10 grudnia 2018PONIEDZIAŁEK
Danieli, Bohdana, Julii
Słońce wsch.: 07:20, zach.: 15:33
do wakacji 194 dni
Orzeł Biały

Zespół Szkół Miejskich nr 3 -

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle

BIP

Sukcesy uczniów ISP 12 w Jaśle

2010/11

  • I miejsce Natalii Więcek (II a) oraz wyróżnienia dla: Wiktorii Śliwy (IIIa), Kingi Rzońcy (IIa), Kingi Mastej (IIa), Aleksandry Leśniak (IIa), Sandry Wierdak (IIb), Judyty Czajkowskiej (IVa), Jowity Marchewki (IIa), Adriany Soczek (IIa) w konkursie plastycznym „Dekalog dla Polaków”
  • wyróżnienie dla Sandry Wierdak (IIb) w konkursie plastycznym „Jasło pamięta – Jan Paweł II w oczach najmłodszych”
  • I miejsce Jakuba Byczka (IIa), Darii Hap (IIIa) i  Kingi Rzońcy (IIa) w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w Pływaniu 2011
  • II miejsce Marty Ulaszek (IIa) i Krystiana Wojtarowicza (IIb) w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w Pływaniu 2011
  • III miejsce Aleksandry Czerkowicz ) w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w Pływaniu 2011
  • Tytuł Mistrza Ortografii dla Aleksandry Czerkowicz (IIa) i Dawida Ślusarczyka (IIb) oraz wyróżnienia dla: Weroniki Krawczyk (IIa), Adriany Soczek (IIa), Kingi Rzońcy IIa), Kacpra Libuszowskiego (IIb), Magdaleny Machowskiej (IIb) i Sandry Wierdak (IIb) w szkolnym konkursie ortograficznym dla klas II
  • I miejsce Gabrieli Bieleń (IVa), II miejsce Mateusza Bolka (IVa) , III miejsce Aleksandry Więcek (IVa) w szkolnym konkursie ortograficznym (kl. IV)
  • III miejsce Aleksandry Czerkowicz (IIa) w Międzynarodowym Turnieju JUDO o puchar Bł. Ks. Adolfa Kolpinga z okazji Dnia Dziecka (kat. wagowa 36 kg)
  • III miejsce Aleksandry Czerkowicz w Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w JUDO
  • w grupie wiekowej FU11
  • I miejsce Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle w XIII edycji konkursu na zbiórkę zużytych baterii, wyróżnienie dla Aleksandry Czerkowicz (IIa ISP 12) za zebranie największej ilości baterii
  • szczególne wyróżnienie dla Przemysława Wojnarowicza (Ib) oraz wyróżnienie dla Katarzyny Sokołowskiej (Ia) w III konkursie recytatorskim wierszy Marii Konopnickiej
  • Nagroda dla Wiktorii Śliwy (IIIa) w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”
  • piękne występy taneczne uczniów ISP 12 na jasielskim Rynku w czasie IV Dnia Kultury Romskiej oraz w JDK podczas spotkania integracyjnego zorganizowanego przez SOSW
  • w Jaśle
  • III miejsce zespołu wokalnego ISP 12 w Jaśle, wyśpiewane podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Turystycznej Szkół Podstawowych
  • wspaniałe wyniki klasy III a w Ogólnopolskim Sprawdzianie Kompetencji Trzecioklasisty - średni wynik uczniów tej klasy: 38, 73 punktów na 40 punktów możliwych do uzyskania!
  • wyróżnienie dla Patrycji Kolbusz (kl. IIIa ) w II Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” (kat. wiedza)
  • wyróżnienie dla Artura Czecha (kl. I a) i Patrycji Mastaj (kl. I b) w II Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” (kat. plastyczna)
  • wyróżnienie dla Aleksandry Leśniak (kl. II a) w II Międzyszkolnym Konkursie „Cztery pory roku” (kat. śpiew)
  • wyróżnienie dla Przemysława Wojnarowicza (kl. Ib ) w XI Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego „Szkolne Hity”
  • szczególne wyróżnienie dla zespołu III a (Szymon Michałowski, Patrycja Kolbusz, Jakub Fila) w Wojewódzkim Konkursie „Jestem Aktorem” (kat. inscenizacja piosenki)
  • wyróżnienie dla Aleksandry Leśniak (kl. II a) w Wojewódzkim Konkursie „Jestem Aktorem” (kat. recytacja)
  • szczególne wyróżnienie (kat. recytacja) oraz tytuł „Osobowość sceniczna” dla Szymona Michałowskiego (kl. III a) w Wojewódzkim Konkursie „Jestem Aktorem”
  • II miejsce Mikołaja Raka (kl. I b) w Mistrzostwach Podkarpackiego OZN w slalomie,
  • wyróżnienie dla zespołu SKYGROUP (Oliwia Gunia, Malwina Karamon- kl. I b) w III Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych
  • I miejsce zespołu Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle (Daria Hap, Mateusz Koba, Szymon Michałowski) w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Zdrowie to bezcenny skarb”
  • nagroda dla Aleksandry Szewczuk (kl. II a), Adriany Soczek (kl. II a) oraz Gabrieli Panaś (kl. II b) w XIV Konkursie Plastycznym na Wielkanocną Pisankę „Ale jajo”
  • Miejski Turniej Judo o Puchar Prezesa „GAMRATU”
  • II miejsce Aleksandry Czerkowicz (kl. II a) w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w Pływaniu - kategoria: 25 m styl klasyczny
  • III miejsce Aleksandry Czerkowicz (kl. II a) w Młodzieżowych Mistrzostwach Jasła w Pływaniu - kategoria: 25 m styl dowolny

2009/10

archiwum

gim2Kurs HTML - strona WWW za darmoValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych w Mieście JaślePostaw na rodzinę!certyfikat: Bezpieczna i przyjazna szkołaDęby pamięciSzkoła Odkrywców Talentów