15 października 2018PONIEDZIAŁEK
Jadwigi, Leonarda, Teresy
Słońce wsch.: 06:56, zach.: 17:43
do wakacji 250 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 w Jaśle

2011/12

  • Wyróżnienie dla Aleksandry Więcek (Va) w konkursie plastycznym realizowanym w ramach projektu „Jak pomagać środowisku na co dzień” (organizator: Związek Gmin Dorzecza Wisłoki)
  • II miejsce Adriany Soczek (IIIa) w Turnieju „PIERWSZY KROK” o Puchar AP MEDIA
  • III miejsce Aleksandry Soczek (Ia) w Turnieju „PIERWSZY KROK” o Puchar AP MEDIA
  • Anna Szot (IVa) laureatką konkursu ogłoszonego w ramach XI ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011. Za aktywny udział w tej kampanii dyplom otrzymała również Adriana Soczek (IIIa)
  • III miejsce Aleksandry Czerkowicz (IIIa) w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo (kat. wagowa 35 kg)
  • II miejsce Aleksandry Czerkowicz (IIIa) w X Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości (kategoria 36 kg)
  • Nagroda dla Jakuba Florko (IIa) w XV Konkursie Plastycznym Na Wielkanocną Pisankę „ALE JAJO!”
  • wyróżnienie dla zespołu Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Jaśle (Aleksandra Leśniak, Wiktoria Madejczyk, Dawid Ślusarczyk) w  VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem „ZDROWIE NA KAŻDY DZIEŃ”
  • I miejsce pary tanecznej Natalia Książkiewicz i Paweł Książko (Ia) w Świątecznym Turnieju Talentów
  • I miejsce pary tanecznej Julia Sobolewska i Konrad Zawadzki (IIIb) w Świątecznym Turnieju Talentów
  • II miejsce Aleksandry Czerkowicz (IIIa) w Otwartym Międzywojewódzkim Turnieju Dzieci w Judo w Tuchowie (kat.wagowa 39 kg)
  • wyróżnienia dla Aleksandry Szewczuk (IIIa) i Aleksandry Więcek (Va)w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje spotkania z przyrodą”
  • I miejsce dla uczniów ISP 12 w Jaśle w XI Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych
  • I miejsce Dawida Ślusarczyka(IIIb) oraz wyróżnienia dla Aleksandry Czerkowicz (IIIa) i Kingi Mastej (IIIa) w III Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” /kat. wiedza/
  • III miejsce Przemysława Wojnarowicza (IIb) w III Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” /kat. recytacja/
  • I miejsce Malwiny Karamon (IIb) w III Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” /kat. śpiew/
  • I miejsce Mileny Wiktorskiej (Ia) i III miejsce Magdaleny Opałki (Ia) w III Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” /kat. plastyczna/
  • II miejsce Aleksandry Czerkowicz (IIIa) w Międzynarodowym Turnieju Judo w Jaśle (kat.wagowa 40 kg)
  • wyróżnienia dla Mateusza Bolka (Va), Mikołaja Raka (IIb), Dawida Domasławskiego (II b) i Gabrieli Hendzel (IIa) w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY, zorganizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Association Kangourou Sans Frontieres i Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Dyplom dla Bartosza Królikowskiego (IIa) za bardzo dobre wyniki (98/100 punktów) w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY, zorganizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Association Kangourou Sans Frontieres i Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów