16 października 2018WTOREK
Ambrożego, Florentyny, Gawła
Słońce wsch.: 06:57, zach.: 17:41
do wakacji 249 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

2013/14

Konkursy międzynarodowe

  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – kat. Żaczek – Jagoda Rak (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – kat. Żaczek – Eryk Modras (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – kat. Żaczek – Kornelia Kaszowicz (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – kat. Żaczek – Marcin Kowalkowski (II a)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – kat. Maluch – Bartosz Królikowski (IV a)

Konkursy ogólnopolskie

  • Laureatka ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013 „Mały odkrywca” – Anna Tarnawska (V a)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XX Edycja:
    • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) – Szymon Michałowski (VI a)
    • Laureat (96 pkt.) – Bartosz Królikowski (IV a)
    • Laureat (96 pkt.) – Mikołaj Rak (IV b)
    • Laureatka (92 pkt.) – Weronika Ostalecka (III a)
    • Laureatka (88 pkt.) – Patrycja Kolbusz (VI a)
    • Laureatka (88 pkt.) – Wiktoria Śliwa (VI a)
    • Laureat (88 pkt.) – Jakub Ciuła (VI a)
    • Laureat (88 pkt.) – Dawid Domasławski (IV b)
    • Laureat (84 pkt.) – Maciej Sroka (IV b)
    • Laureat (84 pkt.) – Jakub Florko (IV a)
    • Laureatka (80 pkt.) – Weronika Ćmiel (VI a)
    • Laureatka (80 pkt.) – Anna Szot (VI a)
    • Laureatka (80 pkt.) – Gabriela Hendzel (IV a)
    • Laureat (80 pkt.) – Artur Czech (IV a)
    • Laureat (80 pkt.) – Kacper Skuba (IV b)
  • Wyróżnienie w kwalifikacjach w Ogólnopolskim Konkursie „Wygraj Sukces” – Malwina Karamon (IV b)
  • Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych Filmów Animowanych „halo echo” we Wrocławiu dla filmu na podstawie wiersza J. Tuwima „Kwoka” dla uczniów biorących udział w warsztatach „Mój literacki bohater” – Jakub Fila, Szymon Michałowski, Mateusz Koba (VI a)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – PLANETA – Mikołaj Rak (IV b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – PLANETA – Mateusz Koba (VI a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – PLANETA – Weronika Ćmiel (VI a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO – PLANETA – Szymon Michałowski (VI a)
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ– Kinga Moskal (I b)
  • X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Jan Madej (I b)
  • XIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Julia Dziubanik (II a) i Piotr Szot (III a)
  • XIV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Jan Łopatkiewicz (I a)
  • XV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Szymon Michałowski (VI a)
  • XVIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Jakub Michałowski (II a)
  • XXIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Bartosz Barzyk (I a)
  • XXVII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym ASTROLABIUM UJ – Tomasz Budziak (I b)
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka.Plus XXI Edycja:
    • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (100 pkt.) – Wiktor Wanat (III a)
    • Laureat I (96 pkt.) – Szymon Michałowski (VI a)
    • Laureatka I (96 pkt.) – Patrycja Kolbusz (VI a)
    • Laureatka I (96 pkt.) – Weronika Ćmel (VI a)
    • Laureat II (92 pkt.) – Bartosz Królikowski (IV a)
    • Laureat II (92 pkt.) – Dawid Ślusarczyk (V a)
    • Laureatka III (88 pkt.) – Anna Szot (VI a)
    • Laureatka III (88 pkt.) – Wiktoria Śliwa (VI a)
    • Laureatka III (88 pkt.) – Weronika Ostalecka (III a)
    • Laureat III (88 pkt.) – Dawid Domasławski (IV b)
    • Laureatka IV (84 pkt.) – Aleksandra Czerkowicz (V a)
    • Laureatka IV (84 pkt.) – Oliwia Goleń (III a)
    • Laureatka IV (84 pkt.) – Gabriela Handzel (IV a)
    • Laureatka V (80 pkt.) – Magdalena Opałka (III a)
    • Laureat V (80 pkt.) – Mateusz Koba (VI a)

Konkursy kuratoryjne

  • Anna Szot – konkurs kuratoryjny z przyrody (etap rejonowy)

Konkursy wojewódzkie

  • I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej – Aleksandra Leśniak (V a)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Wakacyjne wędrówki z aparatem” – Jakub Florko (IV a)
  • Wyróżnienie w III Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania – Anna Szot (VI a)
  • Finalistka Konkursu Diecezjalnego „Duch Święty w Dziejach Apostolskich” – Anna Szot (VI a)

Konkursy powiatowe/gminne/miejskie

  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Językowo – Plastycznym – Patrycja Kolbusz, Anna Szot, Wiktoria Śliwa (VI a)
  • I miejsce w I Powiatowym Konkursie Europejsko – Geograficznym „My w Europie – Cudze chwalicie, swego nie znacie” – Mateusz Koba, Anna Szot, Wiktoria Śliwa (VI a)
  • Nagroda w Konkursie Ekologicznym „O odpadach pisać wypada” – Kinga Rzońca (V a)
  • Nagroda w Konkursie Ekologicznym „O odpadach pisać wypada” – Jakub Florko (IV a)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym "EKO – MAT" – Mikołaj Rak (IV b)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym "EKO – MAT" – Gabriela Hendzel (IV a)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym "EKO – MAT" – Bartosz Królikowski (IV a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym "EKO – MAT" – Aleksandra Czerkowicz (V a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym "EKO – MAT" – Dawid Ślusarczyk (V a)
  • I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kat. wiedza – Wiktor Wanat, Weronika Ostalecka, Kacper Janiga (III a)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap miejski – Anna Szot (VI a), Martyna Stanula (VI a), Artur Czech (IV a), Mikołaj Rak (IV b)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy – Anna Szot (VI a), Martyna Stanula (VI a), Artur Czech (IV a), Mikołaj Rak (IV b)
  • VIII miejsce w XXIII Turnieju Wiedzy o Jaśle – Anna Szot, Jakub Fila, Mateusz Koba (VI a)
  • II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczny As” – Wiktor Wanat (III a)
  • V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym – Kacper Janiga (III a)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie „Matematyczny skok do gimnazjum” – Szymon Michałowski (VI a)
  • Laureat Powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego
  • „Z Przyrodą na Ty” – Bartosz Królikowski (IV a)
  • Laureatka Powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego
  • „Z Przyrodą na Ty” – Gabriela Hendzel (IV a)
  • Finalista Powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego
„Z Przyrodą na Ty” – Jakub Florko (IV a)

Konkursy artystyczne

  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „Dbajmy o mój świat – ptak mój przyjaciel” w ramach projektu MDK – Mikołaj Rak (IV b)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie „Dbajmy o mój świat – ptak mój przyjaciel” w ramach projektu MDK – Jakub Florko (IV a)
  • Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „Zielone miasto przyszłości” – Natalia Adamik (I a)
  • Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „Zielone miasto przyszłości” – Dominika Florko (II a)
  • Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „Zielone miasto przyszłości” – Aleksandra Szewczuk (V a)
  • I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kat. plastyczna – Jakub Rzońca (I a)
  • Wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kat. plastyczna – Kinga Moskal (I a)
  • III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” – kat. recytacja – Szymon Przybyłowicz (II a)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Grafiki Komputerowej w Skołyszynie – Malwina Karamon (IV b)
  • Wyróżnienie w konkursie Kartka Wielkanocna Burmistrza Miasta Jasła – Maciej Pawlik (IV a)
  • Nagroda w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Patrycja Mastaj (IV b)
  • Wyróżnienie w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Aleksandra Szewczuk (V a)
  • Wyróżnienie w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą” – Aleksandra Czerkowicz (V a)
  • I miejsce w XIV Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity 2014” – Malwina Karamon (IV b)
  • Wyróżnienie w XIV Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity 2014” – Aleksandra Leśniak (V a)
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. piosenka – Malwina Karamon (IV b)
  • II miejsce w IX Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. piosenka – Aleksandra Leśniak (V a)
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie „Jan Paweł II – przyjaciel młodych” – kat. plastyczna – Bartosz Barzyk (I a)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Słoneczne dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki – Odnawialne źródła energii” – Anna Tarnawska (V a)
  • III miejsce w Hufcowym Konkursie Recytatorskim „Strofy o Ojczyźnie” – Emma Więcek (V a)
  • I miejsce w Chorągwianym Festiwalu Piosenki Harcerskiej – Szymon Michałowski (VI a)
  • I miejsce w Hufcowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej – Jakub Fila (VI a)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd – Malwina Karamon (IV b)
  • I miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej „Radosny chrześcijanin” – Malwina Karamon (IV b)
  • II miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej „Radosny chrześcijanin” – Aleksandra Leśniak (V a)
  • Wyróżnienie w VI Konkursie Recytatorskim wierszy Marii Konopnickiej – Kinga Moskal (I b)
  • Wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych ALFABET PRZYRODY – Szymon Przybyłowski (II a)

Zawody sportowe

  • I miejsce w IV Turnieju Tenisa Stołowego o mistrzostwo miasta Jasła pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła – Dawid Domasławski (IV b)
  • Wyróżnienie w IV Turnieju Tenisa Stołowego o mistrzostwo miasta Jasła pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła – Konrad Zawadzki (V a)

Konkursy szkolne

  • Tytuł „Klasa roku” – VI a
  • I miejsce w konkursie „Klasa na medal” – IV a
  • II miejsce w konkursie „Klasa na medal” – I a
  • III miejsce w konkursie „Klasa na medal” – V a
  • Wyróżnienie „Osoba najbardziej życzliwa” – Jowita Marchewka (V a), Wiktor Czech (VI a), Jakub Trzop (VI a)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym Dzień Życzliwości – Wiktoria Śliwa (VI a), Julia Benhalet (III a), Weronika Ostalecka (III a), Maria Drąg (II a), Aleksandra Bemben (II a), Karol Kolbusz (II a), Dominika Florko (II a), Mateusz Żołądź (II a), Natalia Adamik (I a)
  • Wyróżnienie w konkursie literackim Dzień Życzliwości – Artur Czech (IV a), Wiktoria Florko (II a), Bartosz Barzyk (I a), Kinga Moskal (I b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. recytacja – Anna Szot (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. recytacja – Aleksandra Leśniak (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. recytacja – Emma Więcek (V a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Noor Attwa (I a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Wojciech Pilut (I a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Natalia Adamik (I a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Aleksandra Szewczuk (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Mateusz Ostalecki (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. plastyczna – Gabriela Hendzel(IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. rzeźba – Elmilia Kras (II a), Luiza (II a) i Zuzanna Waśko (IV a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. rzeźba – Paweł Szura (II a), Magdalena Opałka (III a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Jesień w oczach dziecka” – kat. rzeźba – Maria Drąg (II a), Bartosz Barzyk (I a), Kornelia Kaszowicz (II a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Mateusz Koba (VI a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Natalia Więcek (V a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Julia Kosiek (IV b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Dawid Ślusarczyk (V a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Bartosz Królikowski (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Anna Szot (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Wiktoria Śliwa (VI a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Aleksandra Czerkowicz (V a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. wiedza – Adriana Soczek (V a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. plastyczna – Patrycja Kolbusz (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. plastyczna – Wiktoria Śliwa (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. plastyczna – Daria Hap (VI a)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. plastyczna – Eryk Setlak (IV a)
  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. plastyczna – Karolina Sokołowska (IV a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. literacka – Wiktoria Śliwa (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. literacka – Malwina Karamon (IV b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Poznajemy piękno drzew polskich lasów" – kat. literacka – Anna Szot (VI a)
  • I miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Mateusz Żołądź (II a)
  • II miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Dominika Florko (II a),
  • III miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Magdalena Opałka (III a)
  • Wyróżnienie w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Alan Bieszczad (I a), Wiktoria Florko (II a), Jan Madej (I b),
  • I miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Malwina Karamon (IV b),
  • II miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Aleksandra Szewczuk (V a),
  • III miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Wiktoria Śliwa (VI a),
  • Wyróżnienie w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. plastyczna – Patrycja Mastaj (IV b)
  • I miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. inscenizacja wiersza – I a i III a
  • II miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. inscenizacja wiersza – II a i I b
  • I miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. inscenizacja wiersza – IV a i IV b
  • II miejsce w konkursie „Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana” – kat. inscenizacja wiersza – V a i VI a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „EKO Tap Madel” – I a, I b, II a, IV b
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „EKO Tap Madel” – IV a, V a, VI a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosna” – I a
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosna” – I b
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosna” – II a, III a
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Wiosna w oczach dziecka” – kat. recytacja – Anna Szot (VI a)
  • II miejsce w Szkolnym konkursie „Wiosna w oczach dziecka” – kat. recytacja – Wiktoria Śliwa (VI a)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Tajemnice przyrody” dla klas IV – Bartosz Królikowski (IV a)
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Tajemnice przyrody” dla klas IV – Patrycja Mastej (IV b)
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie „Tajemnice przyrody” dla klas IV – Mikołaj Rak (IV b)
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III – Kacper Janiga (III a)

Działania i projekty edukacyjne

  • Projekt „Bezpieczna droga do szkoły”
  • Projekt astronomiczny „EarthKam” obserwacja Ziemi z Kosmosu
  • Projekt astronomiczny „Badanie drogi mlecznej” – Europejski Projekt Edukacyjny „Hands – On Universe” i Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Projekt „Turniej Aktywnych”
    • „Kto zbiera makulaturę ten drzewa ratuje” – Patrycja Kolbusz, Jakub Fila, Szymon Michałowski, Martyna Stanula, Weronika Ćmiel, Mateusz Koba, Wiktoria Śliwa, Anna Szot, Daria Hap, Dawid Ślusarczyk, Krystian Wojtarowicz, Natalia Więcek, Aleksandra Leśniak, Aleksandra Czerkowicz, Dawid Panaś
  • Rok Juliana Tuwima – pokazy teatralne i konkursy plastyczne
  • Projekt „Jasielska Liga Naukowa z LOTOSEM” w ramach którego relizowno:
    • „Jak wybrać korzystną ofertę w bankach jasielskich?” – Patrycja Kolbusz, Szymon Michałowski, Mateusz Koba (VI a) – nagrodzony
    • „Jakimi magicznymi właściwościami charakteryzuje się woda?” – Weronika Ćmiel, Wiktoria Śliwa, Anna Szot (VI a)
    • „Dlaczego warto jeść owoce i warzywa?” – Dominika Florko, Wiktoria Florko, Luiza Waśko (II a)
    • „Jakie tajemnice kryje woda?” – Alan Bieszczad, Krzysztof Królikowski, Dominik Koba (I a) – nagrodzony
    • „Czym zadziwia nas woda?” – Jan Madej, Kinga Moskal, Michał Dziadosz (I b)
  • Poszukiwanie asteroid w ramach programu PANSTARRS – Kinga Moskal (I b) i Dawid Domasławski (IV b)
  • Certyfikat uczestnictwa w Global Astronomy Month 2014 – Kinga Moskal (I b)

Akcje charytatywne

  • Zbiórka nakrętek na rzecz niepełnosprawnych uczniów
  • Zbiórka makulatury na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka z Fundacją „Przyjazny świat dziecka”
  • Zbiórka „Góra grosza” z Towarzystwem „Nasz Dom”
  • Zbiórka „Szlachetna Paczka”

Inne działania społeczne

  • Pokaz Tańca Towarzyskiego
  • Apel katyński
  • Pasowanie na ucznia SP 12
  • Tydzień Edukacji Globalnej 2013
  • Zabawa andrzejkowa
  • Dzień czapki mikołajkowej
  • Mikołajki szkolne
  • Jasełka
  • Szkolna wigilia 2013
  • Dzień Życzliwości 2013
  • Jasełka dla przedszkolaków i rodziców
  • Prezentacja bożonarodzeniowa podsumowująca akcję MOPS „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”
  • Bal karnawałowy
  • Koncert zespołu „Złota Trąbka”
  • Pasowanie na czytelnika uczniów kl. I
  • Dzień Odkrywania Talentów
  • Wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jana Wątroby
  • „Święty Jan Paweł II”
  • Warsztaty astrofotografii prowadzone przez p. Mariusza Świętnickiego członka krośnieńskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii
  • „Wiwat majowa jutrzenko”
  • Apel katyński
  • Dni Patrona Szkoły
  • 2. Antoniański Dar Serca – spektakl „Pod niebem pełnym cudów”
  • Spotkanie integracyjne przyszłych pierwszoklasistów i rodziców
  • Komers klasy VI
  • Udział w Festiwalu Nauki w JDK
  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów