16 października 2018WTOREK
Ambrożego, Florentyny, Gawła
Słońce wsch.: 06:57, zach.: 17:41
do wakacji 249 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

2015/16

  • Nagroda Burmistrza Miasta Jasła – Gabriela Hendzel
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Patryk Zawadzki
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Gabriela Hendzel
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Artur Czech
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Dawid Domasławski
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Malwina Karamon
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Bartosz Królikowski
  • Stypendium Burmistrza Miasta Jasła – Mikołaj Rak

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - Kinga Moskal (III b)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" – Aleksandra Bemben (IV a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" – Jagoda Rak (IV a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" – Kornelia Kaszowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" – Bartosz Królikowski (VI a)

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • Nagroda dla projektu "Kariery Kosmiczne" nagrodzonego w Ogólnopolskim Konkursie przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Europejską Agencję Kosmiczną
  • Otrzymanie certyfikatu „Szkoła globalna – szkołą rozwoju”
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Kinga Moskal (III b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Aleksandra Bemben (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Jagoda Rak (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Kornelia Kaszowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Bartosz Królikowski (VI a)
  • Wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży – kat. opowiadanie – Gabriela Hendzel (VI a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przyroda" pod hasłem "Rejs na wyspy nieznane" – Oliwier Tuleja (I a)
  • Laureatka I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Anna Czerkowicz
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Czeluśniak
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Królikowski (VI a)
  • Laureat I stopnia (96 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Dominik Koba (III a)
  • Laureat I stopnia (96 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Wiktor Parylak (III a)
  • Laureatka I stopnia (96 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Kinga Moskal (III b)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Barzyk (III a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Krzysztof Królikowski
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Dawid Domasławski (VI b)
  • Laureatka II stopnia (92 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Gabriela Hendzel (VI a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Florko (VI a)
  • Laureat III stopnia (88 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Igor Zając
  • Laureat III stopnia (88 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Michał Dziadosz
  • Laureat IV stopnia (84 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Filip Szarek
  • Laureat IV stopnia (84 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Patryk Zawadzki (VI a)
  • Laureat V stopnia (80 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Eryk Modras
  • Laureatka V stopnia (80 pkt.) w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Aleksandra Bemben
  • Uczestnicy Olimpiady Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Igor Wanat (76 pkt.), Julia Dziubanik (72 pkt.), Weronika Ostalecka (72 pkt.), Jakub Frączek (68 pkt.), Kornelia Kaszowicz (64 pkt.), Szymon Filip (64 pkt.), Piotr Szot (64 pkt.), Aleksandra Soczek (64 pkt.), Dominika Florko (60 pkt.), Magdalena Opałka (60 pkt.), Maciej Pawlik (56 pkt.), Aleksandra Byczek (40 pkt.), Karolina Dereń (40 pkt.)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Królikowski (VI a)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Dawid Domasławski (VI b)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Michał Dziadosz (III a)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Dominik Koba (III a)
  • Laureatka I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Anna Czerkowicz (III a)
  • Laureat I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Artur Czech (VI a)
  • Laureatka I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Gabriela Hendzel (VI a)
  • Laureatka I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Kinga Moskal (III b)
  • Laureat I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Czeluśniak (III b)
  • Laureat I stopnia (96 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Wojciech Pilut (III b)
  • Laureatka II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Weronik Ostalecka (V a)
  • Laureatka II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jagoda Rak (IV a)
  • Laureatka II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Sandra Bemben (IV a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Frączek (VI a)
  • Laureatka II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Aleksandra Passowicz (III a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Bartosz Barzyk (III a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Krzysztof Królikowski (III a)
  • Laureat II stopnia (92 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Wiktor Parylak (III b)
  • Laureat III stopnia (88 pkt.) w XXV Olimpiadzie Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus – Jakub Florko (VI a)

KONKURSY KURATORYJNE

  • Gabriela Hendzel – konkurs kuratoryjny z przyrody (etap wojewódzki)
  • Kacper Janiga – konkurs kuratoryjny z historii (etap wojewódzki)
  • Mikołaj Rak – konkurs kuratoryjny z języka angielskiego (etap wojewódzki)

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • Wyróżnienie w XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Patrycja Mastaj (VI b)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Plakat „Podkarpacie Trzyma Formę” w ramach programu „Trzymaj Formę” – Magdalena Opałka (V a)
  • V miejsce w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Jagoda Rak (IV a), Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b), Artur Czech (VI a)
  • V miejsce indywidualnie w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Artur Czech (VI a)
  • V miejsce indywidualnie w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Mikołaj Rak (VI b)

KONKURSY POWIATOWE/GMINNE/MIEJSKIE

  • I miejsce w 25 Turnieju Wiedzy o Jaśle – Kacper Janiga, Piotr Szot, Marcin Kowalkowski (V a)
  • III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych ALFABET PRZYRODY – Szymon Przybyłowski (IV a)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym EKO – MAT – Weronika Ostalecka (V a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym EKO – MAT – Piotr Szot (V a)
  • Laureat VIII Powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego „Z przyrodą na Ty” – Kacper Janiga (V a)
  • II miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii „Żyj zdrowo w czystym środowisku” – zespołowo (Gabriela Hendzel (VI a), Dawid Domasławski (VI b), Mikołaj Rak (VI b))
  • I miejsce w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap miejski) – Jagoda Rak (IV a), Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b), Artur Czech (VI a)
  • I miejsce w XXXIX Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (etap powiatowy) – Jagoda Rak (IV a), Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b), Artur Czech (VI a)
  • I miejsce w Konkursie o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie (etap miejski) – Artur Czech, Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b)
  • I miejsce w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Artur Czech, Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b)
  • I miejsce w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Artur Czech, Gabriela Hendzel (VI a), Mikołaj Rak (VI b)
  • II miejsce indywidualnie w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Artur Czech (VI a)
  • VI miejsce indywidualnie w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Mikołaj Rak (VI b)
  • VII miejsce indywidualnie w finale Konkursu o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie – Gabriela Hendzel (VI a)
  • IV miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Klaudia Skicka (VI a)
  • III miejsce w I Konkursie Poezji Lirycznej – Emilia Zegarowska (VI a)
  • III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów klas szóstych – Maciej Sroka (VI b)
  • V miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów klas szóstych – Dawid Domasławski (VI b)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jestem aktorem” – kat. recytacja – Aleksandr Basiński (II b)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Matematyczny skok do gimnazjum” – Bartosz Królikowski (VI a)
  • Wyróżnienie w II Konkursu Ortograficznego "O wieczne pióro Burmistrza Miasta Jasła. Zwycięzcy otrzymali wieczne pióra ze specjalną dedykacją dla "Mistrza Ortografii" – Klaudia Skicka (VI a)
  • I miejsce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Poetyckie A...B...C..." - Szymon Przybyłowski (V a)
  • II miejsce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Poetyckie A...B...C..." – Katarzyna Sokołowska (VI a)
  • III miejsce w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Poetyckie A...B...C..." – Emilia Zegarowska (VI a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym „Zielono mi w głowie” – Bartosz Królikowski (VI a), Mikołaj Rak (VI b)
  • IV miejsce w Konkursie Matematycznym im. Hugo Steinhausa – Bartosz Królikowski (VI a)
  • V miejsce (wyróżnienie) w Konkursie Matematycznym im. Hugo Steinhausa – Gabriela Hendzel (VI a)
  • VII miejsce w III Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie, swego nie znacie” – Bartosz Królikowski, Artur Czech, Jakub Frączek (VI a)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III – Kinga Moskal (III b)

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • II miejsce w Miejskim Konkursie "650 lat historii Jasła OCZAMI DZIECKA" – Julia Tarnowska (II a)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie "650 lat historii Jasła OCZAMI DZIECKA" – Weronika Ostalecka (V a)
  • II miejsce w Miejskim Konkursie ekologiczno – fotograficzno – plastycznym „Co słychać w karmniku?” – Maksymilian Dranka (I a)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Burmistrza Miasta Jasła na Kartkę Bożonarodzeniową – Artur Czech (VI a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. plastyczna – Julia Tarnowska (II a)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zima w bajce” – Julia Tarnowska (II a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zima w bajce” – Amelia Kras (II a)
  • I miejsce w Międzyszkolnym konkursie fotograficznym – "Skarby przyrody – Piękno krajobrazu" – Anna Dereń (VI b)
  • I miejsce w Konkursie fotograficznym "Jasło FOTOEye" (nagroda miesiąca kwietnia 100zł) – Jakub Frączek (VI a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki „Piosenka jest dobra na wszystko” – Anna Rzemińska i Jakub Opałak (II a), Milena Filip
  • Wyróżnienie w Konkursie „Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM na plakacie i w fotoreportażu” – kat. plakat – Dominika Florko (IV a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. piosenka – Malwina Karamon (VI b)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie ekologiczno – fotograficzno – plastycznym „Co słychać w karmniku?” – Nataniel Ryznar (I a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie "650 lat historii Jasła OCZAMI DZIECKA" – Zuzanna Waśko (I a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie "650 lat historii Jasła OCZAMI DZIECKA" – Gabriela Ruwińska (I a)
  • Wyróżnienie w IX Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda z JDK” – Emilia Kras (IV a)
  • Wyróżnienie w konkursie na plakat ”Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – odnawialne źródła energii – Karol Kolbusz (IV a)

ZAWODY SPORTOWE

  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Trójboju Dziewcząt – Jagoda Rak, Justyna Budnik, Emilia Kras, Aleksandra Bemben, Martyna Fila
  • VI miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Trójboju Atletycznym – Jagoda Rak, Justyna Budnik, Emilia Kras, Aleksandra Bemben, Martyna Fila
  • V miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych – Igor Wanat, Dawid Domasławski, Mikołaj Rak, Jerzy Machowicz, Patryk Zawadzki, Eryk Setlak, Wiktor Tuleja
  • III miejsce w Szkolnej Lidze Piłki Koszykowej Szkół Podstawowych 2015/2016 – drużynowo (Dawid Rzońca, Maciej Pawlik, Bartosz Królikowski, Patryk Zawadzki, Jakub Frączek (VI a), Dawid Domasławski, Mikołaj Rak, Igor Wanat, Jerzy Michowicz (VI b))
  • III miejsce w Halowej Lidze Piłki Nożnej Szkół Podstawowych im. Edwarda Nazgowicza chłopców rocznik 2003 i młodsi – drużynowo (Igor Wanat, Eryk Setlak, Dawid Rzońca, Mikołaj Rak, Dawid Domasławski, Patryk Zawadzki, Jerzy Michowicz, Cyprian Rudko)
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji 650 – lecia Miasta Jasła – rocznik 2005 i młodsi
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji 650 – lecia Miasta Jasła – rocznik 2007 i młodsi
  • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych – Cyprian Rudko (V a)
  • VIII miejsce w „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – Bieg po słońce – Eryk Setlak (VI a)
  • XII miejsce w „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – Bieg po słońce – Julia Benkhaled

KONKURSY SZKOLNE

  • I miejsce w konkursie „Super klasa” – klasa I b
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Bartosz Barzyk (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Magdalena Opałka (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Weronika Ostalecka (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Igor Wanat (VI b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Maksymilian Dranka (I a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Dominika Florko (IV a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" – Julia Tarnowska (II a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" –Wiktoria Wielgosz (II a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" –Michał Kamiński (I a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" –Aleksandra Bemben (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie "Twórczość Wandy Chotomskiej pędzlem malowana" –Emilia Kras (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Kacper Janiga i Nikola Byczek
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Aleksandra Soczek i Magdalena Opałka
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Konstancja Wiśniowicz, Nikola Pikul i Aleksandra Mocek
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Noworoczny GIM HIT” – Wiktoria Gorczyca i Julia Bartulewska
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Klaudia Skicka (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Maja Nowak (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Kartka Bożonarodzeniowa” – Filip Szarek (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Kinga Moskal (III b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Wiktor Parylak (III b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Alan Bieszczad (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Bartosz Barzyk (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Wojciech Pilut (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Kornelia Kaszowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Jagoda Rak (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Paweł Mastaj (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Maya Basińska (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Piotr Szot (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Wiktor Wanat (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Weronika Ostalecka (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Nikola Byczek (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Karolina Dereń(V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Oliwia Goleń (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Szymon Filip (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Julia Benkhaled (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Patryk Woźniak (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Bartosz Królikowski (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Pola Marchewka (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Katarzyna Sokołowska (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Karolina Sokołowska (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Jakub Florko (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Mikołaj Rak (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Kacper Skuba (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Dawod Domasławski (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Amelia Orzechowska (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Mistrz tabliczki mnożenia” – Wiktor Tuleja (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Maksymilian Dranka (I a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Wiktor Konieczny (I a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Patrycja Wachowska (I b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Antoni Moskal (I b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Julia Tarnowska (II a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Natalia Adamik (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Wiktoria Brągiel (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Kinga Moskal (III b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Klasowym „Jak być dobrym kolegą?” – klasa I b
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Marcin Kowalkowski (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Aleksandra Bemben (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Kornelia Kaszowicz (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Artur Czech (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Bądź życzliwy dla każdego, a wokół będzie więcej dobrego” – Daniel Jankowski (VI b)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie „Nasze sposoby na powstrzymanie agresji i przemocy w szkole” – Mikołaj Rak, Kacper Skuba, Maciej Sroka, Malwina Karamon, Anna Dereń (VI b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Michał Kamiński (I b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Julia Tarnowska (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Alexander Basiński (II b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Patrycja Wachowska (I b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Jakub Kosiek (I b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Michał Bosak (II b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Maja Szarek (II b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Martyna Fila (III b)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Jan Madej (III b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Natalia Adamik (III a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Nataniel Ryznar (I a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Nikodem Stępień (II a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Wojciech Pilut (III a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Szymon Przybyłowicz (IV a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Dominik Stanisz (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Emilia Zegarowska (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Katarzyna Sokołowska (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Wiktor Tuleja (VI b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Kornelia Kaszowicz (IV a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Julia Kosiek (VI b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Magdalena Opałka (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Wiktoria Gorczyca (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarna Krowa w kropki bordo” – Daniel Jankowski (VI b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa II a
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa I b
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa III a
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa I a
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa II b
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa III b
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa VI b
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa V a
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa IV a
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Teatralnym „Czarna Krowa w kropki bordo” – klasa VI a
  • Osoba życzliwa
    • Klasa IV a – Maria Drąg
    • Klasa V a – Wiktoria Gorczyca
    • Klasa VI a – Maciej Pawlik
    • Klasa VI b – Malwina Karamon
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Eko Tap Madel” – klasa

DZIAŁANIA I PROJEKTY EDUKACYJNE

  • Międzynarodowy projekt Eratosthenes Experiment
  • Udział w Jasielskiej Lidze Naukowej z LOTOSEM
    1. Jakie tradycje naszego regionu są szczególnie pielęgnowane wśród mieszkańców jasielszczyzny? – II MIEJSCE
    2. Legenda – starsza siostra historii – jak wybrane legendy z terenu Ziemi Jasielskiej przedstawić w formie komiksu? – I MIEJSCE
    3. Moda, tradycje rodzinne czy przypadek – jakie były przyczyny wyboru imion dla małych jaślan urodzonych w 2003 roku? – NAGRODA GŁÓWNA
    4. Jaki jest stan czystości powietrza Jasła i okolic?
    5. Jak odżywianie wpływa na nasze zdrowie.?
  • Międzynarodowy projekt Eratosthenes Experiment
  • Projekt EuroNet 50/50 Max – kategoria szkoły podstawowe, czek o wartości 6513,60 zł
  • Projekt „Trzymaj Formę”
  • Projekt Galileo Teacher Trining Program

AKCJE CHARYTATYWNE

  • Zbiórka makulatury w ramach II Pikniku Ekologicznego – Jasło 2015
  • Zbiórka makulatury z Fundacją „Przyjazny świat dziecka” z Warszawy
  • Zbiórka nakrętek dla uczniów ISP 12
  • Zbiórka baterii
  • Zbiórka darów na rzecz Samboru
  • Zbiórka w ramach akcji Szlachetna Paczka
  • Zbiórka „Integracja – nasza wspólna sprawa”

INNE DZIAŁANIA SPOŁECZNE

  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Festiwal Piłki Nożnej z okazji 650 rocznicy nadania praw miejskich Jasłu
  • 25 – lecie 139 Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk Leopolda Lisa – Kuli
  • Spartakiada Osób Niepełnosprawnych
  • Wybory do Samorządu Uczniowskiego Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle
  • Udział w II Pikniku Ekologicznym
  • Uroczyste pasowanie na ucznia Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle
  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Wyjazd do teatru klasy VI na przedstawienie „Ten obcy”
  • Lekcja muzyki
  • Akademia z okazji Święta Niepodległości
  • Przedstawienie teatru kukiełkowego dla uczniów ISP 12
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2015
  • Koncert 650 – lecie nadania praw miejskich Jasłu „Urodziny Jasła”
  • Zabawa andrzejkowa
  • Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
  • Mikołajki szkolne i dzień czapek mikołajkowych
  • Nagranie teledysku świątecznego z Urzędem Miasta w Jaśle
  • XX – lecie szerzenia idei integracji w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
  • Dzień Życzliwości
  • Wigilia szkolna
  • Udział w Orszaku Trzech Króli – przygotowanie sceny w JDK
  • Szkolny Konkurs „Noworoczny GIM HIT”
  • Spotkanie z podróżnikiem „Brazylia”
  • Mobilne planetarium
  • Badanie BMI
  • Jasełka dla rodziców i przedszkolaków z przedszkoli z terenu miasta Jasła
  • Zabawa karnawałowa
  • Pokazy pierwszej pomocy prowadzone przez słuchaczy Medyczno–Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle
  • Poczta walentynkowa
  • Wycieczka Koła Astronomicznego do Warszawy w ramach projektu Galileo Teacher Trining Program
  • Uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas I ISP 12
  • Sprawdzian szóstoklasisty
  • Zielona Szkoła w Warszawie
  • Uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców konkursach powiatowych dla szkół podstawowych
  • Egzamin z Operonem dla uczniów kl. III ISP 12
  • Wizyta w Planetarium w Warszawie oraz rozmowa z brytyjskim astronautą Timmem Peak’iem przebywającym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS
  • Prezentacje teatralne klas ISP 12 w ramach szkolnego konkursu „Czarna krowa w kropki bordo”
  • Akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3. Maja
  • Finał projektu EURONET 50/50
  • Apel katyński
  • Spotkanie z prof. Sanjay’em S. Limaye z University of Wisconsin, współpracownikiem ESA i NASA
  • Prezentacje projektów badawczych w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSem
  • Komers klas VI ISP 12
  • Koncert w ramach 4. Antoniańskiego Daru Serca
  • Występ uczniów ZSM Nr 3 w Jaśle na 25 – leciu Stowarzyszenia Diabetyków w Jaśle
  • Spotkanie dla przyszłych pierwszoklasistów i rodziców
  • Apel „Wspomnienie o Janie Pawle II”
  • „Piknik pod gwiazdami” dla członków Koła Astronomicznego w Stępinie
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów