13 grudnia 2018CZWARTEK
Dalidy, Juliusza, Łucji
Słońce wsch.: 07:23, zach.: 15:33
do wakacji 191 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

2016/17

  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Weronika Ostalecka
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Piotr Szot

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Finalista w Międzynarodowym Konkursie plastycznym „Odysseus II” w kategorii Skaywalkers – Michał Bosak (III b)
  • Finalista w Międzynarodowym Konkursie plastycznym „Odysseus II” w kategorii Skaywalkers – Patryk Nachman (III b)
  • Finalistka w Międzynarodowym Konkursie plastycznym „Odysseus II” w kategorii Skaywalkers – Kinga Moskal (IV b)
  • Odkrycie 3 asteroid – Kinga Moskal (IV b)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny Kangur” – Wojciech Pilut (IV a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny Kangur” – Anna Czerkowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny Kangur” – Jagoda Rak (V a)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży „Mazurek Dąbrowskiego. Co wiemy o naszym hymnie narodowym” – Wiktoria Gorczyca (VI a)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Nasza szkolna przygoda z astronomią” w ramach programu PTA i MNiSW – Koło astronomiczne
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG – Magdalena Opałka (VI a)
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – Kinga Moskal (IV b)
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – Jan Madej (IV b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Antoni Moskal (II b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Alan Bieszczad (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Maya Basińska (V a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Jagoda Rak (V a)
  • Laureat II stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Weronika Ostalecka (VI a)
  • Laureat II stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Wiktor Majewski (IV b)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Jagoda Rak (V a)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Anna Czerkowicz (IV a)
  • Laureat III stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Jan Madej (IV b)
  • Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Krzysztof Królikowski (IV a)
  • Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Dominik Koba (IV a)
  • Laureat IV stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Kinga Moskal (IV b)
  • Laureat V stopnia w XXVII edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – Wojciech Pilut (IV a)

KONKURSY KURATORYJNE

  • Kacper Janiga – Konkurs kuratoryjny z historii (etap wojewódzki)
  • Kamil Kwieciński – Konkurs kuratoryjny z historii (etap rejonowy)
  • Piotr Szot – Konkurs kuratoryjny z historii (etap wojewódzki)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • Wyróżnienie w Konkursie IPN „Namaluj historię dziadków” – Maksymilian Dranka (II a)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Piotr Szot (VI a)
  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Kacper Janiga (VI a)
  • I miejsce w XXVI Turnieju Wiedzy o Jaśle – Kamil Kwieciński (V a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Matematycznym EKO – MAT – Jagoda Rak (V a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Matematycznym EKO – MAT – Paweł Mastej (V a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Matematycznym EKO – MAT – Aleksandra Bemben (V a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Matematycznym EKO – MAT – Filip Szarek (V a)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jestem Aktorem” – grupa teatralna „Szalone koguty” z klasy III a
  • II miejsce w XV Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2017 - Anna Czerkowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2017 – Weronika Ostalecka (VI a)
  • III miejsce w IV Dyktandzie „Jasielszczyzna zna polszczyznę” – Aleksandra Bemben (V a)
  • III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym – Julia Benkhaled (VI a)
  • III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym –Oliwia Goleń (VI a)
  • III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Plastyczno – Językowym – Cyprian Rudko (VI a)
  • III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Aleksandra Soczek (VI a)
  • III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Nikola Byczek (VI a)
  • III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie swego nie znacie” – Kacper Janiga (VI a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny skok w przyszłość” – Wiktor Filip (IV a)
  • II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świecie Pieniędzy, czyli Finansach – Krzysztof Królikowski (IV a)
  • II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świecie Pieniędzy, czyli Finansach – Wojciech Pilut (IV a)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • I miejsce w Konkursie „Szkolne Hity” – Zuzanna Pasiowiec (V a)
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Czy pies może mieć pieskie życie” – Dominika Florko (V a)
  • III miejsce w V Miejskim Konkursie Przyrodniczo – Plastyczny "Czy pies może mieć pieskie życie?" – Lena Maczuga (I a)
  • II miejsce w XXII Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto” – Julia Dziubanik (V a)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Czy pies może mieć pieskie życie” – Julia Dziubanik (V a)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Czy pies może mieć pieskie życie” – Kinga Moskal (IV b)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Rodzina to sposób na szczęście” organizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i Urząd Miasta w Jaśle – Jagoda Marszałek (IV b)
  • Wyróżnienie w XXII Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto” – Jakub Michałowski (V a)
  • Wyróżnienie w Konkursie Międzyszkolnym "Cztery pory roku" kategoria: śpiew – Michał Kamiński (II a)

ZAWODY SPORTOWE

  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – Trójbój Lekkoatletyczny chłopców – Michał Dziadosz, Maciej Leśniak, Dominik Koba, Krzysztof Królikowski, Alan Nowak (IV a)

KONKURSY SZKOLNE

  • I miejsce w konkursie „Super klasa” – klasa II b
  • I miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Jan Madej (IV a) i Kamil kwieciński (V a)
  • II miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Kinga Moskal (IV b)
  • III miejsce w Szkolny Konkurs Wiedzy „Co wiemy na temat 16 KATYŃCZYKÓW „JASIELSKICH?” – Bartosz Barzyk (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na kartkę pocztową „Żołnierska Wielkanoc” – Bartosz Barzyk (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na kartkę pocztową „Katyń…pamiętamy” – Jan Madej (IV b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie na kartkę pocztową „Żołnierska Wielkanoc” – Kinga Moskal (IV b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie na kartkę pocztową „Żołnierska Wielkanoc” – Jan Madej (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na lampę Łukasiewicza „Światełko pamięci” – Amelia Kras (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie na lampę Łukasiewicza „Światełko pamięci” – Weronika Ostalecka (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie na lampę Łukasiewicza „Światełko pamięci” – Julia Tarnowska (III a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie na lampę Łukasiewicza „Światełko pamięci” – Nikodem Stępień (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Maksymilian Dranka (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Kinga Moskal (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Lena Maczuga (III b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Magdalena Opałka (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Gabriela Ruwińska (II b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Michał Kamiński (II a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Jan Madej (IV b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Emilia Kras (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Szymon Ruwiński (I a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiersze Danuty Wawiłow pędzlem malowane” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę” – Agnieszka Wojdyła (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Hubert Michałowski (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Oliwier Tuleja (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Franciszek Papciak (II b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Anika Koba (III a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Szymon Ruwiński (I a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Michał Kamiński (II a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Gabriela Ruwińska (II b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – M. Szarek (II b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – M. Zięba
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – M. Kmon
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – J. Kosiek
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Anna Pilut (III a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Szymon Przybyłowski (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Natalia Adamik (IV b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – K. Kaszowicz
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Piotr Szot (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Bartosz Barzyk (IV a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Weronika Ostalecka (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – M. Gajda
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Lena Fuk (II a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Filip Makowski (II b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Julia Tarnowska (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Anna Czerkowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Wierszykarnia” w ramach projektu „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania” – Anna Wróbel (IV a)
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Weronika Ostalecka (VI a)
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Julia Bochnowska (VI a)
  • III miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Kinga Moskal (IV b)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Aleksandra Bemben (V a)
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Julia Tarnowska (III a)
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Wiktor Leś
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Radosław Bęben (III a)
  • III miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Aleksandra Pilut (II a)
  • III miejsce w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Anna Ciciora (III b)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na komiks pt. "Chronimy nasze dane osobowe" w ramach VII edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka – Aleksandra Bemben (V a)
  • I miejsce ex quo w Turnieju językowo – podróżniczym – Szymon Filip (VI a)
  • I miejsce ex quo w Turnieju językowo – podróżniczym – Kinga Moskal (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Maria Machowska (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Hubert Michałowski (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Agnieszka Wojdyła, Maja Okarma, Martyna Malarczyk, Lena Maczuga (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Szymon Ruwiński, Filip Koba, Kacper Barzyk, Wiktor Leś, Kacper Olech, Mateusz Stępień, Wiktor Gliwa, Martyna Czajka, Tymek Sikora (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Michał Kamiński (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Patrycja Wachowska (II b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Antoni Moskal (II b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Antoni Kowalski (II b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Anna Rzemińska, Zuzanna Jasińska, Amelia Kuchta, Anika Koba (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Anna Pilut, Amelia Kras, Alan Czajka, Oliwier Bęben, Szymon Hendzel (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Wiktoria Wielgosz, Weronika Strugała (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Maja Szarek (III b)
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Jakub Opałka, Aleksandra Wojnar, Radosław Bęben (III a)
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Anna Cieciora, Patrycja Wojtunik, Weronika Wojtunik, Wiktoria Mocek, Nadia Barzyk – Pezda (III b)
  • III miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Oliwier Gilwa, Patryk Nachman, Miłosz Kuchta (III b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Martyna Fila (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Kinga Moskal (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zuzanna Pasiowiec (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Milena Filip, Wiktoria Brągiel (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Aleksandra Soczek (VI a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Magdalena Opałka (VI a)
  • I miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Konstancja Wiśniowiecz (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Bartosz Barzyk, Alan Bieszczad (IV a)
  • II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Zespół: Aleksandra Mocek , Julia Bochnowska (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Dominik Stanisz (VI a)

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Projekt Erasmus + „ELIOT” 2016 – 2018
  • Projekt „Być jak Ignacy”
  • Udział w Jasielskiej Lidze Naukowej z LOTOSEM
    1. „Czy ten pan i pani są nam znani” – czyli co jaślanie o jaślanach znanych wiedzą? - WYRÓŻNIENIE
    2. Jak młodzi jaślanie mogą przygotowywać się do podboju kosmosu? – I miejsce
    3. Jakie tajemnice kryją drzewa w jasielskim parku? – I miejsce
    4. Od Mickiewicza do Kołłątaja, prosto w ulicę 3 – go Maja – czyli skąd się wzięły nazwy jasielskich ulic? – NAGRODA GŁÓWNA
    5. W jakim stopniu pogoda może wpływać na nasze samopoczucie? – WYRÓŻNIENIE
  • Projekt „Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju”
  • Ogólnopolski Program Edukacyjny Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ,,Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli".
  • Projekt „Weź poetę na tapetę – Wawiłomania”
  • Projekt „Chrońmy dzieci” Fundacji Dzieci Niczyje
  • Projekt „Polityka bezpieczeństwa dzieci”
  • Projekt „Ozłacamy KASISI”

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Zbiórka nakrętek dla uczniów ISP 12
  • Zbiórka makulatury z Fundacją „Przyjazny świat dziecka” z Warszawy
  • Zbiórka „Góra Grosza”
  • Zbiórka baterii
  • Zbiórka „Szlachetna Paczka”
  • Udział harcerzy młodszych w kweście miejskiej „Dotyk historii”

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE

  • Apel katyński
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Spotkanie z podróżnikiem „Szwajcaria i Alpy”
  • Uroczyste pasowanie na ucznia Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Apel Samorządu Uczniowskiego ISP 12
  • Spotkanie z prof. dr hab. Karolem Myśliwcem dla uczniów ISP 12
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2016
  • Spotkanie z prof. dr hab. Maciejem Mikołajewskim z UMK w Toruniu połączone z wręczeniem nagrody dla najlepszego koła astronomicznego w Polsce
  • Dzień Życzliwości
  • Dzień Praw Dziecka
  • Mikołajki szkolne
  • Dzień czapek Mikołajkowych
  • Lekcja muzyki
  • Parada Sienkiewiczowska
  • Wigilia szkolna ISP 12
  • Występ uczniów ZSM Nr 3 w Jaśle podczas Orszaku Trzech Króli
  • Jasełka szkolne ISP 12
  • Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła II kadencji
  • Poczta Walentynkowa
  • Zabawa karnawałowo – walentynkowa
  • Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I ISP 12
  • Wawiłow na scenie – prezentacje wierszy Danuty Wawiłow w ramach projektu „Weź poetę na tapetę”
  • Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców konkursach powiatowych dla szkół podstawowych
  • Udział 139. DH „LISY” i Sekcji Wolontariatu w miejskich uroczystościach 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Wierszykarnia – prezentacje wierszy Danuty Wawiłow w ramach projektu „Weź poetę na tapetę”
  • Uroczyste otwarcie miejsca pamięci 16 Katyńczyków
  • Wiosenny Dzień Odkrywania Talentów
  • Święto Szkoły w ramach Dni Patrona Szkoły Ignacego Łukasiewicza
  • Spektakl przygotowany w ramach 5. Antoniańskiego Daru Serca
  • Błękitny dzień dla pokoju na świecie „#ChcePokojuNaŚwiecie”
  • Uroczyste zakończenie nauki roku szkolnego 2016/17

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów