zespołowo (Michał Bania, Kamil Koś, Michał Węgrzyn, Rafał Kolbusz III d)
  • Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne - III miejsce sztafety 4x100 m (Katarzyna Głąb, Edyta Skrzyszkowska, Iza Lenart, Małgorzata Biernacka), IV miejsce Iza Lenart (300m), V miejsce Małgorzata Biernacka (100m), V miejsce Katarzyna Mamrot (300m), VI miejsce Katarzyna Głąb (100m), V miejsce Joanna Berkowicz III d (pchnięcie kulą), VI miejsce Edyta Skrzyszowska (skok w dal)
  • Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Plażowej - II miejsce zespołowo
  • Powiatowa Gimnazjada - (drużynowo) II miejsce w szachach, V miejsce w tenisie stołowym dziewcząt, II miejsce w sztafecie pływackiej (10x25 m), I miejsce w piłce ręcznej chłopców, I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt, III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt, IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt
  • Powiatowa Liga - IV miejsce zespołowo dziewcząt

Etap rejonowy

  • Rejonowa Gimnazjada - (drużynowo) III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt, IV miejsce w piłce ręcznej chłopców

Etap wojewódzki

  • Turniej Piłkarski Coca - Cola Cup - IV miejsce zespołowo
  • Gimnazjada w pływaniu - V miejsce Michał Bania III d, IX miejsce Hubert Lubaś III d
  • Wojewózki Konkurs w łyżwiarstwie szybkim chłopców - VIII miejsce drużynowo

Inne osiągnięcia

  • Turniej Piłki Koszykowej KPP w Jaśle w ramach akcji "Bezpieczna szkoła" - III miejsce zespołowo

Udział szkoły w przeglądach artystycznych

Etap powiatowy

  • Powiatowy Bożonarodzeniowy Konkurs Regionalny - kat. ozdoba - wyróżnienie Angelika Fryszkowska I i; kat. kartka - wyróżnienie dla Klubu Młodzieżowego
  • Konkurs Fotograficzny "Wakacje z fleszem" - I miejsce Toamsz Ochwat II i, II miejsce zespołowo Maciej Skała, Kosma Uram
  • Bożonarodzeniowy Hufcowy Konkurs Plastyczny - laureatka Aleksandra Władyka II c
  • Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej - I miejsce zespół harcerski 139 DH "Lisy"
  • Hufcowy Konkurs recytatorski "Strofy o ojczyźnie" - I miejsce Kamila Czech
  • Wielkanocny Konkurs Regionalny - laureaci: Katarzyna Chochołek I g, Karina Janusz Ig, Natalia Korczykowska Ig
  • Powiatowy Konkurs "Toerancja wokół nas:Jesteśmy razem" - III miejsce Bogusława Wojdyła II f
  • Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - I miejsce Ewa Dranka III g, wyróżnienie Klaudia Zajdel I g
  • Powiatowy Konkurs "Piosenki moich rodziców" orgaznizowany przez POEN - wyróżnienie Ewa Dranka III g

Etap wojewódzki

  • Wojewózki Konkurs Piosenki Turystycznej w Dukli - I miejsce SKKT "Hamak"
  • Chorągwiany Festiwal Piosenki Harcerskiej - I miejsce zespół harcerski 139 DH "Lisy"

Etap ogólnopolski

  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki GIM HIT - wyróżnienie Ewa Dranka III g

Wykaz imprez rekreacyjnych i turystyczno-krajoznawczych organizowanych przez szkołę

  • Święto Szkoły
  • Dzień Żaka
  • Dzień Europejski
  • Dzień Otwatry
  • Integracja na sportowo

Działalność charytatywna

  • Zbiórka żywności w ramach akcji "Podziel się posiłkiem"
  • Zbiórka "Góra grosza"
  • Wyjazdy letnie i zimowe uczniów z rodzin najuboższych
  • Zbiórka miejska w ramach akcji Noworoczny Dar
  • Przygotowanie paczek żywnościowych dla najuboższych
  • Odwiedziny wolontariuszy w jasielskim szpitalu na Oddziale Alergologii i Pediatrii.
  • Zbiórka miejska w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy